خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٣ شعبان ١٤٤١

Tuesday, April 7, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فیلم «متری شیش و نیم»
با نگاهی به جزئیات فروش اکران نوروز
عرض اندام «رحمان ۱۴۰۰» غافلگیری «غلامرضا تختی»
اکران سینماها در نوروز ۹۸ در حالی با فروش قابل توجه فیلم های «رحمان ۱۴۰۰» و «متری شیش و نیم» همراه شد که فروش کمتر از انتظار «تختی» غافلگیرکننده بود.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۵:۲۶

با نگاهی به فیلم های اکران نوروز ۹۸
از کلوزآپ «ابد و یک روز» تا لانگ شات «متری شیش و نیم»
سعید روستایی که در «ابد و یک روز» به تاثیر اعتیاد بر زندگی یک خانواده پرداخت در «متری شیش و نیم» تاثیر مواد مخدر را در مقیاس جامعه به نمایش می گذارد.

۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۳:۱۳

معاونت اجتماعی قوه قضائیه از فیلم های فجر تقدیر کرد
بهترین فیلمنامه برای «تنابنده»/ «روستایی» جایزه خلاقیت را برد
فیلم های سینمایی «جان دار»، «قسم» و «متری شیش و نیم» جوایز بهترین اثر با رویکرد پیشگیری از جرم و آسیب‌های اجتماعی را از معاونت اجتماعی قوه قضائیه دریافت کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۵:۰۹

«متری شیش و نیم» در دانشگاه تهران
ساخته پرحاشیه سعید روستایی با حضور عوامل فیلم در دانشگاه تهران به نمایش درمی آید و نقد می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۰:۴۶

با نگاهی به حاشیه های فیلم «متری شیش و نیم»
چالش پلیس سینمایی
حاشیه های اکران فیلم «متری شیش و نیم» در طول جشنواره فیلم فجر و اظهارت سعید روستایی در اختتامیه از اختلاف نظر بر سر تصویر «پلیس سینمایی» پرده برداشت.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۷