خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیشنهاد کتاب
موسویان مطرح کرد
«سر کلاس با کیارستمی» برای علاقمندان به هنر الهام بخش است
یک شاعر با بیان اینکه در سال ۹۷ به خاطر مسایل اقتصادی بسیاری از کتاب ها چاپ نشد ،گفت: یکی از آثارم با عنوان «چهار شنبه های بستنی» که متقاضی داشت، تجدید چاپ نشد.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۳:۳۵

یک نویسنده و محقق:
امسال بر معرفی آثارم تمرکز می کنم/ «دایره المعارف شیعه» برای نوجوانان چاپ شد
حجت الاسلام حیدری ابهری با باین اینکه می خواهم هوشیارتر بنویسم، گفت: در سال ۹۸ در نظر دارم از مخاطبان خود بازخورد بگیرم و تجربیات دیگران را ببینم‌ تا با تامل بیشتر کار کنم.

۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۴:۲۵

شفیعی خبر داد
انتشار «یک کوه با پالتو» برای نوجوانان
یک شاعر با بیان اینکه سی سال است که درگیر مجموعه تاریخی از «آدراپانا تا اسد آباد» هستم، گفت: تلاش می کنم این کتاب را امسال منتشر کنم.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۱:۲۸

یک استاد دانشگاه:
اندیشه های ادبی مقام معظم رهبری کتاب می شود/ «آن ۲۳نفر» زینت بخش پرده سینماها
مقیسه گفت: بازخوانی پاره ای دیگر از اندیشه های سترگ ادبی مقام معظم رهبری را دست تالیف دارم.

۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۲:۳۳

یک شاعر:
سفر را از استان خود آغاز کنید/ پیشنهاد «آیینه نگاری سکوت» برای مطالعه
سعادتمند کتاب «موسیقی نواحی جان» اثر قربان ولیئی را برای افرادی که به حوزه عرفان اسلامی علاقمند هستند، پیشنهاد کرد و گفت: کتاب «را را» زنانگی پر رنگی دارد و برای خانم ها لذت بخش خواهد بود.

۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۲:۱۳

یک نویسنده و پژوهشگر:
«کودک و دنیای پنهان نقاشی هایش» منتشر می شود/«آناهید ملکه سایه ها» به درک تاریخ کمک می کند
اکرمی گفت: مجموعه ده جلدی «ماجراهای ماشین مشدی مندلی» و همچنین ده جلدی «قصه های مادربزرگ» که شامل افسانه های کهن با فضاهای جدید است، امسال منتشر می شود.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۳:۲۲

یک نویسنده و شاعر:
به جای سررسید، کتاب عیدی بدهیم
پروانی با بیان اینکه قرآن خواندن باعث می شود که چشمه های ذهن باز شود، گفت: همین امر باعث می شود که نویسنده و شاعری که قرآن می خواند، بهتر بنویسد و مفاهیم را عمیق تر درک کند.

۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۱:۱۷

فولادوند پیشنهاد کرد
سفر به جنگل های هیرکانی با «سايه هيولا»/ درخت ها را باید دربرگرفت
یک نویسنده با بیان اینکه «زناني كه دنيا را تغيير دادند» برای نوجوانان پسر و دختر کتابی خواندنی است، گفت: این کتاب درباره شناخت آدمها و شجاعتشان، پيروزي بر محدوديت ها و انكارهاست.

۱۳۹۸/۱/۱ - ۱۶:۳۲