خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فلاح
مسجد یوم الغدیر فلاح حین برگزاری مراسم شب عاشورا طعمه حریق شد
آتش نشانان ۸۰۰ نفر از عزاداران مسجد یوم الغدیر فلاح که حین برگزاری مراسم شب عاشورا طعمه حریق شد را نجات دادند.

۱۳۹۸/۶/۱۹ - ۰۱:۵۷

بهشهر میزبان اولین کنگره ملی بزرگداشت آیت الله کوهستانی
فلاح از برگزاری اولین کنگره و همایش ملی بزرگداشت آیت الله محمد کوهستانی (رحمت الله علیه) خبر داد.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۰۸:۲۹

خدمات امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر استان کرمان اعلام شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر با تشریح طرح ملی خدمات نوروزی از آمادگی ۵۰۰ امدادگر در سراسر استان برای خدمات دهی خبر داد و گفت: هنگام بروز حادثه مردم با شماره گیری ۱۱۲ حتی بدون سیمکارت از نزدیک ترین پایگاه امدادی مطلع می شوند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۱

آمادگی ۱۰ درصد مردم کشور در برابر حوادث
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اینکه آموزش های همگانی جزو وظایف جمعیت هلال احمر است، گفت: امروز ۱۰ درصد از مردم کل کشور  در برابر حوادث آمادگی دارند اما اکثر مردم چه باسواد چه بی سواد در موقع بروز حادثه فرار می کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۵:۴۲

آیت الله محمدی ری شهری:
توحید، رکن اصلی فلاح و سعادت دنیوی و اخروی انسان است
خبرگزاری شبستان:نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه توحید رکن اصلی فلاح و سعادت دنیوی و اخروی انسان است، گفت: توحید باید در قلب انسان ساری و جاری باشد نه اینکه خواسته‌های نفسانی معبود انسان قرار گیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۰۹:۳۳

فعالیت «طرح فرهنگی فلاح» در ایلام
خبرگزاری شبستان: ۱۵۰ طرح فرهنگی تحت عنوان «شبکه اجتماعی فلاح» باهدف ارائه خدمات فرهنگی، اعتقادی و مذهبی به خانواده‌های مددجوی کمیته امداد در استان ایلام در حالت فعالیت است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کرمان:
هفته کتاب با اجرای صدها برنامه فرهنگی و هنری در کرمان برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: هفته کتاب با اجرای صدها برنامه فرهنگی و هنری در کرمان برگزار می‌شود.

۱۳۹۳/۸/۲۲ - ۱۳:۳۱