خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قاچاق کالا
جریمه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی قاچاقچی کالا در کرمانشاه اجرایی شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه اعلام کرد: با کشف یک محموله قاچاق شامل مقادیر قابل توجهی پوشاک، سیگار، توتون، چای و لوازم بهداشتی خارجی توسط ماموران فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه استان ارجاع شد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۸:۰۰

حکم ۳.۶ میلیارد ریالی برای دانه درشت های قاچاق لوازم خانگی در خوزستان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان از صدور حکم ۳.۶ میلیراد ریالی برای قاچاقچیان محموله لوازم خانگی قاچاق خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۷:۵۶

شرکت تولید فرآورده های چوبی متخلف در گیلان سه میلیارد ریال جریمه شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان اعلام کرد: پرونده یک شرکت تولید فرآورده های چوبی به علت قاچاق پنج تریلی ام دی اف خام ، به منظور رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۵:۱۱

دبیر کمیسیون نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد:
مبارزه با قاچاق کالا در یزد روند خوبی را طی کرده است
خبرگزاری شبستان: دبیر کمیسیون نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد از روند خوب مبارزه با قاچاق کالا در یزد به ویژه در حوزه ترانزیت و بارانداز شدن یزد برای قاچاق کالا خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۴:۰۰

۴۲ تن برنج قاچاق در خراسان جنوبي کشف شد
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از كشف ۴۲ تن برنج قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۴:۲۹

دهقان در سوال وزیر دادگستری؛
چرا قانون جامع مبارزه با قاچاق کالا اجرا نمی شود
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم چناران در مجلس گفت:دولت مکلف است قانون جامع مبارزه با قاچاق کالا و ارز که در مجلس نهم به تصویب رسید را تمام و کمال اجرا کند.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۳:۵۵

کشف و توقیف ۳ محموله قاچاق در قم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعزیرات حکومتی از کشف و توقیف ۳ محموله شامل پوشاک، باطری خودرو و مواد غذایی در این استان خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۴:۱۰

صدور حکم قاچاقچیان موتورسیکلت و پوشاک در یزد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد از صدور حکم پرونده های قاچاق موتورسیکلت و پوشاک قاچاق در این استان خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۰:۴۳

محکومیت ۱۵ میلیاردی قاچاقچیان ۳۰۰ هزار لیتر سوخت در سیستان و بلوچستان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از صدور حکم ۱۵ میلیارد ریالی قاچاقچیان سوخت در این استان خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۰:۴۲

قاچاقچیان کالا سه میلیارد ریال جریمه شدند
خبرگزاری شبستان:عمرون گفت:با کشف سه محموله قاچاق کالا شامل ۱۳۳۱ ثوب پوشاک و مقادیر قابل توجهی لوازم آشپزخانه و تعدادی دستگاه جی پی اس توسط ماموران انتظامی استان چهار محال و بختیاری، پرونده ها به منظور رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۲:۳۵

جریمه دو میلیارد ریالی قاچاقچیان کالا در کرمانشاه اجرایی شد
خبرگزاری شبستان:جودکی گفت:با کشف یک محموله قاچاق شامل انواع کالاهای خارجی توسط ماموران فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۲:۳۵

فلاحت پیشه به عنوان متقاضی تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا:
قاچاق یک سوم اقتصاد کشور را درگیر خود کرده است
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم اسلام آباد غرب با بیان اینکه قاچاق امروز یک سوم اقتصاد کشور را درگیر خود کرده است گفت: ۶۰ درصد اسکله های کشور غیرمجاز هستند.

۱۳۹۵/۹/۳ - ۱۰:۲۲

موافقت مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا
خبرگزاری شبستان:نمایندگان مجلس با گزارش تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا و بررسی سیاستهای دولت در مقابله با قاچاق موافقت کردند.

۱۳۹۵/۹/۳ - ۱۰:۲۰

اجرای طرح شناسه دار کردن مراکز نگهداری و ذخیره سازی کالا
خبرگزاری شبستان: در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تمام مراکز نگهداری و ذخیره سازی کالا موظف به ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار شدند.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۵:۱۸

جریمه ۱.۹ میلیاردی قاچاقچی قاشق و چنگال در استان مرکزی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مرکزی، حکم صادره برای قاچاقچی محموله قاشق و چنگال را یک میلیارد و ۹۹۹ میلیون ریال اعلام کرد.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۰:۲۹

صدور حکم ۵۰۰ میلیونی برای قاچاقچیان پوشاک و سیگار خارجی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از صدور حکم ۵۰۰ میلیون ریالی برای قاچاقچیان پوشاک و سیگار خارجی خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۰:۲۹

تشکیل پرونده برای قاچاق ۲۶ تن برنج قاچاق
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعزیرات حکومتی قم از تشکیل پرونده برای رسیدگی به قاچاق ۲۶ هزار کیلوگرم برنج خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۰:۲۸

اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در تهران
صبح امروز با حضور سردار ساجدی نیا، طرح برخورد با کالاهای قاچاق در جنوب تهران اجرا شد.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۸:۲۴

جریمه سه میلیارد ریالی قاچاقچی کالا اجرایی شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان اعلام کرد: پس از کشف ۴۹۲۰ کیلوگرم فندق و ۵۰۰۴ بطری روغن زیتون خارجی قاچاق در گلوگاه شهید زارعی همدان توسط ماموران انتظامی، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۱:۳۷

عوامل قاچاق۷ محموله کالا، سه میلیارد ریال جریمه شدند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه اعلام کرد: با کشف هفت محموله قاچاق کالا توسط ماموران فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، پرونده ها به منظور رسیدگی به شعب ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند..

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۱:۳۷