خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شعار سال
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان؛
تاکید بر بسیج همه امکانات برای تحقق اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان بر بهره گیری از همه ظرفیت ها و بسیج امکانات موجود در جهت عملیاتی کردن شعار سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۱۱:۳۰

برنامه های حوزه مدیریت شهری شهرکرد مرتبط با شعار سال تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: شهردار شهرکرد با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» گفت: بزودی مجموعه برنامه های حوزه های مختلف مدیریت شهری به منظور تحقق شعار سال تدوین می شود.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۰۸:۳۵

ندیمی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
شعار اقدام و عمل نیازمند نگاه ملی است
خبرگزاری شبستان:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اگر اجرایی شدن شعار اقدام و عمل را محدود به قوه مجریه کنیم به جایی نمی رسیم گفت: اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی نیازمند نگاه ملی است.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۰۷:۲۴

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان؛
از ظرفیت خیرین در راستای تحقق شعار سال استفاده می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، استفاده از ظرفیت جامعه خیرین را یکی از سیاست های این اداره کل در راستای تحقق شعار سال دانست و گفت: بهره مندی از فضاهای بلااستفاده و تبدیل آنها به کتابخانه از دیگر اولویت های سال جاری است.

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۱۲:۲۷

«اقتصاد مقاومتی» از مسیر پارک ها و توسعه شرکت دانش بنیان می گذرد
خبرگزاری شبستان: رییس پارک علم و فناوری هرمزگان، برگزیدن شعار «اقتصادی مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری را مناسب توسعه شرکت های دانش بنیان و فناوران مستقر در پارک های علم و فناوری دانست.

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۰۹:۴۸

شعار سال را باید با عمل به دستورات قرآن پیش برد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سال جدید را باید با همت و تلاش بیشتری آغاز کنیم گفت: شعار سال را باید با عمل به دستورات قرآن پیش برد.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۱۰:۳۹

در فرهنگ قرآنی؛
اقتصاد پس از اعتقادات مهمترین عنصر استقلال سیاسی کشور است
خبرگزاری شبستان:به گفته معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، در فرهنگ قرآنی، اقتصاد پس از اعتقادات به عنوان ستون مملکت و عنصر استقلال سیاسی یک کشور عنوان شده است.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۰۸:۵۹

دستگاه های فرهنگی همدل و همزبان با بخش اقتصادی در تحقق شعار سال عمل کنند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر تحقق شعار سال گفت: دستگاه های فرهنگی نیز باید در کنار بخش اقتصادی همدل و همزبان برای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل کنند.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۰۸:۵۰

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در کانون های تخصصی، دانشگاهی و مصلی های استان زنجان
خبرگزاری شبستان:دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان در نظر دارد با انعقاد تفاهم نامه ای گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در کانون های تخصصی، دانشگاهی و مصلاهای استان زنجان را اجرا کند.

۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۱:۵۷

فرمانده سپاه شهرستان گرگان:
بسیجیان اهل اقدام و عمل هستند/ بسیج طلایه دار تحقق شعار سال
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه شهرستان گرگان با بیان اینکه بسیج و بسیجیان نشان دادند که اهل اقدام و عمل هستند، گفت: بسیج همیشه در اقدام به هنگام و به موقع طلایه دار بوده و امیدواریم در تحقق شعار سال هم طلایه دار باشد.

۱۳۹۵/۱/۸ - ۱۵:۵۲

اعلام فراخوان اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد برای دریافت راهکارهای پیشنهادی«اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل»
خبرگزاری شبستان: اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد جهت دریافت راهکارهای پیشنهادی«اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل» فراخوان دادند.

۱۳۹۵/۱/۸ - ۱۲:۲۰

عملی شدن شعار سال افزایش رفاه عمومی را به همراه دارد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: اگر دولتمردان شعار امسال را عملی کنند با رونق تولید داخلی شاهد افزایش رفاه عمومی جامعه خواهیم بود.

۱۳۹۵/۱/۷ - ۱۴:۱۳

وظیفه مردم و مسئولان فراهم سازی زمینه برای عملیاتی شدن شعار سال مهم است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان وظیفه مردم و مسئولان را تلاش و فراهم سازی زمینه برای عملیاتی شدن شعار سال به عنوان نقشه راه عنوان کرد.

۱۳۹۵/۱/۷ - ۱۳:۱۲

تحقق شعار اقتصاد مقاومتی نیاز به همدلی و همزبانی دارد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه ابهر به نامگذاری سال به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: برای تحقق شعار سال باید دست در دست یکدیگر گذاریم و برای عملی شدن آن تلاش کنیم.

۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۵:۰۰

امام جمعه رضوانشهر؛
تحقق شعار سال مستلزم کار جهادی و عملیاتی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رضوانشهر تحقق شعار سال را مستلزم کار جهادی و عملیاتی دانست و گفت: تنها راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی سبک زندگی اسلامی در زمینه اقتصاد است.

۱۳۹۵/۱/۴ - ۱۰:۴۹

تاکید استاندار ایلام بر اجرایی کردن راهبردهای اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام، بر اتخاذ تصمیمات و راهبردهای اجرایی برای عملی کردن اهداف اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۹:۲۴

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵؛
شعار سال۹۵ : اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل/ درمیان مسائل اولویت‌دار، از همه فوری‌تر و نزدیکتر، مسئله‌ی اقتصاد است
خبرگزاری شبستان: رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل » نامگذاری کردند.

۱۳۹۵/۱/۱ - ۰۸:۱۲

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب در خراسان شمالی:
ایجاد وحدت و شورآفرینی در اولویت برنامه های دهه فجر است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب در خراسان شمالی با بیان اینکه در اجرای برنامه های دهه فجر باید نوآوری صورت بگیرد، گفت: ایجاد وحدت و شورآفرینی در اولویت این برنامه ها قرار دارد.

۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۰:۲۶

روابط عمومی ها نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال دارند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام با اشاره به رسالت روابط عمومی دستگاههای اجرایی، بر نقش آنها در تحقق شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» تأکید کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۷:۴۲

برگزاری همایش استانی تربیت سیاسی و اجتماعی، جایگاه و اقتضائات در تربیت معلم
خبرگزاری شبستان:همایش استانی تربیت سیاسی و اجتماعی، جایگاه و اقتضائات در تربیت معلم در پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان زنجان برگزار می شود.

۱۳۹۴/۸/۲۰ - ۱۰:۰۱