خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شعار سال
عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (ع) تبیین کرد:
نقش محوری مردم در تحقق شعار سال‌های گذشته
خبرگزاری شبستان: عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) با بیان اینکه دولت‌‌ها صرفاً مخاطب شعارهای تعیین شده توسط مقام معظم رهبری هستند، تصریح کرد: بار اصلی تحقق این شعارها بر دوش مردم است.

۱۳۹۴/۱/۱۱ - ۱۲:۰۹

نهضت اشتغال در مازندران ايجاد مي شود
خبرگزاري شبستان: استاندار مازندران با تاكيد بر ضرورت بررسي ظرفيت هاي موجود حوزه اشتغال در استان،گفت: نهضت اشتغال در ديار علويان ايجاد مي شود.

۱۳۹۴/۱/۱۰ - ۱۴:۲۳

توسعه و پیشرفت با همدلی و همزبانی محقق می‌شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار امسال را با درایت و هوشمندی نام‌گذاری کردند چراکه توسعه و پیشرفت هر منطقه با همدلی و هم‌زبانی ملت و دولت محقق می‌شود.

۱۳۹۴/۱/۹ - ۱۶:۴۵

مردم ایران با ایستادن كنار دولت، مشت واحدی در مقابل دشمنان هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای عالی استانهای کشور گفت: مردم ایران با ایستادن کنار دولت که در واقع همان همدلی است، مشت واحدی اند در مقابل دشمنان و شعار امسال به دنبال تحقق همین مسئله است.

۱۳۹۴/۱/۹ - ۱۱:۴۳

اولین گام تحقق شعار سال اعتماد متقابل دولت و مردم برای استفاده از ظرفیت های یکدیگر است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه اولین گام تحقق شعار سال اعتماد متقابل دولت و مردم جهت استفاده از ظرفیت ها یکدیگر است، گفت: اولین راهکار تحقق این هدف مهم این است که دولت می توانند به خوبی این شعار را درک کرده و به جایگاه و عظمت خود توجه کند و بداند که هرچه قدرت مردم افزایش پیدا کند زمینه پیش بردن و به نتیجه رساندن اهداف دولت فراهم می شود.

۱۳۹۴/۱/۸ - ۱۸:۱۳

همدلی و همزبانی ملت و دولت در سایه اتحاد محقق می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تحقق شعار سال گفت: همدلی و همزبانی دولت و مردم تنها در سایه وحدت و اتحاد محقق می شود.

۱۳۹۴/۱/۸ - ۱۴:۲۰

همدلی و همزبانی دولت و ملت لازمه تحقق رویکردهای توسعه کشور است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه و پیشرفت کشور باید همدلی و همزبانی بین مردم و دولت نهادینه شود.

۱۳۹۴/۱/۸ - ۱۴:۱۷

مدیر حوزه علمیه گلستان:
شعار سال، سد محکمی در برابر توطئه ها خواهد بود
خبرگزاری شبستان: تدبیر مقام معظم رهبری در نامگذاری سال جدید سد محکمی در مقابل توطئه های احتمالی دنیای استکبار خواهد بود.

۱۳۹۴/۱/۸ - ۱۴:۰۵

تحقق شعار سال وظیفه تمام اقشار جامعه است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به شعار« دولت و ملت، همدلی و همزبانی» اشاره کرد و گفت: تحقق این شعار ومطالبات مقام معظم رهبری وظیفه عمومی و همگانی است.

۱۳۹۴/۱/۷ - ۱۵:۲۰

همدلی و هم زبانی دولت و ملت یک ضرورت دائمی است
خبرگزاري شبستان: امام جمعه رودپي شهرتاريخي فرح آباد همدلی و هم زبانی دولت و ملت را یک ضرورت دائمی دانست وگفت: مردم پا به پای انقلاب و نظام بوده اند كه مي طلبد دولت با درک درست از مطالبات آنها زمينه ساز افزایش همراهی ملت شود.

۱۳۹۴/۱/۶ - ۱۱:۵۲

گفتگوي تفصيلي/
نماز دولتي نشود، دولتي ها نمازي شوند
خبرگزاري شبستان: امام جمعه بابلكنار با بيان اينكه نماز نبايد دولتي شود بلكه بايد دولتي ها نمازاقامه كنند، گفت: حضور مسئولين و كارمندان ادارات در نماز خوب نمايي است نه خودنمايي و اين مهم خود امربه معروف عملي است.

۱۳۹۴/۱/۵ - ۱۸:۰۰

رهبر انقلاب در پیام نوروزی نقشه راه دولت و ملت را ترسیم کردند
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با اشاره به نامگذاری امسال به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی گفت: رهبر انقلاب در پیام نوروزی نقشه راه دولت و ملت را ترسیم کردند.

۱۳۹۴/۱/۵ - ۱۳:۲۷

همدلی و همزبانی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان سوادکوه، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران را همدلی و همزبانی دانست و بر تحقق شعار مدبرانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تاکید کرد.

۱۳۹۴/۱/۵ - ۱۳:۲۲

شعار سال به عنوان راهبردی ملی مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر ضرورت همکاری و همیاری مردم و مسئولان برای تحقق شعار سال، افزود: تحقق شعار سال موجب رشد و توسعه کشور خواهد شد.

۱۳۹۴/۱/۳ - ۱۳:۰۴

با تحقق شعار امسال خدمات شایسته به مردم انجام دهیم
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با اشاره به نامگذاری امسال به دولت و ملت،همدلی و همزبانی گفت: باید بکوشیم با تحقق شعار سال خدمات شایسته به مردم انجام دهیم۰

۱۳۹۴/۱/۲ - ۱۸:۰۲

صوت کامل بیانات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی/ فروردین ۱۳۹۴
خبرگزاری شبستان: رهبرانقلاب در حرم رضوی: اسلام از ما هم افزایی وانسجام میخواهد/دولتها در نظام اسلامی باید موردحمایت مردم قرار گیرند،حتی از سوی کسانی که به آن رای ندادند/این حرف لب معنای انسجام اسلامی درکشور اسلامی ماست

۱۳۹۴/۱/۱ - ۲۱:۴۹

اینفوگرافی/ سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی
خبرگزاری شبستان: رهبر معظم انقلاب سال ۱۳۹۴ را به نام سال « دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

۱۳۹۴/۱/۱ - ۱۰:۳۷

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴:
سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»/ آرزوهای فرارو با اعتماد متقابل دولت و ملت دست یافتنی است
خبرگزاری شبستان: رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

۱۳۹۴/۱/۱ - ۰۳:۰۳

عزم ملی و مدیریت جهادی در بخش فرهنگی و هنری استان زنجان محقق شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: استان زنجان با همکاری و همراهی اصحاب فرهنگ و هنر در تحقق شعار سال موفق عمل کرد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۳

تحقق شعار «اقتصاد و فرهنگ» در استان زنجان رضایت بخش بود
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با اشاره به اینکه تلاش های فراوانی از سوی مسئولان استان در راستای تحقق شعار سال انجام شد، گفت: در حوزه فرهنگ واقتصاد در استان زنجان اقدامات رضایت بخشی محقق شد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۲