خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶

الاثنين ٠ ذو القعدة ١٤٣٨

Monday, July 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قاچاق کالا
شناسایی و انهدام ۱۹ باند بزرگ قاچاق کالا در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و انهدام ۱۹ باند بزرگ قاچاق کالا طی ۱۰۰ روز نخست سال جاری در این استان خبر داد و گفت: یکهزار و ۴۰۵ نفر در این ارتباط دستگیر شدند.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۴:۲۷

مبارزه با قاچاق کالا در اولویت قوای سه گانه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زهدان با اشاره به اینکه قاچاق کالا کمر اقتصاد کشورمان را شکسته است، گفت: مبارزه با قاچاق کالا در اولویت قوای سه گانه قرار گیرد.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۷:۴۶

شبستان گزارش می دهد:
کارنامه دولت یازدهم در مبارزه با قاچاق کالا
خبرگزاری شبستان: دولت یازدهم در ۴ سال گذشته موفق شده که قاچاق کالا در کشور را به حد ۵۰ درصدی کاهش دهد و اعلام شده تلاش می شود در سال ۹۶ این میزان کاهش ۴ میلیارد دلاری داشته باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۶:۳۹

کمربند مقابله با قاچاق کالا و ارز در استان های مرزی باید محکم بسته شود
خبرگزاری شبستان: دبیر کمیسیون پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان با اشاره به اهمیت مقابله جدی با قاچاق کالا و ارز گفت: کمربند مقابله با قاچاق کالا و ارز در استان های مرزی باید محکم بسته شود.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۹:۲۳

استان‌های مرزی غرب کشور در نوک پیکان مبارزه با قاچاق کالا هستند
خبرگزاری شبستان: سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: استان‌های مرزی در غرب کشور در نوک پیکان مبارزه با قاچاق کالا هستند وزحمات زیادی در این زمینه می کشند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۶:۴۹

لاریجانی با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس:
قاچاق در کشور سیر نزولی دارد/باید سختگیرانه تر عمل شود
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارشها نشان می دهد قاچاق سیر نزولی دارد گفت: بر این که این پدیده از کشور رخت ببندد باید سخت گیرانه تر عمل شود.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۱:۰۰

حسینی با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس:
آمار رئیس سازمان مبارزه با قاچاق کالا و ارز حکایت از کاهش قاچاق کالا در کشور دارد
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه مجلس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز با رئیس سازمان مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: آمار آقای حقیقی حکایت از کاهش قاچاق کالا و ارز در کشور دارد.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۰:۱۸

استاندار قزوین:
تولید با کیفیت و فرهنگ سازی راه مقابله با قاچاق کالا است
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: تولید با کیفیت و ارزان قیمت و فرهنگ سازی راه مقابله و مبارزه با قاچاق کالا است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۰۹:۴۰

جلسه غیرعلنی مجلس با حضور رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز
خبرگزاری شبستان: جلسه غیرعلنی مجلس صبح امروز سه شنبه ۱۳ تیر با حضور رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز آغاز شد.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۰۸:۴۹

در همایش روز ملی اصناف عنوان شد؛
ضرورت راه اندازی بانک اصناف/ مبارزه با عرضه کالای قاچاق، وظیفه اصلی اصناف است
خبرگزاری شبستان: مقام عالی دولت در خراسان شمالی ضمن اعلام حمایت خود از تشکیل بانک اصناف برای توسعه کسب و کار صنوف مختلف، از فعالان این عرصه خواست در تولید انبوه و تجاری سازی ایده های نخبگان مشارکت داشته باشند.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۴:۱۳

بررسی تاثیر قاچاق کالا بر تغییر سبک زندگی
خبرگزاری شبستان: فرهنگ مصرف گرایی و تغییر سبک زندگی و به موجب آن کمرنگ شدن ارزش های ایرانی و اسلامی و افزایش ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی از آثار قاچاق کالاست.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۲۸

خرید تولیدات داخلی سبب تقویت اقتصاد و اشتغال جوانان می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: خرید تولیدات داخلی سبب تقویت اقتصاد و اشتغال جوانان می شود و اقتصاد مقاومتی نیز وارد سفره های مردم می شود.

۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۷:۵۵

با تصویب قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا در سال ۹۲؛
کاهش ۵۰ درصدی قاچاق کالا و ارز در کشور
خبرگزاری شبستان:مدیرکل امور فرهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به تصویب قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا در سال ۹۲، گفت: قاچاق کالا از ۲۵ میلیارد دلار در سال ۹۲ به کمتر از ۱۳ میلیارد دلار در سال ۹۵ رسید که بیانگر کاهش ۵۰ درصدی است

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۴:۲۰

کاهش ۵۰ درصدی میزان قاچاق در کشور طی چهار سال اخیر
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان گفت: طی چهار سال اخیر ۵۰ درصد از میزان قاچاق در کشور کاهش یافته است.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۶:۲۷

قاچاق کالا و ارز باعث فلج شدن اقتصاد جامعه اسلامی می شود
خبرگزاری شبستان:رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی استان کردستان ،گفت: قاچاق کالا و ارز باعث فلج شدن اقتصاد در هر جامعه اسلامی می شود.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۹:۱۳

نقش روحانیون در جامعه در کاهش قاچاق کالا و ارز بی بدیل است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی و تبلیغات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشورگفت: نقش روحانیون در جامعه در کاهش قاچاق کالا و ارز بی بدیل است.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۹:۱۳

متزلزل کردن اقتصاد داخلی، افزایش بیکاری، تعطیلی واحدهای تولیدی از پیامدهای پدیده قاچاق کالا وارز در جامعه است
خبرگزاری شبستان:دبیر کمیسیون مبارزه با کالا وقاچاق ارز درکردستان گفت: متزلزل کردن اقتصاد داخلی، افزایش بیکاری، تعطیلی واحدهای تولیدی از پیامدهای پدیده قاچاق کالا وارز در جامعه است.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۹:۱۲

افزایش ۹۸  درصدی کشفیات مواد مخدر در همدان
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی استان همدان، از افزایش ۹۸ درصدی کشفیات مواد مخدر طی سال جاری در استان همدان خبرداد.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۲۰

مبارزه با قاچاق کالا با جدیت بیشتری پیگیری می شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نام گذاری شده، باید مبارزه به قاچاق کالا با جدیت و هشیاری بیشتری پیگیری می شود.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۴:۱۳

زندگی به سبک انتظار...
رابطه تغذیه و انتظار/جایگاه «فَكُلُوا مِمَّا رَزَقَكُمُ اللَّهُ حَلَالًا» در زمینه سازی ظهور!
خبرگزاری شبستان: یکی از جلوه های سبک زندگی منتظرانه در زمینه کیفیت و کمیت تغذیه شخص منتظر است زیرا منتظران امام زمان(عج) از سویی با خطاب قرآنی «فَلْیَنْظُرِ الْإِنْسانُ إِلى طَعامِهِ» مواجه هستند و از دیگر سو باید قوای جسمانی خود را تقویت کنند.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۰۸:۳۴