خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
کوچ از تلگرام؛ برنامه شورای عالی فضای مجازی/غارت بزرگ مدرن تلگرام
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت:برنامه شورای عالی فضای مجازی برای تقویت شبکه های پیام رسان داخلی، اجرای استراتژی کوچ داوطلبانه از تلگرام است.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۵:۵۵

فیلتر تلگرام در ۲۰ فروردین صحت ندارد
خبرگزاری شبستان: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: نقل قول منتشر شده در فضای مجازی درباره مسدودسازی شبکه اجتماعی تلگرام در ۲۰ فروردین صحت ندارد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۱:۵۱

به همت شورای فرهنگی وزارت ارتباطات؛
محفل انس با قرآن "پیام وحی" برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: محفل قرآنی "پیام وحی" با حضور قاریان ممتاز بین المللی قرآن کریم و اجرای گروه تواشیح قدر به همت شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارشنبه ۱۳ دی ماه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۴:۵۱

رئیس سازمان فناوری اطلاعات:
مردم را پای رسانه های داخلی بنشانیم
خبرگزاری شبستان: جهانگرد با تاکید بر اینکه باید بتوانیم مخاطبانمان را در جامعه ایرانی پای رسانه‌های داخلی بنشانیم، گفت: مجموعه تصمیمات شخص متاثر از پیام‌های صحیح از رسانه‌های مطمئن است.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۰:۱۷

مراسم تودیع و معارفه وزیر ارتباطات
مراسم تودیع و معارفه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۲:۵۸

سرور تلگرام به ایران منتقل شد
خبرگزاری شبستان: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه مذاکرات ما با تلگرام نتیجه داد گفت: تلگرام سرور خود را به ایران آورده و روی آن CDN نصب کردند.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۴:۱۷

هنوز تا تحقق شبکه ملی اطلاعات فاصله داریم
خبرگزاری شبستان: معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی کشور گفت: افتتاح سه فاز شبکه ملی اطلاعات، بهینه سازی شبکه موجود در کشور است تا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بتواند طرح اصلی شبکه ملی اطلاعات را ارایه و اجرایی کند.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۳۸

آنچه به وزارت ارتباطات اعلام می شود یا دستور قضایی یا دستور کمیته تعیین مصادیق است
خبرگزاری شبستان:دادستان کل کشور اعلام کرد:فیلتر سایت ها و کانال های شبکه مجازی از دو طریق دستور قضایی و یا تصویب و دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه انجام می شود و افراد نمی توانند با نظر شخصی خود اقدام به چنین کاری کنند.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۶:۲۴

وزیر ارتباطات در آیین رونمایی از سامانه جامع انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات:
سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات نقش کلیدی در شفاف‌سازی فعالیت‌های حکومتی کشور دارد
خبرگزاری شبستان: اگر اعتقاد به دموکراسی دینی داریم باید اعتقاد به این هم داشته باشیم که دولت امانتدار اطلاعات است و معنی اش این است که این اطلاعات را نزد خود نگاه می دارد تا زمانی که در رفع ستاد و تبعیض تاثیر بگذارد.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۴:۲۲

با حضور وزرای ارشاد و ارتباطات و طی مراسمی/
سامانه جامع «انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: در این مراسم از سامانه "ملی و جامع دسترسی آزاد به اطلاعات" که با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طراحی شده و به مدت ۴۵روز به صورت آزمایشی کار مي کرد،به صورت رسمی رونمایی می شود.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۳:۰۵

معاون وزیر ارتباطات خبر داد:
پیش بینی رشد چهار برابری بازار ICT در برنامه ششم توسعه
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر ارتباطات از ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی جدید ناشی از توسعه شبکه ملی ارتباطات و زیرساخت های دسترسی دیتا در سال گذشته خبر داد و گفت: پیش بینی می شود در برنامه ششم توسعه بازار ICT سه تا چهار برابر شود.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۵:۳۷

مهیا شدن بستر‌های توسعه تجارت الکترونیک صنایع دستی/ بازار صنایع دستی رونق می یابد
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ضرورت توسعه تجارت الکترونیک در بخش صنایع دستی، گفت: مرتفع ساختن موانع موجود در توسعه کسب و کار و بازار صنایع دستی، هدف دولت است.

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۵

فضای مجازی بهترین فرصت برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای اقامه نماز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروز جوانان و نوجوانان زیادی با فضای مجازی سروکار دارند که از این طریق می تواند فرهنگ نماز را ترویج و توسعه داد.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴:۰۶

آی سی تی زیرساخت و موتور توسعه جوامع است
خبرگزاری شبستان:معاون امور استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آی سی تی را زیرساخت و موتور توسعه عنوان کرد و گفت: با همکاری تمام دستگاه ها سبد درآمدی جدید در حوزه آی سی تی خلق کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۸

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سنندج
افتتاح پروژه های ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور دکتر واعضی امروز در سنندج با حضور مسؤلان استانی برگزار شد.

۱۳۹۵/۹/۱۹ - ۲۳:۱۰

منتظری:
فعالیت های وزارت ارتباطات در رابطه با استفاده از فیلترشکن قابل قبول نیست
خبرگزاری شبستان:دادستان کشور گفت: وزارت ارتباطات کارهای خوبی را در رابطه با استفاده از فیلترشکن ها انجام داده اما از نظر من فعالیت های این وزارت خانه در این زمینه قابل قبول نیست.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۱:۰۶

تلاش برای تحول زیرساخت های ارتباطی در کشور
خبرگزاری شبستان: معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: ایجاد زیرساخت های ارتباطی شرایط برای حضور مشارکت مردم در روستاها و نقاط دورافتاده را در سرشماری امسال فراهم آورد.

۱۳۹۵/۸/۹ - ۱۴:۳۹

نشست هیات علمی همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی
نشست هیات علمی همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد .

۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۵:۴۵

اولین همایش ملی امنیت سامانه‌‌های هوشمند همراه
خبرگزاری شبستان:اولین همایش ملی امنیت سامانه‌‌های هوشمند همراه، به میزبانی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) در روزهای ۲۲ و ۲۳ تیرماه برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۰۹:۵۲

رئیس سازمان فناوری اطلاعات:
رفتارهای فضای مجازی را در حوزه حقوق پارامتریک نکرده ایم
خبرگزاری شبستان: نصرالله جهانگرد گفت: امروزه در جهان زبان مفاهمه در حال تصویری شدن است و مبادله اطلاعات با ورود هشتک ها دچار تحول جدی شده اما ما هنوز هیچ یک از رفتارهای فضای مجازی را در حوزه حقوق، پارامتریک نکرده ایم.

۱۳۹۵/۳/۳ - ۱۳:۰۷