خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بیانیه گام دوم انقلاب
تجمع بزرگ طلاب در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب
اجتماع بزرگ طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم در لبیک به بیانیه اخیر مقام معظم رهبری با عنوان «حوزه‌های‌علمیه و گام دوم انقلاب‌اسلامی» با سخنرانی آیت الله سید احمد خاتمی عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۱

جانشین قرارگاه ثارالله:
بیانیه گام دوم رهبر انقلاب با تفکر انقلابی و جهادی عملی می شود
سردار کوثری بیانیه گام دوم رهبر انقلاب را راهگشای تمام مشکلات کشور دانست و گفت: با تفکر انقلابی و جهادی تمام موارد ذکر شده در بیانیه گام دوم رهبر انقلاب عملی می شود. با این تفکر زمان عملیاتی شدن بندهای گوناگون این بیانیه کوتاهتر می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۸

مدیر حوزه علمیه مروی تاکید کرد
رشد معنویت؛ لازمه درک خورشید ولایت عظمی(ارواحناه فداء) در گام دوم انقلاب
آیت الله تحریری با اشاره به ملزومات درک خورشید ولایت عظمی در گام دوم انقلاب، تاکید کرد: برای این مهم، باید معنویت در جامعه منتظر رشد کند و مسئولان و دست اندرکاران نظام برای این رشد که پشتوانه انقلاب است، همکاری کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۹

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری:
فشارهای دشمنان خط پایانی برای آنها خواهد بود/اجازه نمی‌دهیم پای دشمن با لوایح استکباری به کشور باز شود
خاتمی گفت: فشارهایی که امروز دشمنان به ایران اسلامی وارد می‌ کند خط پایانی برای آنها خواهد بود و مقاومت مردم بزرگ ایران دشمنان را به ذلت می‌کشانند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۱

در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب؛
اجتماع بزرگ حوزویان قم برگزار شد
اجتماع بزرگ حوزویان قم در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری صادر شده است، در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۱

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان:
فقدان مهارت مانع بهره وری علم در کشور شد/ بروکراسی اداری فرصت ها را از بین برده
مطیع با بیان اینکه از ظرفیت های علمی کشور استفاده نشده است، گفت: فقدان مهارت مانع بهره وری علم و تبدیل آن به ثروت و قدرت در کشور شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲

سرپرست معاونت فرهنگی و هنری ستاد کانون های مساجد کشور، تاکید کرد
مساجد، محور فعالیت های محلات باشند
سعادتی با اشاره به اینکه مدیریت محلات باید با محوریت مساجد انجام شود، افزود: مساجد با استفاده از سرمایه های اجتماعی و فرهنگی بایدآسیب ها، مشکلات و مسایل محله را بررسی کند و برای آن ها چاره اندیشی کند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۰

استاد حوزه و دانشگاه تشریح کرد
تفاوت تمدن اسلامی با مکاتب لیبرالیستی و کمونیستی در تعریف آزادی و عدالت است
حجت الاسلام ابوطالبی با اشاره به تفاوت های بنیادین تمدن اسلامی با مکاتب لیبرالیستی و کمونیستی، گفت: تعریف ما از آزادی و عدالت بر اساس فطرت الهی است لذا اگر هزار سال هم بگذرد، شعارهای انقلاب ما گرد کهنگی نمی گیرد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۴

امام جمعه سرایان:
بیانیه گام دوم انقلاب توسط مبلغان و رسانه ها تبیین شود
حجت الاسلام نجمی پور گفت: بیانیه پرمغز و عالمانه رهبری، برای همه مردم توسط مبلغان و رسانه های دیداری و شنیداری تبیین شود تا نسل جوان آن را نقشه راه خود قرار دهند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۳

اجتماع بزرگ حوزویان در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود
اجتماع بزرگ حوزویان در مدرسه فیضیه قم در راستای حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری صادر شده است، برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۵

هم‌اندیشی «تبیین گام دوم، از نظر تا عمل» برگزار می‌شود
نشست هم‌اندیشی «تبیین گام دوم، از نظر تا عمل» به همت گروه فرهنگ‌پژوهی پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۷

امام جمعه فردوس:
جوانان بیانیه گام دوم انقلاب را با دقت مطالعه کنند
حجت الاسلام بابایی با تاکید بر لزوم مطالعه بیانیه گام دوم انقلاب توسط جوانان، گفت: اقدام عاجل همراه با تعقل و مشورت در بیانیه گام دوم انقلاب ضروری است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۶

حجت الاسلام مومنی تشریح کرد
بایدهای تحقق «گام دوم انقلاب» توسط منتظران
یک مدرس حوزه با بیان اینکه جامعه متکامل را افراد تشکیل می دهند و تا نحوه تعامل آنها با خدا و امام زمان(عج) و خود صحیح نباشد، تغییرات لازم در سبک زندگی رخ نمی دهد، گفت: امروز مُسکن های موضعی برای جامعه منتظر تجویز می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۴

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان:
عملی شدن بیانیه گام دوم انقلاب مشکلات را حل می کند
سجادی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم نقشه راه دهه پنجم انقلاب اسلامی است، گفت: عملی شدن بیانیه گام دوم انقلاب مشکلات را حل می کند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۷:۲۹

امام جمعه شهرکرد:
وحدت، همدلی و همراهی از ضرورت های بیانیه مهم رهبر انقلاب است
خطیب جمعه شهرکرد با اشاره به بیانیه مهم رهبر معظم انقلاب در آستانه پنجمین دهه انقلاب اسلامی، گفت: یکی از ضرورت های اجرایی کردن این بیانیه وحدت، همدلی و همراهی و دوری از اختلاف هاست.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۸

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
۱۲۰۰ دانشجو به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند
صلاحی از اعزام تعداد ۱۲۰۰ دانشجوی دانشگاه‌های خراسان جنوبی در قالب ۲۸ کاروان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۵:۰۱

شبستان گزارش می دهد
«گام دوم انقلاب»؛ جهاد اکبری که به درک ولایت عظمی ختم می شود
بیانیه «گام دوم انقلاب» خطوط اصلی و عمده‌ی حرکت ما را در دهه‌های آینده، روشن کرده و همانند نظریه‌ای که راهنمای عمل است، در برابر ما قرار گرفته است. اینک ما باید به فهم و درک عمیق آن همت گماریم.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۸:۴۱

تفسیر جامع گام دوم در دانشگاه ها ضرورت است
بهمنش با بیان اینکه گام دوم به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی اشاره شده است گفت: گام دوم در شرایط فعلی و سخت اقتصادی امروز جامعه بیانگر نگاه نو رهبری است.

۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۴:۴۴

امشب و در مسجد مقدس جمکران؛
برگزاری بیستمین جلسه هیأت امنای ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی
بیستمین جلسه هیأت امنای ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی با دستوراتی همچون برنامه ریزی جهت عملیاتی كردن بیانیه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نامگذاری ایام دهه مهدویت در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۳:۱۱

امام جمعه رودبار و قصران شمیرانات استان تهران، تاکید کرد
مسجد تراز اسلامی باید مروج گفتمان انقلاب اسلامی باشد
حجت الاسلام حسنی با اشاره به اینکه با توجه به فرامین مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب می توان شاهد دست یابی جامعه به تمدن اسلامی بود، گفت:مسجد تراز اسلامی باید مروج گفتمان این انقلاب باشد.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۱:۱۰