خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ٣ ذو الحجّة ١٤٣٩

Wednesday, August 15, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شعار سال
برنامه های حوزه مدیریت شهری شهرکرد مرتبط با شعار سال تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: شهردار شهرکرد با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» گفت: بزودی مجموعه برنامه های حوزه های مختلف مدیریت شهری به منظور تحقق شعار سال تدوین می شود.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۰۸:۳۵

ندیمی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
شعار اقدام و عمل نیازمند نگاه ملی است
خبرگزاری شبستان:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اگر اجرایی شدن شعار اقدام و عمل را محدود به قوه مجریه کنیم به جایی نمی رسیم گفت: اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی نیازمند نگاه ملی است.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۰۷:۲۴

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان؛
از ظرفیت خیرین در راستای تحقق شعار سال استفاده می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، استفاده از ظرفیت جامعه خیرین را یکی از سیاست های این اداره کل در راستای تحقق شعار سال دانست و گفت: بهره مندی از فضاهای بلااستفاده و تبدیل آنها به کتابخانه از دیگر اولویت های سال جاری است.

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۱۲:۲۷

«اقتصاد مقاومتی» از مسیر پارک ها و توسعه شرکت دانش بنیان می گذرد
خبرگزاری شبستان: رییس پارک علم و فناوری هرمزگان، برگزیدن شعار «اقتصادی مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری را مناسب توسعه شرکت های دانش بنیان و فناوران مستقر در پارک های علم و فناوری دانست.

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۰۹:۴۸

شعار سال را باید با عمل به دستورات قرآن پیش برد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سال جدید را باید با همت و تلاش بیشتری آغاز کنیم گفت: شعار سال را باید با عمل به دستورات قرآن پیش برد.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۱۰:۳۹

در فرهنگ قرآنی؛
اقتصاد پس از اعتقادات مهمترین عنصر استقلال سیاسی کشور است
خبرگزاری شبستان:به گفته معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، در فرهنگ قرآنی، اقتصاد پس از اعتقادات به عنوان ستون مملکت و عنصر استقلال سیاسی یک کشور عنوان شده است.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۰۸:۵۹

دستگاه های فرهنگی همدل و همزبان با بخش اقتصادی در تحقق شعار سال عمل کنند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر تحقق شعار سال گفت: دستگاه های فرهنگی نیز باید در کنار بخش اقتصادی همدل و همزبان برای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل کنند.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۰۸:۵۰

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در کانون های تخصصی، دانشگاهی و مصلی های استان زنجان
خبرگزاری شبستان:دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان در نظر دارد با انعقاد تفاهم نامه ای گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در کانون های تخصصی، دانشگاهی و مصلاهای استان زنجان را اجرا کند.

۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۱:۵۷

فرمانده سپاه شهرستان گرگان:
بسیجیان اهل اقدام و عمل هستند/ بسیج طلایه دار تحقق شعار سال
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه شهرستان گرگان با بیان اینکه بسیج و بسیجیان نشان دادند که اهل اقدام و عمل هستند، گفت: بسیج همیشه در اقدام به هنگام و به موقع طلایه دار بوده و امیدواریم در تحقق شعار سال هم طلایه دار باشد.

۱۳۹۵/۱/۸ - ۱۵:۵۲

اعلام فراخوان اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد برای دریافت راهکارهای پیشنهادی«اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل»
خبرگزاری شبستان: اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد جهت دریافت راهکارهای پیشنهادی«اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل» فراخوان دادند.

۱۳۹۵/۱/۸ - ۱۲:۲۰

عملی شدن شعار سال افزایش رفاه عمومی را به همراه دارد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: اگر دولتمردان شعار امسال را عملی کنند با رونق تولید داخلی شاهد افزایش رفاه عمومی جامعه خواهیم بود.

۱۳۹۵/۱/۷ - ۱۴:۱۳

وظیفه مردم و مسئولان فراهم سازی زمینه برای عملیاتی شدن شعار سال مهم است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان وظیفه مردم و مسئولان را تلاش و فراهم سازی زمینه برای عملیاتی شدن شعار سال به عنوان نقشه راه عنوان کرد.

۱۳۹۵/۱/۷ - ۱۳:۱۲

تحقق شعار اقتصاد مقاومتی نیاز به همدلی و همزبانی دارد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه ابهر به نامگذاری سال به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: برای تحقق شعار سال باید دست در دست یکدیگر گذاریم و برای عملی شدن آن تلاش کنیم.

۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۵:۰۰

امام جمعه رضوانشهر؛
تحقق شعار سال مستلزم کار جهادی و عملیاتی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رضوانشهر تحقق شعار سال را مستلزم کار جهادی و عملیاتی دانست و گفت: تنها راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی سبک زندگی اسلامی در زمینه اقتصاد است.

۱۳۹۵/۱/۴ - ۱۰:۴۹

تاکید استاندار ایلام بر اجرایی کردن راهبردهای اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام، بر اتخاذ تصمیمات و راهبردهای اجرایی برای عملی کردن اهداف اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۹:۲۴

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵؛
شعار سال۹۵ : اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل/ درمیان مسائل اولویت‌دار، از همه فوری‌تر و نزدیکتر، مسئله‌ی اقتصاد است
خبرگزاری شبستان: رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل » نامگذاری کردند.

۱۳۹۵/۱/۱ - ۰۸:۱۲

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب در خراسان شمالی:
ایجاد وحدت و شورآفرینی در اولویت برنامه های دهه فجر است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب در خراسان شمالی با بیان اینکه در اجرای برنامه های دهه فجر باید نوآوری صورت بگیرد، گفت: ایجاد وحدت و شورآفرینی در اولویت این برنامه ها قرار دارد.

۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۰:۲۶

روابط عمومی ها نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال دارند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام با اشاره به رسالت روابط عمومی دستگاههای اجرایی، بر نقش آنها در تحقق شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» تأکید کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۷:۴۲

برگزاری همایش استانی تربیت سیاسی و اجتماعی، جایگاه و اقتضائات در تربیت معلم
خبرگزاری شبستان:همایش استانی تربیت سیاسی و اجتماعی، جایگاه و اقتضائات در تربیت معلم در پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان زنجان برگزار می شود.

۱۳۹۴/۸/۲۰ - ۱۰:۰۱

راهبرد اصلی تحقق شعار سال، اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نامگذاری سال را در راستای حمایت از تولید ملی اعلام کرد و افزود: برای تحقق شعار سال نیازمند اقتصاد مقاومتی هستیم.

۱۳۹۴/۸/۶ - ۰۹:۳۷