خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٣ شعبان ١٤٤١

Tuesday, April 7, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه همدلی با دولت
همدلی با دولت در روزگار سخت (۵)
ابراهیمی: دولت با همراهی قوای دیگر در حال حل مشکلات مردم است
حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به این که نباید اتحاد میان نیروهای انقلابی از میان برود، گفت: قوه مجریه براساس رهنمودهای رهبری به همراهی قوه مقننه و قضائیه به منظور حل مشکلات مردم در حال برنامه ریزی و اجرای برنامه هاست.

۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۰۷:۲۴

همدلی با دولت در روزگار سخت (۴)
هاشم زایی: همکاری با دولت مبنای کار ماست
هاشم زایی با تاکید بر حمایت از دولت در شرایط فعلی گفت: هماهنگی با دولت و همکاری با آن مبنای کار ماست.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۴:۵۹

همدلی با دولت در روزگار سخت (۳)
غرویان: فشار آوردن به دولت در این شرایط، همراهی با ترامپ است
غرویان گفت: رئیس جمهوری آمریکا کل ملت را دچار فشار و تحریم می کند تا نظام ما را از هم بپاشاند و اتحاد ما را از بین ببرد. در این شرایط هرگونه فشار به دولت به معنی لبیک گفتن به ترامپ است.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۷:۴۵

همدلی با دولت در روزگار سخت (۲)
خباز: اقدام کنندگان علیه دولت یا ناآگاه یا خائن به کشور هستند
خباز گفت: کسانی که امروز علیه دولت اقدام می کنند و حتی برای عدم کفایت رئیس جمهوری و استیضاح وی امضا جمع می کنند یا ناآگاه هستند یا خائن به کشور هستند.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۰:۳۸

همدلی با دولت در روزهای سخت(۱)
اکرمی: اگر انقلاب و ولایت فقیه را قبول داریم باید اتحاد داشته باشیم
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری از هجمه های صورت گرفته به دولت انتقاد کرد و گفت: اگر ما انقلاب و ایران اسلامی را قبول داریم و اگر قانون و ولایت فقیه را قبول داریم باید دست به دست هم دهیم و از ظرفیت های داخلی استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۰:۰۶