خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٠

Wednesday, February 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شعار سال
رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب در خراسان شمالی:
ایجاد وحدت و شورآفرینی در اولویت برنامه های دهه فجر است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب در خراسان شمالی با بیان اینکه در اجرای برنامه های دهه فجر باید نوآوری صورت بگیرد، گفت: ایجاد وحدت و شورآفرینی در اولویت این برنامه ها قرار دارد.

۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۰:۲۶

روابط عمومی ها نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال دارند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام با اشاره به رسالت روابط عمومی دستگاههای اجرایی، بر نقش آنها در تحقق شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» تأکید کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۷:۴۲

برگزاری همایش استانی تربیت سیاسی و اجتماعی، جایگاه و اقتضائات در تربیت معلم
خبرگزاری شبستان:همایش استانی تربیت سیاسی و اجتماعی، جایگاه و اقتضائات در تربیت معلم در پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان زنجان برگزار می شود.

۱۳۹۴/۸/۲۰ - ۱۰:۰۱

راهبرد اصلی تحقق شعار سال، اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نامگذاری سال را در راستای حمایت از تولید ملی اعلام کرد و افزود: برای تحقق شعار سال نیازمند اقتصاد مقاومتی هستیم.

۱۳۹۴/۸/۶ - ۰۹:۳۷

تابش در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
نگذارید عنوان انتخابی رهبری برای سال روی زمین بماند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم اردکان در مجلس با تاکید بر اصل وحدت در سال همدلی و همزبانی گفت: رهبری با تیزبینی سال ۹۴ را سال همدلی و همزبانی نامیدند ضرورت امر ایجاب می کند که کسانی که مقلد ایشان هستند نگذارند که این شعاری روی زمین بماند.

۱۳۹۴/۷/۲۸ - ۱۱:۰۸

مردم دولت را امین و مورد اعتماد خود بدانند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان فارس در خطبه های نماز جمعه شیراز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام، گفت: محور اول صحبت های رهبرمعظم انقلاب به همدلی و همزبانی دولت و ملت اختصاص داشت که دولت باید شفاف، خودمانی و راست با مردم سخن بگوید و مردم هم دولت را امین و مورد اعتماد خود بداند تا کارها به نحو احسنت پیش برود.

۱۳۹۴/۴/۵ - ۱۵:۳۸

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
ماه رمضان، فرصتی مغتنم برای ارتقای فرهنگ دینی و قرآنی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، با تاکید بر ضرورت توجه به شعار سال در برنامه های ماه مبارک رمضان، گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم برای ارتقای فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه است.

۱۳۹۴/۳/۲۷ - ۱۶:۲۱

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
اعضای ستاد تحقق شعاردولت و ملت و همدلی و همزبانی در لرستان انتخاب می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، از تشکیل ستاد تحقق شعار سال در استان لرستان خبرداد و گفت: اعضای این ستاد به زودی انتخاب می شود.

۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۸:۲۵

بانوان در تحقق شعار سال نقش آفرین باشند
خبرگزاری شبستان: مسئول واحد خواهران دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان به نقش بانوان در تحقق شعار سال اشاره کرد و گفت: واحد خواهران کانون های فرهنگی هنری برای نقش آفرینی بانوان در تحقق همدلی و همزبانی برنامه ریزی کند.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۱:۰۰

یاداشت مهمان/
همدلی و همزبانی؛ راهبردها و راهکارهای عملیاتی در کانونهای مساجد
خبرگزاری شبستان: تشكيلات گسترده و فعال « كانون هاي فرهنگي هنري مساجد » با توجه به نوع ماموريت و كاركردهاي بالقوه و بالفعل آن در سطح مساجد كشور و ظرفيت ها و قابليت هاي اين پايگاه عظيم و قدرتمند و موثر مردمي مي توانند نقش چشمگير و حائز اهميتي در زمينه تحقق اهداف شعار سال ايفا نمايند .

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۰۸:۵۱

همدلی و همزبانی دولت و ملت در مبارزه با مواد مخدر تحقق یابد
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، اثرات مخرب مواد مخدر را از جنگ تحمیلی و تحریم های بین المللی ویران کننده تر توصیف کرد و خواستار مشارکت و همدلی مردم در مبارزه با این معضل شد.

۱۳۹۴/۲/۱۶ - ۱۲:۳۹

هویت انقلاب اسلامی، نام و اندیشه امام خمینی(ره) است
خبرگزاری شبستان: سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان، بر ادامه راه امام راحل(ره) تاکید کرد و اظهار داشت: هویت انقلاب اسلامی، نام و اندیشه امام خمینی(ره) است.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۳:۴۹

موجبات سوءاستفاده دشمنان را در کشور فراهم نکنیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شوشتر، با اشاره به مذاکرات هسته ای، اظهار داشت: لازم است تا همه به نوبه خود مراقب جو عمومی کشور بوده و ناخودآگاه سبب خوشحالی دشمن نشویم.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۰:۵۴

امام جمعه بروجرد:
شعار سال، هدف گذاری جامعه است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بروجرد، با تاکید بر ضرورت تلاش عمومی برای تقویت همدلی و همزبانی دولت و ملت، گفت: نامگذاری سال در واقع هدف گذاری و جهت دهی به نیاز های جامعه است.

۱۳۹۴/۲/۳ - ۱۱:۱۹

همدلی و همزبانی ملت و دولت موجب یاس دشمنان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بسطام همدلی، همزبانی و وحدت دولت و ملت را مایه یاس دشمنان دانست و گفت: برای رفع مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی دولت به همدلی ملت و ملت نیاز به حمایت دولت دارد.

۱۳۹۴/۲/۲ - ۱۳:۲۳

امامت ستون زیر بنایی اتحاد، همدلی و همزبانی است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد لرستان، اتحاد و همدلی را سفارش خداوند متعال خواند و گفت: امامت ستون زیربنایی اتحاد، همدلی و همزبانی در جامعه است.

۱۳۹۴/۲/۱ - ۱۱:۳۷

همدلی و هم زبانی باید از دانشگاه ها شروع شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان گلستان گفت: همدلی و هم زبانی را باید از دانشگاه ها شروع کنیم.

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۳:۴۲

همزمان با نمایشگاه توانمندی های زنان؛
فراخوان ایده ها و برنامه های فرهنگی با موضوع شعار سال ۹۴ برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: غرفه بانوان کانون های مساجد در نمایشگاه توانمندی های زنان همچون سال های قبل دایر است و فراخوان ایده ها و برنامه های فرهنگی با موضوع شعار سال ۹۴ در این غرفه برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱/۲۹ - ۱۴:۵۵

مقام معظم رهبری هم برای دولتمردان و هم مردم چراغ راه هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، گفت: سال دولت، ملت، همدلی و هم زبانی چشم انداز خیلی مهم و تاثیرگذار مقام معظم رهبری است که سخنان وی هم برای دولتمردان و هم مردم چراغ راه است.

۱۳۹۴/۱/۲۹ - ۱۲:۳۳

تحقق شعار امسال موجب تسریع در برنامه های دولت است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: تحقق شعار امسال می تواند موجب تسریع در برنامه های دولت و توسعه کشور شود.

۱۳۹۴/۱/۲۶ - ۱۶:۲۶