خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرابورس
آمار سال ۹۷ مشخص کرد:
عملکرد ویژه ۷ کارگزار بانکی در معاملات بورس
تازه‌ترین آمارهای منتشر شده از سوی بورس تهران نشان می‌دهد طی سال ۹۷ در میان ۱۰۷ کارگزاری فعال در بازار سرمایه، ۷ کارگزاری سیستم بانکی در بین ۱۵ کارگزاری برتر قرار دارد.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۵۶

معرفی با ارزش ترین صنایع بازار سهام
اسامی بزرگترین صنایع بورسی و فرابورسی از نظر ارزش معاملات در پایان بهمن سال ۹۷ اعلام شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۲

در پایان معاملات امروز:
شاخص کل بورس به ۱۶۴ هزار و ۳۷۰ واحد رسید
امروز شاخص کل با ۹۲۴ واحد افت معادل ۰.۵۶ درصد به ۱۶۴ هزار و ۳۷۰ واحد رسید این در حالی است که چهارشنبه هشتم اسفند ماه شاخص کل با ۵۸۲ واحد رشد معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۶۵ هزار و ۲۹۴ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۷

راه پر فراز و نشیب واگذاری سرخابی ها/دولت مخالف طرح فرابورس
پس از آنکه نمایندگان مجلس در جلسه بررسی لایحه بودجه وزارت ورزش را مکلف به واگذاری سهام سرخابی ها کردند راه های این واگذاری در فرابورس از سوی مسئولان فراهم شد اما دولت گویا مخالف خصوصی‌سازی سرخابی‌ها از طریق فرابورس است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۷:۲۶

با صدور اطلاعیه‌ای؛
مقررات جدید بازار پایه فرابورس ایران اعلام شد
فرابورس ایران مقررات جدید بازار پایه که به تصویب هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار رسیده است را اعلام کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۸:۰۴

پس از تعیین تکلیف مجلسی ها مطرح شد
۲ روش فرابورس برای واگذاری سهام سرخابی ها
مجلسی ها وزارت ورزش را مکلف کرده اند تا پایان شهریور ۹۸ زمینه واگذاری سهام سرخابی ها به بخش خصوصی را فراهم آورد و در همین رابطه معاون پذیرش فرابورس راه‌های واگذاری پرسپولیس و استقلال در بازار سهام را مطرح کرده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۳:۰۸

ستاد اجرایی فرمان امام در راه فرابورس/بررسی راه اندازی صندوق ۶۰۰ میلیار تومانی
ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سال‌های اخیر به یک بازوی اقتصادی تبدیل شده و فعالیت های آن در حوزه توانمندسازی مناطق محروم کشور است و در راستای حضور فعالتر آن درخواست راه‌اندازی یک صندوق‌ به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان از طرف ستاد در حال بررسی است.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۰۹:۲۰

پروژه های دانشگاهی روی تابلوی بورس قرار می گیرند
شرکت فرابورس ایران در راستای وظایف محوله و افزایش فعالیت اقتصادی به تازگی و بر اساس مصوبه کمیته بورس قرار است پروژه های دانشگاهی و پژوهشی به صورت اوراق وقف در بازار بورس پذیره نویسی شوند و در آینده روی تابلوی بورس قرار گیرند.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۸:۵۱

ورود شرکت اصفهانی به فرابورس
سهام شرکت کشت و دام قیام اصفهان از فردا در فرابورس عرضه خواهد شد.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۶:۰۶

نقش موثر پتروشیمی در رشد اقتصادی/حضور پرقدرت در فرابورس
خبرگزاری شبستان: پتروشیمی ها؛ بزرگترین گروه های سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران هستند که نقش تاثیرگذاری بر روند حرکت بازار سرمایه دارند و بر این اساس پتروشیمی ابن سینای همدان شهریور ماه در فرابورس عرضه می شود.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۰۶:۰۷

ورود شرکت های دانش‌بنیان در بازارسرمایه SME
خبرگزاری شبستان:فرابورس ایران با هدف ایجاد بازاری کارآمد، منصفانه و شفاف، تمهیدات تشکیل شده است و در نظر دارد شرکت های دانش‌بنیان را با هدف افزایش نقش آفرینی آنها در اقتصاد کشور را در این تشکیلات وارد کند.

۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۰۷:۳۳

فرابورس چیست
خبرگزاری شبستان: فرابورس، مشابه بورس اوراق بهادار تهران، بازاری برای معامله اوراق بهادار است که البته نسبت به بورس تهران دارای شرایط ساده تری برای پذیرش شرکت ها است و انواع متنوعی از اوراق بهادار با روش های مختلف در این بازار قابل معامله هستند. 

۱۳۹۳/۸/۲۰ - ۱۴:۱۰