خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طغیان رودخانه های خوزستان
شاکریه ماندگار در بحران سیل
با رکود یک ماهه آب در روستای شاکریه(از توابع شهرستان سوسنگرد) مردم آن روستا روزگار خود را در چادر سر کرده و با گرم شدن هوا دچار مشکلات عدیده ای شده اند.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۹:۱۰

ایستاده در آب
گلبهار یکی از مناطق حاشیه اهواز که ساکنینش با دستان خالی و کمترین تجهیزات چندین و چندبار اقدام به احداث سیل بند کردند.با وجود پیشروی آب تا درب منازلشان نا امید نشده و همچنان در مقابل سیل مقاومت می کنند.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۰۷:۰۶

خیابان های صنعت به زیر آب
بر اثر طغیان رودخانه های استان و افزایش دبی آب رودخانه،آب به سمت شهرک صنعتی شماره ۲ سرازیرشده است که راه های ورودی را مسدود و وارد شهرک شده است ودر حال حاضر تردد کارگران و کارکنان شهرک با قایق میسر می باشد.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۱:۴۰

نبرد با آب
با شکست سیل بند منطقه عین ۲ اهواز و ورود آب به تعدادی از خیابان های این منطقه ساکنین این منطقه با یاری مردم و نیروهای جهادی و بسیج اقدام به بازسازی سیل بند کردند.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۲۲:۱۰

ورودی شهر اهواز زیر آب رفت
بر اثر طغیان و افزایش دبی آب کارون،این رودخانه وارد اتوبان های ورودی شهر اهواز(پلیس راه قدیم) شده و مردم آن منطقه و نیروهای سپاه تلاش بر انحراف آب از مسیر اتوبان داشتند.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۲۱:۰۳

کوچ اجباری
با دستور تخلیه ستاد مدیریت بحران استان خوزستان روستای الصندیحه از توابع شهرستان حمیدیه خانه های خود را ترک کرده و به جنگل خسرج پناه آورده اند ، کوچ اجباری به این منطقه کمبود اقلام اولیه مورد نیاز زندگی را به همره دارد.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۲۰:۳۳