خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ٢٤ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام زائری
حجت الاسلام زائری:
نقد برترین توجه به یک اثر است
یک نویسنده و پژوهشگر با بیان این که اسلام مخاطب فعال می خواهد نه مخاطب منفعل، گفت: فضایی ایجاد شده که چاپلوسی و دورویی بر انتقاد و نکته سنجی ترجیح داده می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۰۹:۱۵

در نشست «سید موسی صدر و زیست مؤمنانه در جهان امروز» مطرح شد
زائری: خاستگاه امام موسی صدر فقاهت و اجتهاد است/محدثی: نگاه دینی اش بر پایه کرامت انسانی است
نشست «سیدموسی صدر و زیست مومنانه در جهان امروز» با مناظره حسن محدثی و محمدرضا زائری برگزار و نگاه امام موسی صدر درباره دین، عمل صالح و دین داری ای که به زندگی مومنانه ختم می شود در آن نقد و بررسی شد.

۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۰:۱۹

حجت الاسلام زائری: توطئه های دشمن در بحث زائران عراقی مشهد نمایان است
زیارت و رابطه معنوی و عاطفی با سلطان خراسان آخرین برج و باروی هویتی و دینی ماست که نقصان‌ها و مشکلات دیگر ما را جبران می‌کند و دشمن هوشمندانه این دژ مستحکم را هدف گرفته است.

۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۰۸:۲۷

/جایگاه مسجد از منظر امام راحل/
"شما دانشجوها، همه‌تان مساجد را بروید پر كنید"
خبرگزاری شبستان: امام خمینی(ره) با تأكید بر نقش محوری مساجد در خنثی كردن نقشه‌های دشمنان اسلام فرمودند:«اینها از مسجد می‌ترسند، من تكلیفم را باید ادا كنم به شما بگویم، شما دانشگاهی‌ها، دانشجوها، همه‌تان مساجد را بروید پر كنید».

۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۹:۱۷

یادداشت حجت الاسلام زائری درباره سریال «سرّ دلبران»
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام محمد رضا زائری روز گذشته در صفحه ایستاگرامش، نقدی بر سریال سرّ دلبران نوشت.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۱:۲۷

مسجد «شهدای ۷۲ تن» میزبان دلباختگان عرفه است
خبرگزاری شبستان: مراسم دعای عرفه، در مسجد شهدای ۷۲ تن برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۵:۰۹

همراهی گسترده مخاطبان «پیاده آمده‌ایم» با طرح «سلام نیابتی»
خبرگزاری شبستان: مخاطبان برنامه «پیاده آمده‌ایم» از طریق سامانه ۱۰۰۰۸۵ وسیستم‌صوتی ۰۲۱۴۲۸۸۷۷۷۷ با ارسال پیام کوتاه و پیام‌صوتی به صورت گسترده‌ای در طرح #سلام_نیابتی شرکت کرده‌اند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۵

زائری: شرایط را برای ازدواج موقت فراهم کنید
خبرگزاری شبستان: ازدواج موقت یک نیاز طبیعی است مثل رستوران در زندگی امروز و همان طور که غذای سریع و مراکز تهیه غذا حتى از زیرزمین مساجد سر درآورده‌اند، باید برای تسهیل ازدواج موقت هم فکر کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۸

بحران جنسی ایران به روایت حجت الاسلام زائری در تلویزیون
خبرگزاری شبستان: سومین قسمت از برنامه «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «یک پیشنهاد ساده» به بررسی وضعیت آموزش مسائل جنسی در کشور می پردازد.

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۱۳

تبلیغات بازرگانی مهم‌ترین عامل تخریب حجاب، عفاف و حیای عمومی است/آسیب آگهی‌های بازرگانی کمتر از شبکه‌های ماهواره‌ای نیست
خبرگزاری شبستان:حجت‌الاسلام زائری با بیان اینکه تیزرهای تبلیغاتی ما با آموزه‌های دینی تعارض اساسی دارند، گفت: آگهی‌های بازرگانی جامعه را بیشتر به مصرف‌گرایی ترغیب می‌کند.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۰:۱۴

در نشست «گفت‌وگوی آیینی» بررسی شد:
نقاط قوت و ضعف کتب عاشورایی
خبرگزاری شبستان: کارشناسان حوزه کتاب عاشورا معتقدند بدترین نوع کشتن امام‌حسین(ع) کشتن هدف آن حضرت است که در حال حاضر توسط برخی منبرها و کتاب‌های داخلی صورت می‌گیرد.

۱۳۹۵/۷/۱۱ - ۱۰:۰۹

سومین شب علوم انسانی
سومین شب علوم انسانی با موضوع ناکارآمدی علوم انسانی در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد و از مقام دکتر مهدی گلشنی تقدیر به عمل آمد

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۳

دزدی و مفاسد اقتصادی مستقیما بر وضعیت عفت عمومی تاثیر گذار است
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام زائری در مورد علل بدحجابی گفت: مفاسد اقتصادی، دزدی، سرقت، حیف و میل بیت‌المال به طور مستقیم در وضعیت حیا و عفت عمومی تاثیرگذار است.

۱۳۹۴/۸/۱۹ - ۱۳:۳۱

دومین شب علوم انسانی
دومین شب علوم انسانی با حضور آیت الله قائم مقامی، پروفسور کریستین یحیی بونو،دکتر عبدالحسین خسروپناه،حجت الاسلام زائری و دکتر ژولین پلیسیه در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

۱۳۹۴/۶/۱۶ - ۱۰:۰۰

حجت الاسلام زائری در نشست تخصصی دین و سینما/ بخش دوم
فیلمساز نباید احساس تنهایی کند/کارگردان ما لزوما نباید چفیه به گردن باشد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام زائری گفت: کسی که ریش ندارد و در مورد تحکیم خانواده فیلم می سازد، فیلمش دینی است ولو مسجدی در آن فیلم نباشد.

۱۳۹۴/۶/۴ - ۱۴:۱۹

حجت الاسلام زائری در نشست تخصصی دین و سینما/بخش اول
بخشی از مخاطبان مذهبی از سینما انتظار منبر دارند
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام زائری با بیان اینکه توقع ما از مدیوم باید اصلاح شود، گفت: مخاطبی که با انتظار منبر به سینما برود رضایت پیدا نمی کند و کسی هم که با انتظار سینما به پای منبر رود دچار مشکل می شود.

۱۳۹۴/۶/۴ - ۱۳:۵۷

حجت الاسلام زائری در اختتامیه «من زنده ام»:
«من خانواده ام را دوست دارم» باید ذکر شود
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام زائری با بیان اینکه چادری و مانتویی، کراواتی و چفیه دار باید جان بکنند، گفت: خطر تهدید خانواده تا پشت در خانه تک تک ما آمده است.

۱۳۹۳/۱۲/۶ - ۱۰:۵۶

در مراسم رونمایی از فصلنامه نقد کتاب کودک و نوجوان عنوان شد:
زائری: کتابهای سیاه نگران کننده هستند/ فریدون: آسیبشناسی کتاب کودک مهم است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام محمدرضا زائری گفت: ما همه از مظلومیت کودکان و نوجوانان سخن می گوییم و این در حالی است که در سالهای اخیر٬ کتابهای سیاه نگران کننده شده اند.

۱۳۹۳/۱۱/۲۲ - ۰۱:۵۲

مدیر مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی تأکید کرد
لزوم چاپ قرآن ویژه اقشار مختلف
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام زائری گفت: ما برای کودکان و نوجوانان و یا دانشجویان علوم قرآنی یا هر گروه دیگری نیازمند چاپ مصحف ویژه‌ هستیم.

۱۳۹۳/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۴

حجت الاسلام زائری در گفتگو با شبستان:
راز کل یومٍ عاشورا و کل ارضٍ کربلا با انتخاب انسان ها فاش می شود
خبرگزاری شبستان: وسیله ثبت همراهی و همدلی با جریان و جبهه حق، همراهی و هم نفسی همیشگی با کاروان پرشور عاشورا است که تا پایان عمر جهان ادامه دارد.

۱۳۹۳/۸/۲۲ - ۱۰:۰۰