خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شعار سال
گفتمان سازی شعار سال رویکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان با اشاره به نقش مساجد در گفتمان سازی، افزود: گفتمان سازی شعار سال در صدر فعالیت های دبیر خانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۳:۵۴

بهترین ملاک کارآمدی مسئولان، میزان اقدام عملی در تحقق شعار سال است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران گفت: بهترین ملاک کارآمدی مسئولان، میزان اقدام عملی در موضوع «اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال» است .

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۰:۳۰

با مظاهر فساد در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی برخورد می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: در راستای تحقق شعار امسال به صورت قاطع با مظاهر مختلف فساد در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی برخورد می شود.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۴:۱۴

ستاداوقات فراغت در کانون های مساجد مازندران تشکیل شد
خبرگزاری شبستان: ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران هر ساله درآستانه فرارسیدن ایام فراغت تابستان با تشکیل ستاداوقات فراغت در قالب طرح«آسمانی ها» برای تعطیلات و فراغت از تحصیل دانش آموزان و دانشجویان برنامه ریزی می کند.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۰۸:۱۲

شعار سال باید در راس همه امور قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امسال را مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری کردند برای همه ما واجب است در راس همه امور به این مهم توجه کنیم.

۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۰۸:۰۳

اقدام های موثر در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی صورت گرفت
خبرگزاری شبستان: مدیر کل مدیریت و برنامه ‌ریزی استان اردبیل گفت: اقدام های موثر در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و افزایش توان تولید بخش خصوصی در استان صورت گرفت.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۴:۴۵

با صدور بیانیه ای
حمایت نمایندگان مجلس از بیانات رهبری در نامگذاری سال ۹۶
خبرگزاری شبستان:۲۳۵ از نمایندگان مجلس با صدور بیانیه ای از فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۶ حمایت کردند.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۲:۵۱

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:
دستگاه های فرهنگی باید افکار عمومی را به سمت تحقق شعار سال سوق دهند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: دستگاه های فرهنگی باید در راستای سوق دهی و جت دهی افکار عمومی به سمت تحقق شعار سال تلاش کنند.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۲:۲۱

در راستای تحقق شعار سال صورت گرفت؛
تولید بیش از ۷۰ میلیون قطعه بچه میگو در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل شیلات هرمزگان از تولید بالغ بر ۷۰ میلیون قطعه بچه میگو در راستای فعالیت های تکثیر و پرورش میگو از ابتدای سال ۹۶ تاکنون خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۰۹:۱۲

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی درکانون های مساجد استان مرکزی
خبرگزاری شبستان:اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال درکانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی به صورت گفتمان سازی نهادینه می شود.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۲:۵۴

در ایام نوروز:
۱۳ هزار خانوار در مراکز آموزش و پرورش استان همدان اسکان یافتند
خبرگزاری شبستان:مديركل آموزش و پرورش استان همدان، از پذیرش ۱۳ هزار خانوار در مراکز آموزش و پرورش استان همدان طی ایام تعطیلات نوروز سال جاری خبرداد.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۲:۳۸

«انتخابات» عرضه مردم سالاری دینی است/ شعار سال چراغ راه مسئولان
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز در دیدار نوروزی با مسئولان اجرایی استان از شعار سال به عنوان چراغ راه یاد کرد و انتخابات پیش رو را عرضه مردم سالاری دینی خواند.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۲:۳۸

امام جمعه همدان:
سرمایه داران خیر نسبت به رفع بیکاری جوانان اقدام کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، سرمایه داران خیر در راستای رفع بیکاری جوانان اقدام کنند تا شعار سال محقق شود.

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۶:۳۴

مردم و مسئولان باید به دو راهبرد تولید و اشتغال واقف باشند
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان اظهار کرد: مردم و مسئولان باید به دو راهبرد تولید و اشتغال واقف باشند و به خوبی سهم خود را در این راستا ادا کنند.

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۶:۲۳

حجت الاسلام محمودی نیا؛
مسئولین با عمل به شعار سال جدید مشکلات بیکاری را به حداقل برسانند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مسئولین است که با عزم جدی و همدلی و عمل به شعار سال ۹۶ که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است بکوشند تا مشکلات بیکاری را به حداقل برسانند.

۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۲:۱۸

معاون پارلمانی وزیر ارشاد اسلامی؛
حمایت از کانون های مساجد از مهمترین برنامه های وزارت است
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به وجود ۲۳ هزار باب کانون فرهنگی هنری مساجد در کشور، حمایت از کانون های مساجد را از برنامه های مهم این وزارتخانه دانست.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۰۹:۴۸

اجرایی شدن شعار سال نیازمند زیر ساخت فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: برای اجرایی کردن شعار سال نیازمند زیر ساخت فرهنگی هستیم چراکه کار فرهنگی زودتر و بیشتر می تواند هدف را تامین کند.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۵:۰۴

اقتصاد مقاومتی و تولید داخل نسخه شفابخش اقتصاد کشور است
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: اقتصاد مقاومتی و تولید داخل نسخه شفابخش اقتصاد کشور است.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۱:۵۴

اعضای کانون فرهنگی و هنری خیمه زنجان به فرمان رهبری لبیک گفتند
خبرگزاری شبستان:۱۲ تن از برادران عضو کانون فرهنگی و هنری خیمه زنجان برای تحقق شعار سال و پیام مقام معظم رهبری برای بهسازی مساجد و مدارس مناطق محروم، عازم شهرستان ماهنشان و خدابنده شدند.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۱:۱۲

ضرورت تولید ملی در آموزه های اسلامی
خبرگزاری شبستان: «توليد» با انگيزه تأمين نيازمندى هاى ديگران و با هدف تقارب نسبى سطح زندگى طبقات مختلف اجتماع، از امتيازات اقتصاد اسلامى است كه آن را از ديگر مكاتب اقتصادى متمايز مى سازد.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۵۸