خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سریال « بچه مهندس»
بازیگر سریال « بچه مهندس»در نشست خبری
سریال های طولانی بازخورد بهتری دارند/ تجربه « کیمیا» را دارم
سوگل طهماسبی گفت: معقتدم سریال زیر ۵۰ قسمت دیده نمی شود. تا مخاطب بخواهد با شخصیت ها انس بگیرد و همذات پنداری کند کار تمام شده است. بازخورد کار طولانی بیشتر است ، در سریال «کیمیا» این موضوع را تجربه کردم،

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۴

سیما تیرانداز در نششت خبری سریال« بچه مهندس»
صداوسیما باید پشت هنرمند بایستد
این بازیگر گفت:من برخلاف بقیه عوامل از واکنش ها نسبت به سریال عصبانی نیست، کمی مقصر صداوسیما را می دانم، هیچ وقت پای کاری که انجام میدهند نمی ماند، هیچ وقت از هنرمندان دفاع نکرده .در مورد سریال «بچه مهندس»،« نفس گرم» ،«سرزمین کهن» و ... .

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲

بهاره رهنما در نشست خبری« بچه مهندس»
امروز مردم پول سینما و تئاتر رفتن ندارند/دوست دارم در تلویزیون هم بازی کنم
بازیگر سریال« بچه مهندس» گفت: من به شخصه دوست دارم در کنار فیلم های سینمایی هر از چندگاهی یک سریال هم بازی کنم تا زنان روستایی هم بتوانند من را ببینند. مردم امروز پول سینما و تئاتر رفتن ندارند. دوست دارم در تلویزیون بازی کنم تا همه من را ببینند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۱

کارگردان سریال «بچه مهندس»
فصل سوم « بچه مهندس » ساخته می شود/ قصه نباید ناقص بماند
علی غفاری گفت:از روز اول تصمیم بر این بود که این قصه را در سه مقطع تعریف کنیم بر این باور هستم که فصل درو و میوه چینی فصل سوم است، مسیر پرفراز و نشیبی را پشت سرگذاشته ایم تا در فصل جوانی قصه شکوفا شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۲