خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قاچاق کالا
نایب رئیس کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان قزوین:
لازمه مبارزه با قاچاق کالا کار فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان قزوین و رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان قزوین گفت: کار فرهنگی در مبارزه با قاچاق کالا باید جدی گرفته شود تا بستر مبارزه در جامعه فراهم شود.

۱۳۹۴/۶/۵ - ۰۹:۵۲

تجلیل از خانواده های شهدا و جانبازان مبارزه با قاچاق كالا و ارز در اروميه
خبرگزاری شبستان: خانواده های شهدا و جانبازان مبارزه با قاچاق كالا و ارز در اروميه با حضور مديركل امنيتي و انتظامي استانداري و فرماندار اروميه مورد تجلیل قرار گرفتند.

۱۳۹۴/۵/۳ - ۱۰:۱۰

عدم استفاده از کالاهای قاچاق به فرهنگ عمومی تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: عدم استفاده از کالاهای قاچاق و ارز به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

۱۳۹۴/۴/۷ - ۱۳:۲۳

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ :
افزایش ۱۵.۳ درصدی ارزش کالاهای قاچاق نسبت به سال ۹۲
خبرگزاری شبستان:رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه ارزش کالاهای کشف شده در سال گذشته یک هزار و ۱۹۸ میلیارد ریال بوده است گفت:در سال گذشته ارزش کالاهای قاچاق ۱۵.۳ نسبت به سال ۹۲ افزایش داشت که رقم ریالی آن برابر ۱۱۹۷ میلیارد ریال بوده است .

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۳:۲۲

استاندار تهران:
آزادسازی قیمت ها در پیشگیری از قاچاق کالا موثر است/ قاچاق ۲۵ میلیارد دلاری کالا سال گذشته
خبرگزاری شبستان: استاندار تهران از قاچاق ۲۵ میلیارد دلار کالا در سال گذشته خبر داد و گفت:یکی از راهکارهای اجرایی، آزادسازی قیمت‌هاست که می‌تواند به صورت جدی مبارزه با قاچاق کالا را در کشور اجرایی کند. قطعا برندهای داخلی می‌توانند با مشارکت برندهای خارجی تولید را در داخل انجام دهند و به این ترتیب جلوی قاچاق کالا گرفته شود.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۲:۳۳

آيت الله العظمي "علوي گرگاني:
قاچاق کالا ،اقتصاد مقاومتي را تضعيف مي‌کند
خبرگزاری شبستان: آيت الله العظمي "علوي گرگاني" گفت: آثار سوء قاچاق بسيار زياد است و اعتبار يک کشور را از بين مي‌برد و همچنين اقتصاد مقاومتي را تضعيف مي‌کند و به آن ضربه مي‌زند و دشمن مي‌تواند از اين راه به کشورمان نفوذ کند.

۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۱۶:۱۷

مبارزه با قاچاق کالا ضمانت تولید و اشتغال در کشور است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: مبارزه با قاچاق کالا ضمانت تولید و اشتغال در کشور و حمایت از تولیدات داخلی است.

۱۳۹۳/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۶

درآمد حاصل از قاچاق کالا به جیب گروه های تروریستی ریخته می شود
خبرگزاری شبستان: ﻣﺪﻳﺮﻛﻞ ﺑﺎﺯﺭﺳﻲ و اﺭﺯﻳﺎﺑﻲ ﻋﻤﻠﻜﺮﺩ اﻣﻮﺭاﺳﺘﺎﻧﻬﺎﻱ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﻏﺬاﻭ ﺩاﺭﻭﻱ ﻭﺯاﺭﺕ ﺑﻬﺪاﺷﺖ گفت: بخش اعظم درآمدهای حاصل از قاچاق کالا به گروه های تروریستی می رسد.

۱۳۹۳/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۰

ضرورت افزایش بسترهای افزایش کیفیت تولیدات داخلی
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان، گفت: باید بسترهای افزایش کیفیت تولیدات داخلی و رقابت پذیری آنان را در کنار برخورد با قاچاق کالا فراهم کرد.

۱۳۹۳/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۲

معاون قضایی رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان قزوین:
باید از خروج غیرقانونی کالاها از کشور جلوگیری شود
خبرگزاری شبستان: معاون قضایی رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان قزوین گفت: در بحث قاچاق کالا و ارز نباید تنها به موضوع ورود غیرقانونی کالا نگاه شود بلکه خروج غیرقانونی نیز قاچاق است و باید جلوی آن گرفته شود.

۱۳۹۳/۸/۲۱ - ۱۱:۴۶