خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ المحرّم ١٤٤١

Tuesday, September 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بسیج رسانه
تشکیل هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه ایلام/ هیئت اندیشه‌ورز موجب پویایی امور خواهد شد
خبرگزاری شبستان: مسئول سازمان بسیج رسانه استان ایلام، گفت: تشکیل هیئت اندیشه ورزی موجب هم‌افزایی، پویایی امور و تقویت فعالیت‌ها در عرصه‌های مختلف خواهد شد.

۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۶:۱۸

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان گلستان به مناسبت روز جهانی قدس:
فعالان رسانه‌ای استان صدای عظمت و اقتدار ملت را در راهپیمایی روز قدس منعکس می کنند
خبرگزاری شبستان: سازمان بسیج رسانه استان گلستان در بیانیه ای اعلام کرد: فعالان رسانه‌ای استان با حضور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس صدای عظمت و اقتدار ملت ایران را در مسیر آزادی قدس با قلم،‌ دوربین و صدای خود منعکس خواهند کرد.

۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۰۸:۵۶

فراخوان دومین جشنواره ابوذر آذربایجان‌شرقی منتشر شد
خبرگزاری شبستان: دبیر علمی دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی، آیین‌نامه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان را تشریح کرد.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۳:۴۸

لزوم اتحاد و هماهنگی میان رسانه های استان/خبرگزاری شبستان همواره از سیاسی کاری پرهیز می کند
خبرگزاری شبستان: مسئول خبرگزاری شبستان استان کرمان با اشاره به رسالت دینی این خبرگزاری و تصریح به اینکه از انتقادات استقبال می کنیم؛ خواستار هماهنگی و اتحاد میان رسانه ها و متولیان آن در استان شد.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۵:۴۰

دوره آموزشی رسانه قرآنی در قزوین برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: با همکاری سازمان بسیج صدا و سیما و سازمان بسیج رسانه استان قزوین دوره آموزشی رسانه قرآنی در قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۱:۱۴

انتخابات مجمع عالی بسیج رسانه گیلان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: انتخابات مجمع عالی بسیج رسانه گیلان امروز (۲۲ اردیبهشت) در سالن درویشوند سپاه قدس گیلان در رشت برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۴:۳۳

رسانه باید از مسیر رشد و حرکت سازنده برخوردار شود/ شعار سال را تبدیل به گفتمان کنیم
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز جایگاه رسانه را مهم خواند و گفت: رسانه باید از سیر رشد و حرکت سازنده برخوردار باشد و در این جریان شعار سال را می توان به صورت گفتمان در آورد و به تحقق رساند.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۳:۰۴

« رسانه» ابزاری در راستای تبیین حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار البرز گفت: ابزار رسانه یکی از موثرترین ابزارهایی است که در راستای خدمت رسانی به مردم و تبیین شعار سال با عنوان حمایت از کالای ایرانی نقش اساسی و ویژه ای دارد.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۶:۳۹

بسیج رسانه همگام با پلیس فتا در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی جامعه
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز هم اندیشی با پلیس فتا را مهم خواند و گفت: هم اندیشی بسیج رسانه با پلیس فتا در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی موثر است.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۵:۴۴

رسانه ای که حرفه ای و به روز نباشد، خودبخود حذف می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، کار رسانه ای حرفه ای است و رسانه ها باید خود را به روز کنند. زیرا اگر حرفه ای و به روز نباشند خودبخود حذف می شوند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۳:۵۴

برگزاری جلسه اخلاق و رسانه در قزوین
خبرگزاری شبستان: جلسه اخلاق و رسانه با حضور نماینده ولی فقیه در استان قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به خبرنگاران:
مراعات دشمن را نکنید/ تغذیه جامعه از قلم خبرنگاران
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه برای دشمن مراعات نکنید، گفت: به آنچه که حق و خیر برای جامعه است توجه کنید و باطل را رسوا کنید.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۷

با همت بسیج رسانه البرز؛
تجلیل از آثار برتر رسانه در حوزه « زن و خانواده» ؛ مهلت نهایی ارسال آثار اعلام شد
خبرگزاری شبستان: مسئول امور بانوان سازمان بسیج رسانه استان البرز نقش رسانه در حوزه « زن و خانواده » را مهم و با اهمیت خواند و گفت: به منظور تبیین فرمایشات رهبر معظم انقلاب از آثار برتر رسانه در حوزه « زن و خانواده» تجلیل و تقدیر به عمل می آید.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۹

بسیج رسانه همراه و همگام برنامه های فرهنگی استان البرز
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در نشستی صمیمانه با حضور جمعی از اصحاب بسیج رسانه البرز گفت: بسیج رسانه همراه و همگام برنامه های فرهنگی استان البرز است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۹

جشنواره قرآن و رسانه در قزوین برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: جشنواره قرآن و رسانه اسفند ماه در قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۰

نماینده ولی فقیه در لرستان:
رسانه نقش محوری در پیشبرد اهداف وبرنامه ها دارند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، اصحاب رسانه را مجاهدان راه خدا در عرصه فرهنگی نامید و گفت: رسانه نقش محوری در پیشبرد اهداف و برنامه های هر جامعه ای دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۳:۳۱

نقد منصفانه رسانه زمینه پیشرفت و توسعه جامعه است
خبرگزاری شبستان: مسئول بسیج سازمان بسیج رسانه در استان البرز نقد منصفانه را اثر گذار خواند و گفت: نقد منصفانه رسانه از عملکرد مسئولان زمینه پیشرفت و توسعه است.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۰:۰۶

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:
نقد منصفانه رسالتی بزرگ برای رسانه است
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، با اشاره به اهمیت رسانه در جهان امروز، افزود: نقد منصفانه و پرهیز از سیاه نمایی رسالتی بزرگ برای اصحاب رسانه است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۶

دبیر سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گلستان خبر داد:
برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در روز دوشنبه/ رشد سه برابری شرکت کنندگان در جشنواره
خبرگزاری شبستان: دبیر سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گلستان از رشد سه برابری شرکت کنندگان در سومین جشنواره رسانه ای ابوذر خبر داد و اظهارداشت: در این دوره از جشنواره شاهد حضور یکصد و ۲۰ شرکت کننده بودیم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۱

گفتمان سازی آرمان های انقلاب رسالت امروز رسانه ها است
خبرگزاری شبستان: مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: در شرایط امروز انتظار از رسانه ها و مطبوعات بیش از این است و گفتمان سازی آرمان های انقلاب و منویات رهبري یکی از مطالبات است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۴