خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ولی الله نادعلیزاده
مدیر کانون شهید گرائیلی خبر داد:
مردم یک میلیون تومان در تاسوعای حسینی به موکب فاطمه الزهرا(س) قائم شهر کمک کردند
نادعلیزاده با اشاره به آمادگی موکب فاطمه الزهرا(س) قائم شهر جهت دریافت نذورات اعم از وجوهات نقدی و اقلام غیر نقدی از کمک یک میلیون تومانی مردم در تاسوعای حسینی به این موکب، خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۳:۲۲

مدیر کانون شهید گرائیلی:
موکب فاطمه الزهرا(س) قائمشهر آماده دریافت کمک های مردمی است
نادعلیزاده گفت: موکب فاطمه الزهرا(س) قائمشهر به همت کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی خرماکلا این شهر، آماده دریافت کمک های مردمی اعم از وجوهات نقدی و اقلام غیر نقدی است.

۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۱۲:۵۳

مدیر مسئول کانون شهید گرائیلی خبر داد:
برگزاری پنجمین جشنواره کتاب در خرماکلا قائمشهر
نادعلیزاده از برگزاری پنجمین جشنواره کتاب به همت کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی، عصر (پنج شنبه ۳۱ مرداد) با اجرای برنامه های متعدد در روستای خرماکلا قائمشهر خبر داد.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۱:۳۹

مدیر اردوگاه شهدای خرماکلا :
طرح ملی «هوای تازه» در اردوگاه شهدای خرماکلا مازندران برگزار می شود
نادعلیزاده گفت: طرح ملی «هوای تازه» بامحوریت آموزش و توانمندسازی مربیان سرود کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ۱۳-۱۷مردادماه جاری در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهدای خرماکلا سوادکوه مازندران برگزار می شود.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۲:۴۸

امروز:
کمک های مردمی کانون شهید گرائیلی خرماکلا قائمشهر به آق قلا ارسال می شود
کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی خرماکلا قائمشهر با استقرار موکب و کمک های مورد نیاز به کمک آسیب دیدگان از سیل در شهرستان ها و روستاهای مازندران شتافت و این یاری رسانی همچنان تداوم دارد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۲:۰۵