خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شعار سال
همدلی و همراهی، مردم و مسئولان باید در راستای تحقق شعار سال باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه چهارباغ درخطبه های این هفته با تبریک فرارسیدن ماه رجب ، ماه رحمت و مغفرت گفت : تحقق شعار سال با عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از طرف مقام معظم رهبری با همدلی و همراهی مسئولان و مردم دست یافتنی است.

۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۴:۲۲

حل مشکلات اقتصادی مهمترین مساله مطرح کشور است
خبرگزاری شبستان:استاندار زنجان با اشاره به اینکه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبری مشخص می شود، گفت: حل مشکلات اقتصادی مهمترین مساله مطرح کشور است.

۱۳۹۵/۱/۱۹ - ۱۳:۱۷

شعار سال بهترین گواه برای موفقیت اقدام و عمل است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان با توجه به نامگذاري امسال توسط مقام معظم رهبري به عنوان «اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل» اظهار کرد: شعار امسال بهترين گواه براي موفقيت اقدام و عمل است.

۱۳۹۵/۱/۱۹ - ۰۹:۴۳

آل محمد؛
کانون های مساجد می توانند در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نقش آفرین باشند
خبرگزاری شبستان: مشاور امور استان ها، شهرستان ها و مناطق ویژه ستاد عالی به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری(حفظه الله) اشاره کرد و گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند نقش موثری در تبیین و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

۱۳۹۵/۱/۱۸ - ۱۱:۵۸

تبدیل سیاست اقتصاد مقاومتی به گفتمان یک ضرورت است
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان گفت: توجه به اقتصاد دانش بنیان، صادرات محور و حمایت از تولید ملی که البته برای رسیدن به این سیاست ها بایستی اقتصاد مقاومتی به یک گفتمان تبدیل شود تا همه اقشار از آن درک صحیحی داشته باشند.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۲:۴۰

رهبر در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی نیازمند همدلی و وفاق ملی است
خبرگزاری شبستان:نماینده تهران با بیان اینکه دستورالعمل ها در زمینه اقتصاد مقاومتی مشخص است گفت: ما باید برای اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی همدلی و وفاق ملی را داشته باشیم.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۰۶:۵۸

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان؛
تاکید بر بسیج همه امکانات برای تحقق اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان بر بهره گیری از همه ظرفیت ها و بسیج امکانات موجود در جهت عملیاتی کردن شعار سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۱۱:۳۰

برنامه های حوزه مدیریت شهری شهرکرد مرتبط با شعار سال تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: شهردار شهرکرد با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» گفت: بزودی مجموعه برنامه های حوزه های مختلف مدیریت شهری به منظور تحقق شعار سال تدوین می شود.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۰۸:۳۵

ندیمی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
شعار اقدام و عمل نیازمند نگاه ملی است
خبرگزاری شبستان:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اگر اجرایی شدن شعار اقدام و عمل را محدود به قوه مجریه کنیم به جایی نمی رسیم گفت: اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی نیازمند نگاه ملی است.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۰۷:۲۴

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان؛
از ظرفیت خیرین در راستای تحقق شعار سال استفاده می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، استفاده از ظرفیت جامعه خیرین را یکی از سیاست های این اداره کل در راستای تحقق شعار سال دانست و گفت: بهره مندی از فضاهای بلااستفاده و تبدیل آنها به کتابخانه از دیگر اولویت های سال جاری است.

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۱۲:۲۷

«اقتصاد مقاومتی» از مسیر پارک ها و توسعه شرکت دانش بنیان می گذرد
خبرگزاری شبستان: رییس پارک علم و فناوری هرمزگان، برگزیدن شعار «اقتصادی مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری را مناسب توسعه شرکت های دانش بنیان و فناوران مستقر در پارک های علم و فناوری دانست.

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۰۹:۴۸

شعار سال را باید با عمل به دستورات قرآن پیش برد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سال جدید را باید با همت و تلاش بیشتری آغاز کنیم گفت: شعار سال را باید با عمل به دستورات قرآن پیش برد.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۱۰:۳۹

در فرهنگ قرآنی؛
اقتصاد پس از اعتقادات مهمترین عنصر استقلال سیاسی کشور است
خبرگزاری شبستان:به گفته معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، در فرهنگ قرآنی، اقتصاد پس از اعتقادات به عنوان ستون مملکت و عنصر استقلال سیاسی یک کشور عنوان شده است.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۰۸:۵۹

دستگاه های فرهنگی همدل و همزبان با بخش اقتصادی در تحقق شعار سال عمل کنند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر تحقق شعار سال گفت: دستگاه های فرهنگی نیز باید در کنار بخش اقتصادی همدل و همزبان برای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل کنند.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۰۸:۵۰

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در کانون های تخصصی، دانشگاهی و مصلی های استان زنجان
خبرگزاری شبستان:دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان در نظر دارد با انعقاد تفاهم نامه ای گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در کانون های تخصصی، دانشگاهی و مصلاهای استان زنجان را اجرا کند.

۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۱:۵۷

فرمانده سپاه شهرستان گرگان:
بسیجیان اهل اقدام و عمل هستند/ بسیج طلایه دار تحقق شعار سال
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه شهرستان گرگان با بیان اینکه بسیج و بسیجیان نشان دادند که اهل اقدام و عمل هستند، گفت: بسیج همیشه در اقدام به هنگام و به موقع طلایه دار بوده و امیدواریم در تحقق شعار سال هم طلایه دار باشد.

۱۳۹۵/۱/۸ - ۱۵:۵۲

اعلام فراخوان اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد برای دریافت راهکارهای پیشنهادی«اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل»
خبرگزاری شبستان: اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد جهت دریافت راهکارهای پیشنهادی«اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل» فراخوان دادند.

۱۳۹۵/۱/۸ - ۱۲:۲۰

عملی شدن شعار سال افزایش رفاه عمومی را به همراه دارد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: اگر دولتمردان شعار امسال را عملی کنند با رونق تولید داخلی شاهد افزایش رفاه عمومی جامعه خواهیم بود.

۱۳۹۵/۱/۷ - ۱۴:۱۳

وظیفه مردم و مسئولان فراهم سازی زمینه برای عملیاتی شدن شعار سال مهم است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان وظیفه مردم و مسئولان را تلاش و فراهم سازی زمینه برای عملیاتی شدن شعار سال به عنوان نقشه راه عنوان کرد.

۱۳۹۵/۱/۷ - ۱۳:۱۲

تحقق شعار اقتصاد مقاومتی نیاز به همدلی و همزبانی دارد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه ابهر به نامگذاری سال به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: برای تحقق شعار سال باید دست در دست یکدیگر گذاریم و برای عملی شدن آن تلاش کنیم.

۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۵:۰۰