خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قاچاق کالا
بخش زیادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا، اجرایی نمی شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی میزان واردات قاچاق کالا به کشور را یک دوم بودجه عمرانی کشور اعلام و تصریح کرد: بخش زیادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا معطل مانده و اجرایی نمی شود.

۱۳۹۵/۸/۹ - ۱۲:۱۲

تعزیر دو میلیارد ریالی قاچاقچیان کالا و ارز در آذربایجان غربی
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: با کشف ۲۲۱۶ دستگاه کارتخوان خارجی و ۶۸۰۰۰ لیر ترکیه قاچاق، پرونده ها به منظور رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۶:۱۷

جریمه سه میلیارد ریالی قاچاقچی پوشاک در بوشهر
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی بوشهر اعلام کرد: با کشف یک محموله پوشاک خارجی قاچاق، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

۱۳۹۵/۸/۳ - ۱۶:۴۱

۱۷ هزار بازرسی از واحدهای صنفی خراسان جنوبی انجام شد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی از انجام ۱۷ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان در هفت ماهه سال جاری خبر داد و گفت: ۴۸۸ پرونده تخلف به ارزش بیش از ۸۶۰ میلیون تومان برای متخلفان در این بازرسی‌ها تشکیل شد.

۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۲:۴۱

عوامل قاچاق گوشی های تلفن همراه در سمنان چهار میلیارد ریال تعزیر شدند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی سمنان گفت: با کشف دو محموله قاچاق شامل ۱۲۲۶ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق، پرونده ها به منظور رسیدگی به شعب ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۴:۳۹

جریمه ۹۲ میلیارد ریالی عوامل قاچاق کالا در یزد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد اعلام کرد: با کشف ۵۹۲ تن انواع لوازم خانگی و یازده هزار و ۵۰۰ عدد لوازم بهداشتی، پرونده ها به منظور رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۴:۳۸

عوامل قاچاق گوشی های تلفن همراه در سمنان تعزیر شدند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی سمنان گفت: با کشف ۱۶ محموله قاچاق گوشی تلفن همراه، پرونده ها به منظور رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۰:۱۳

عامل قاچاق کالا در کرمان به ۹۰۰ میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمان گفت: با کشف یک محموله قاچاق کالا شامل مقادیر قابل توجهی دکور منزل ، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد عامل قاچاق به ۹۰۰ میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۰:۱۳

رصد عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس استان بوشهر گفت: با تشکیل کمیته‌ها و ستادهای مبارزه با قاچاق در فرماندهی انتظامی استان بوشهر تمامی نقاط این استان تحت اشراف و رصد عملیاتی پلیس قرار دارد.

۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۰۹:۲۷

تعزیر دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی قاچاقچیان کالا در آذربایجان غربی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان گفت: با کشف ۷۴۰ دستگاه گوشی تلفن همراه و پانزده هزار و ۶۲۰ ثوب پوشاک خارجی قاچاق، پرونده ها به منظور رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۲:۱۰

عامل قاچاق کالا در فارس تعزیر شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: با کشف یک محموله قاچاق شامل انواع کالاهای خارجی، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۴:۱۰

کشف و معدوم سازی کالاهای قاچاق تاریخ گذشته در سیستان و بلوچستان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: با کشف یک محموله قاچاق شامل ۱۴ تن کالا که تاریخ مصرفشان گذشته بود، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۴:۰۶

برگزاری همایش ملی «مبارزه با قاچاق کالای سلامت محور» در شیراز
خبرگزاری شبستان: همایش ملی «مبارزه با قاچاق کالای سلامت محور»، چهاردهم مهر ماه با حضور بیش از یک صد مهمان در شیراز برگزار می شود.

۱۳۹۵/۷/۱۰ - ۱۳:۵۳

یکی از بزرگترین محموله های کالای قاچاق و تقلبی در شهرری کشف شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی از کشف و ضبط محموله لوازم خانگی تقلبی و قاچاق با ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرری خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۸ - ۰۸:۲۷

جریمه دو میلیارد ریالی قاچاقچیان کالا در آذربایجان غربی
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: با کشف دو محموله قاچاق کالا شامل یازده هزار و ۹۷۶ ثوب پوشاک و یک دستگاه کشنده ولوو ، پرونده ها به منظور رسیدگی به شعبه تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

۱۳۹۵/۷/۵ - ۱۳:۰۱

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور:
قاچاق کالا؛ اقتصاد، فرهنگ و سیاست را نابود می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور، برخورد جدی با قاچاق را مطالبه رهبری دانست و گفت: اقتصاد، فرهنگ و سیاست کشور به دلیل قاچاق کالا تحت تاثیر قرار گرفته است.

۱۳۹۵/۷/۴ - ۱۸:۴۱

طرح کشوری مبارزه با قاچاق لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی در سطح عرضه» آغاز شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک تعزیرات حکومتی با اعلام آغاز طرح کشوری مبارزه با قاچاق در سطح عرضه با اولویت لوازم خانگی، هدف این طرح را حمایت از تولید داخلی و پیشگیری از قاچاق کالا عنوان کرد.

۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۲:۳۲

قاچاقچی لوازم خانگی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جریمه شد
خبرگزاری شبستان:مدیر کل تعزیرات حکومتی یزد از رسیدگی به پرونده محموله قاچاق لوازم خانگی خارجی در شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز این استان خبر داد.

۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۲:۲۷

صادرات روشی مناسب برای مبارزه با قاچاق کالا
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام صادرات کالاهای قاچاق را جایگزینی مناسب برای انهدام این نوع از کالاها برشمرد.

۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۰۹:۲۲

دادستان تهران:
تغییر ماهیت جرم قاچاق کالا به فساد اقتصادی/ لزوم استفاده از ظرفیت‌های مردمی در پیگیریهای انتظامی و قضایی
خبرگزاری شبستان:سومین نشست دادستانی تهران با موضوع قاچاق کالا، روز چهارشنبه هفدهم شهریور ماه با حضور برخی معاونان دادستان و مسوولان و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط با موضوع، به ریاست جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران برگزار گردید.

۱۳۹۵/۶/۲۰ - ۱۳:۰۴