خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

الخميس ٢٠ ذو الحجّة ١٤٤٠

Thursday, August 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بصیرت
سخنران راهپیمایی روز قدس در لرستان:
تقویت آگاهی و بصیرت از مهم ترین پیام راهپیمایی قدس است
خبرگزاری شبستان: نماینده سابق ولی ‌فقیه در سوریه، گفت: تقویت وحدت، آگاهی و بصیرت را مهم ترین پیام راهپیمایی روز قدس است.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۱۰

روز قدس جلوه ای از بیداری اسلامی و اتحاد دنیای اسلام است
خبرگزاری شبستان: روز قدس، نمایش اراده جهان اسلام برای استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان در مقابل مستکبران و ظالمان جهان است.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۴:۲۳

سرزمین قدس جای لانه جاسوسی نیست
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، روز قدس نمایش اتحاد و همدلی مسلمانان در دفاع از اسلام دانست و گفت: سرزمین قدس قبله نسخت مسلمانان است و جای لانه جاسوسی نیست.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۳:۰۴

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی:
روز قدس تعیین خط مشی جهان اسلامی علیه استکبار و استعمار است
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی، نامگذاری روز قدس را یادگار امام خمینی (ره) در دفاع از مظلومان فلسطین دانست و افزود: با این نامگذاری خط مشی دنیای اسلامی در برابر استکبار و استعمار ترسیم شد.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۲:۴۷

راه امام راحل با زعامت رهبری همچنان ادامه دارد/ بصیرت راه گشای مشکلات جامعه
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: انقلابی بودن و انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن سه رکن اصلی سیاستمداری امام راحل بوده است.

۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۲۱:۱۴

امنیت، بصیرت و وحدت در کردستان دشمنان را همواره ناامید کرده است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت وحدت و همبستگی مردم با نظام، گفت: امنیت، بصیرت و وحدت در کردستان دشمنان را همواره ناامید ونقش های آنها را خنثی کرده است

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۵:۳۵

وحدت و همدلی مهم ترین رمز صیانت از انقلاب اسلامی است
خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز، صیانت از آرمان های انقلاب را وظیفه ای همگانی دانست و افزود: حفظ وحد و همدلی در سایه دشمن شناسی مهم ترین راه صیانت از انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۲:۲۰

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی:
مسئولان در راستای تقویت اعتماد عمومی گام بردارند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بروجرد واشترینان درمجلس شورای اسلامی،خدمت به مردم و تلاش در راستای تقویت اعتماد عمومی مهم ترین وظیفه مسئولان است.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۲:۴۰

حضرت فاطمه(س) الگویی کامل برای همگان است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران ازنا به جایگاه و رسات بانوان در جامعه و خانوناده اشاره و عنوان کرد: بانوان برای انجام رسالت خود از سیره، سنت، اخلاق، رفتار و منش حضرت فاطمه(س) الگو بگیرند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۴

حجت الاسلام تویسرکانی در آیین اختتامیه بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآن بسیج:
قرآن نقشه راه جامعه اسلامی است/ بصیرت دیروز به درد امروز و فردا نمی خورد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین قرآن را نقشه راه جامعه اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: نقشه راه رسیدن به آرمان نهایی انقلاب اسلامی که زمینه سازی ظهور امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف است قرآن و عمل به آن است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۹

کاهش آسیب های اجتماعی در ارتقای سلامت روحی و روانی جامعه مؤثر است
خبرگزاری شبستان: مدیر مدرسه علمیه برادران الیگودرز با بیان اینکه کاهش آسیب های اجتماعی در ارتقای سلامت روحی و روانی جامعه مؤثر است، گفت: استفاده از ظرفیت تبلیغی مبلغان در این زمینه نقش آفرین است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۰

حضور گسترده مردم در راهپیمایی، نمایش وفاداری ملت به انقلاب است
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را باشکوه خواند و گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی، نمایش وفاداری ملت به انقلاب است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۳:۳۴

دادستان کشور:
راهپیمایی مردم در دفاع از آرمان های انقلاب تماشایی است
خبرگزاری شبستان: دادستان کشور، راهپیمایی ۲۲ بهمن را تماشایی خواند و گفت: مردم دشمن را می‌بینند بیشتر در صحنه می‌آیند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۱:۴۴

شکوه حضور/ پای عهد با انقلاب ایستاده ایم
خبرگزاری شبستان:مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۱:۳۶

استاندار لرستان:
حضور مردم نمایشی از وفاداری به انقلاب است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، ۲۲ بهمن را برگی زرین در تاریخ کشور دانست و افزود: حضور گسترده مردم در این مراسم نمایشی از وفاداری به انقلاب و پایبندی به ارزش هاست.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۰:۵۸

نماینده ولی فقیه در لرستان:
حضور امروز پاسخ کوبنده مردم به یاوه گویی دشمنان است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در لرستان، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نمایشی از اتحاد وهمبستگی مردم دانست و گفت:این حضور مردمی پاسخ کوبنده مردم به یاوه گویی دشمنان است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۹

امام جمعه موقت خرم آباد:
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه های دشمنان را خنثی می کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت خرم آباد، پشتوانه مردمی را عامل اقتدار جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: حضور گسترده مردم درراهپیمایی ۲۲ بهمن موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۳

فرماندار بروجرد:
حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن خنثی کننده توطئه های دشمنان است
خبرگزاری شبستان: فرماندار بروجرد، با دعوت از عموم مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن،گفت: حضور گسترده مردم در این راهپیمایی خنثی کننده توطئه های دشمنان است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۳

امام جمعه قزوین:
اعتماد و اطمینان به استکبار جهانی ساده لوحی است/ باید با بصیرت خط نفاق را بشناسیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: ما هیچ تفاوتی بین انگلیس، آمریکا، فرانسه و امثال آنها قائل نیستیم، تاریخ اینها پر از پیمان شکنی، دروغ و تحمیل خواسته های زیاده خواهانه و استکباری است و ساده لوحی است با اطمینان و اعتماد به اینها نگاه کنیم.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۵:۲۱

نهم دی تجلی و ثمره بصیرت مردم ایران اسلامی بود
خبرگزاری شبستان: سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام، گفت: حماسه ۹ دی مصداق عینی و تجلی حمایت قاطع ملت از آرمان‌های انقلاب امام راحل و ولایت‌فقیه است.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۵:۲۵