خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

الخميس ١٥ جمادى الثانية ١٤٤٠

Thursday, February 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شعار سال
امام جمعه بروجرد:
تربیون نماز جمعه، در همدلی و همزبانی دولت و ملت نقش مهمی دارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بروجرد، تقویت همدلی و همزبانی بین دولت و ملت را زمینه سازرشد و توسعه همه جانبه کشور خواند و گفت: تربیون نماز جمعه در تحقق این مهم نقش ویژه ای دارد.

۱۳۹۴/۱/۲۵ - ۱۳:۵۲

همدلی وهمزبانی ملت و دولت از مهم ترین ضروریات/جمع آوری بیش از ۳۵ دیش در بابل
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه ناحیه بابل، همدلی وهمزبانی ملت و دولت را از مهم ترین ضروریات برای پیشرفت بیشتر جامعه دانست و بر عمل به منویات رهبری، تاکید کرد.

۱۳۹۴/۱/۲۴ - ۱۰:۴۱

برای رفع مشکلات مردم باید با صمیمیت و وحدت گام برداشت
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم اقلید، سرحد و چهاردانگه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه برای رفع مشکلات مردم باید با صمیمیت و وحدت گام برداشت، گفت: من از مسئولین درخواست می کنم مردم کشورمان رو خوب شناخته و نیازهای آنان را درک کنند، این همدلی و همزبانی بهتر و زیباتر در جامعه شکل می گیرد زیرا مردم هم اگر صادقانه با آنان گفتگو شود، با دولت همراهی و همزبانی خواهند کرد.

۱۳۹۴/۱/۲۳ - ۱۵:۴۲

مقام معظم رهبری با درایت و هوشمندی توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری با درایت و هوشمندی  و بیانات و رهنمودهای دلسوزانه،  توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کند.

۱۳۹۴/۱/۲۲ - ۱۱:۵۰

معاون سیاسی وزیر کشور در گفتگو با شبستان:
هر قول و فعلی که به تحقق شعار سال کمک کند را انجام می دهیم
خبرگزاری شبستان: مقیمی با اشاره به شعار "همدلی و همزبانی، دولت و ملت" گفت: ما به عنوان دولت و مردم همگی باید قدم پیش بگذاریم و هر حرف و عملی که کمک به نزدیک شدن مردم و همگرایی مردم می کند، انجام دهیم.

۱۳۹۴/۱/۲۲ - ۰۹:۰۷

مسجد می تواند در انتقال گفتمان همدلی و همزبانی الگو باشد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام ایزددهی با اشاره به اینکه هیچ مرکز و نهادی به اندازه مسجد نمی تواند در ایجاد و تقویت همدلی و همزبانی در میان مردم تاثیرگذار باشد، گفت: مسجد به عنوان مرکز و ثقل جامعه دینی می تواند این گفتمان را به جامعه تسری دهد و الگو واقع شود.

۱۳۹۴/۱/۲۲ - ۰۸:۱۷

۱۴ برنامه کلان در جهت شعار سال در بروجرد برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد برنامه‌های ارشاد بروجرد در زمینه‌های مختلف شعار سال را اعلام کرد و گفت: در این حوزه ۱۴ برنامه کلان برگزار خواهد شد.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۳:۱۰

قانون محور اصلی همدلی و همزبانی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، بیان اینکه همدلی و همزبانی نیازمند محور است، گفت: قانون محور اصلی همدلی و همزبانی است آنچه که باید مد نظر آحاد افراد جامعه در جهت همدلی و همزبانی قرار گیرد، قانون است.

۱۳۹۴/۱/۱۹ - ۲۰:۴۰

باید در همه ابعاد به دولت کمک کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم کمک به دولت خدمتگذار در همه ابعاد تاکید کرد و گفت: در حال حاضر بارسنگینی بر روی دوش دولت در این شرایط خاص که بحث تحریم ها و بحث بیکاری در جامعه ما یک مشکل برای مردم عزیز کشورمان ایجاد کرده است، وجود دارد و این امکان وجود دارد به دولت در بحث استفاده از ظرفیت های موجود در کشور با ارائه قوانین تسهیل کننده کمک کرد.

۱۳۹۴/۱/۱۹ - ۱۷:۲۲

مردم صمیمانه باید از دولت حمایت کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس نهاد نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، با بیان اینکه مردم باید صمیمانه از دولت حمایت کنند، گفت: مسئولین و مردم باید بتوانند مسائل خود را به یکدیگر انتقال دهند به طوری که مسئولین باید به صورت روشن مسائل خود را با مردم در میان گذاشته و مردم نیز صمیمانه از آنان حمایت و اگر نقطه نظری دارند به دولتمردان منتقل کنند.

۱۳۹۴/۱/۱۸ - ۱۳:۵۹

همدلی دولت و ملت با درک متقابل و ایجاد زبان مشترک محقق می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز گفت: در راستای تحقق شعار سال باید تلاش کنیم ظرفیت فکری و فرهنگی جامعه را گسترش دهیم؛ چراکه با درک متقابل و ایجاد زبان مشترک، همدلی دولت و ملت محقق خواهد شد.

۱۳۹۴/۱/۱۸ - ۱۲:۳۸

فرهنگی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
همدلی و همزبانی ضرورت و نیاز کشور است
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار سال ۹۴ به نام سال همدلی و همزبان دولت و ملت گفت: همدلی و همزبانی ضرورت و نیاز کشور است.

۱۳۹۴/۱/۱۸ - ۰۷:۲۸

شعار سال ۹۴، پیام وحدت، اقتدار ملی و سربلندی را در داخل و خارج از کشور به دنبال دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» که از سوی رهبری معظم مطرح شد، گفت: پیام وحدت، اقتدار ملی و سربلندی و عزت نظام اسلامی در داخل و خارج از کشور را دنبال خواهد داشت.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۱۸:۰۴

نقش كليدي دانشگاه در تحقق همدلي و همزباني دولت و ملت
خبرگزاري شبستان: يكي از اساتيد دانشگاه گفت: دانشگاه نقش كليدي در اجراي شعار سال جاري مبتني بردولت و ملت، همدلي و همزباني دارد.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۱۲:۴۹

همدلی و همزبانی دولت و ملت در راستای تحقق و چشم انداز نظام اسلامی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان گفت: شعال سال تحت عنوان همدلی و همزبانی دولت و ملت در راستای تحقق و چشم انداز کشور ایران است.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۱۰:۲۱

شعار سال ۹۴ برآیند مجموع شعارهای سال های گذشته تا امروز است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، گفت: شعار سال ۹۴ برآیند مجموع شعارهای سال های گذشته تا امروز و بر مبنای شرایط روز است.

۱۳۹۴/۱/۱۶ - ۱۲:۳۱

اتحاد و همدلی رمز موفقیت و پیروزی ایران اسلامی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: اتحاد و همدلی رمز موفقیت و پیروزی ایران اسلامی در همه برهه ها و شرایط سخت بوده و تاکید بر این امر می تواند ضامن آینده این مرز و بوم باشد.

۱۳۹۴/۱/۱۵ - ۱۹:۴۷

عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (ع) تبیین کرد:
نقش محوری مردم در تحقق شعار سال‌های گذشته
خبرگزاری شبستان: عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) با بیان اینکه دولت‌‌ها صرفاً مخاطب شعارهای تعیین شده توسط مقام معظم رهبری هستند، تصریح کرد: بار اصلی تحقق این شعارها بر دوش مردم است.

۱۳۹۴/۱/۱۱ - ۱۲:۰۹

نهضت اشتغال در مازندران ايجاد مي شود
خبرگزاري شبستان: استاندار مازندران با تاكيد بر ضرورت بررسي ظرفيت هاي موجود حوزه اشتغال در استان،گفت: نهضت اشتغال در ديار علويان ايجاد مي شود.

۱۳۹۴/۱/۱۰ - ۱۴:۲۳

توسعه و پیشرفت با همدلی و همزبانی محقق می‌شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار امسال را با درایت و هوشمندی نام‌گذاری کردند چراکه توسعه و پیشرفت هر منطقه با همدلی و هم‌زبانی ملت و دولت محقق می‌شود.

۱۳۹۴/۱/۹ - ۱۶:۴۵