خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵

الخميس ٢٦ جمادى الأولى ١٤٣٨

Thursday, February 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شعار سال
تعظیم امامزادگان به معنای تجلیل از اهل‌بیت (ع) است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت سمنان گفت:تعظیم امامزادگان به معنای تجلیل از اهل‌بیت (علیه السلام) پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه وآله وسلم) است و این موضوع در فرهنگ ما دارای اهمیت است.

۱۳۹۵/۵/۱۵ - ۱۷:۱۴

عملیاتی کردن شعار سال، رشد جمعیت نمازگزار و استفاده از ظرفیت های فرهنگی؛ دستور کارستادهای نمازجمعه استان کرمان
خبرگزاری شبستان: مسئول دفترشورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان بر ضرورت داشتن برنامه در خصوص شعار سال، رشد جمعیت نمازگزار، استفاده از ظرفیت دستگاه های فرهنگی و... توسط ستادهای نمازجمعه تأکید کرد.

۱۳۹۵/۳/۶ - ۱۰:۴۶

کانون های مساجد در راستای تحقق شعار سال برنامه ریزی و اقدام کنند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، گفت: کانون های فرهنگی هنری باید با همکاری بسیج در راستای نهادینه سازی گفتمان اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی و اقدام کنند.

۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۲:۵۸

کانون های مساجد از ظرفیت ها برای تقویت باورهای دینی استفاده کنند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان، خدمتگزاری مسجد را توفیقی الهی دانست و گفت: کانون های مساجد باید از ظرفیت ها وپتانسیل ها در راستای تقویت باورهای دینی و رشد معنوی مخاطبان استفاده کنند.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۲:۴۹

طرح آسمانی ها با محوریت گفتمان سازی شعار سال برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان، فضای معنوی مساجد را بهترین مکان برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان معرفی کرد و گفت: برنامه های طرح اوقات فراغت کانون های مساجد با محوریت گفتمان سازی شعار سال برگزار می شود.

۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۲:۳۶

افزايش بهره وري با اجراي اقتصاد مقاومتي اولويت اين سازمان است
خبرگزاری شبستان: رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان بوشهر گفت: در اجراي شعار اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل با افزايش بهره وري و تقويت توليد ملي در استان از اولويتهاي اين سازمان درسالجاري است.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۶:۰۱

برپايي نمايشگاه هاي دستاوردهاي بانوان نمونه اجرایی تحقق شعار سال است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران برپايي نمايشگاه هاي دستاوردهاي بانوان را نمونه عینی و اجرایی از تحقق شعار سال دانست و اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی به معناي استفاده از همه ظرفیت‌ها به ويژه نیروی انسانی توانمند است.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۱۳:۵۸

مدیرحوزه های علمیه استان لرستان:
اقتصاد مقاومتی، بستر رشد و توسعه اقتصاد است
خبرگزاری شبستان: مدیرحوزه های علمیه استان لرستان، با اشاره به شاخص های اقتصادی در دین مبین اسلام، گفت: اقتصاد مقاومتی بستر رشد و توسعه اقتصاد جامعه است.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۴:۳۴

مردم استان سمنان استقبال پرشكوه و بي نظيراز رئیس جمهور داشته باشند
خبرگزاری شبستان:  نماینده ولی فقیه دراستان سمنان خواستار استقبال پرشكوه و بي نظير مردم به خصوص نمازگزاران از رئيس جمهوري در ۳۱ فروردین شد.

۱۳۹۵/۱/۲۷ - ۱۵:۳۲

تأکید مسئول بسیج رسانه استان کرمان بر بکارگیری ظرفیت هر رسانه در تحقق شعار سال
خبرگزاری شبستان: مسئول بسیج رسانه استان کرمان تأکید کرد: باید آنچه را که راستای تحقق شعار سال به جهت ترویج فرهنگ، مورد نیاز جامعه است؛ به لحاظ تکلیف و وجدان کاری کاری، با همت مضاعف انجام دهیم.

۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۰۷:۲۸

همدلی و همراهی، مردم و مسئولان باید در راستای تحقق شعار سال باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه چهارباغ درخطبه های این هفته با تبریک فرارسیدن ماه رجب ، ماه رحمت و مغفرت گفت : تحقق شعار سال با عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از طرف مقام معظم رهبری با همدلی و همراهی مسئولان و مردم دست یافتنی است.

۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۴:۲۲

حل مشکلات اقتصادی مهمترین مساله مطرح کشور است
خبرگزاری شبستان:استاندار زنجان با اشاره به اینکه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبری مشخص می شود، گفت: حل مشکلات اقتصادی مهمترین مساله مطرح کشور است.

۱۳۹۵/۱/۱۹ - ۱۳:۱۷

شعار سال بهترین گواه برای موفقیت اقدام و عمل است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان با توجه به نامگذاري امسال توسط مقام معظم رهبري به عنوان «اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل» اظهار کرد: شعار امسال بهترين گواه براي موفقيت اقدام و عمل است.

۱۳۹۵/۱/۱۹ - ۰۹:۴۳

آل محمد؛
کانون های مساجد می توانند در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نقش آفرین باشند
خبرگزاری شبستان: مشاور امور استان ها، شهرستان ها و مناطق ویژه ستاد عالی به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری(حفظه الله) اشاره کرد و گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند نقش موثری در تبیین و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

۱۳۹۵/۱/۱۸ - ۱۱:۵۸

تبدیل سیاست اقتصاد مقاومتی به گفتمان یک ضرورت است
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان گفت: توجه به اقتصاد دانش بنیان، صادرات محور و حمایت از تولید ملی که البته برای رسیدن به این سیاست ها بایستی اقتصاد مقاومتی به یک گفتمان تبدیل شود تا همه اقشار از آن درک صحیحی داشته باشند.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۲:۴۰

رهبر در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی نیازمند همدلی و وفاق ملی است
خبرگزاری شبستان:نماینده تهران با بیان اینکه دستورالعمل ها در زمینه اقتصاد مقاومتی مشخص است گفت: ما باید برای اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی همدلی و وفاق ملی را داشته باشیم.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۰۶:۵۸

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان؛
تاکید بر بسیج همه امکانات برای تحقق اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان بر بهره گیری از همه ظرفیت ها و بسیج امکانات موجود در جهت عملیاتی کردن شعار سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۱۱:۳۰

برنامه های حوزه مدیریت شهری شهرکرد مرتبط با شعار سال تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: شهردار شهرکرد با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» گفت: بزودی مجموعه برنامه های حوزه های مختلف مدیریت شهری به منظور تحقق شعار سال تدوین می شود.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۰۸:۳۵

ندیمی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
شعار اقدام و عمل نیازمند نگاه ملی است
خبرگزاری شبستان:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اگر اجرایی شدن شعار اقدام و عمل را محدود به قوه مجریه کنیم به جایی نمی رسیم گفت: اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی نیازمند نگاه ملی است.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۰۷:۲۴

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان؛
از ظرفیت خیرین در راستای تحقق شعار سال استفاده می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، استفاده از ظرفیت جامعه خیرین را یکی از سیاست های این اداره کل در راستای تحقق شعار سال دانست و گفت: بهره مندی از فضاهای بلااستفاده و تبدیل آنها به کتابخانه از دیگر اولویت های سال جاری است.

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۱۲:۲۷