خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی
رئیس هیأت امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی:
مدیران باید بستر لازم را برای بروز توانمندی های مردم فراهم کنند
سعیدی کیا گفت: اقتصاد کشورمان زمانی فعال است که مردم فعالیت کنند و توانمندی های خود را نشان دهند، همچنین مدیران باید بستر لازم برای بروز این فعالیت ها را فراهم کنند.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۳:۲۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
گفتمان فرهنگی لازمه موفقیت مثلث توسعه اقتصادی است
مروارید با اشاره به اینکه در استان ۱۰۰ معین اقتصادی شناسایی ‌شده، گفت: گفتمان فرهنگی لازمه موفقیت طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی است و این مهم در ید اصحاب فرهنگ و هنر است.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۶:۱۹

مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
استفاده از فضاهای فرهنگی و هنری برای رونق تولید ضرورت دارد
مروارید گفت: در چهار بخش صنایع فرهنگی و هنری، صنایع فرهنگی چند رسانه ای، صنایع فرهنگی مکتوب و صنایع فرهنگی سرگرمی می توانیم از فضاهای فرهنگی و هنری منجر به رونق تولید بهره ببریم.

۱۳۹۸/۶/۴ - ۱۵:۴۴

استاندار خراسان رضوی:
تشکیل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی از اهداف جدید مدیریتی در استان است
رزم حسینی با اشاره به این که درعرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی از ظرفیت بانوان استفاده خواهیم کرد،گفت: هم اکنون شبکه‌ای از بانوان کارآفرین،معین اقتصادی بخشی از حاشیه شهر مشهد هستند.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۳:۴۱