خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فیلم فجر شیراز
رئیس شورای عالی تهیه کنندگان عنوان کرد:
امسال فیلم های خوب زیادی را در جشنواره فیلم فجر شاهد بودیم
موسوی گفت: امسال فیلم های خوب زیادی را در جشنواره فیلم فجر شاهد بودیم که هیئت داوران هر کدام را می توانستند به عنوان اثر برتر معرفی کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۷

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت:
سینما و تئاتر قدرتمندترین بخش فرهنگی است
سهرابی با اشاره به اینکه فارس در حوزه فرهنگ و هنر قدی افراشته تر از دیگر استان ها دارد، گفت: یکی از قدرتمندترین و موثرترین بخش های فرهنگی سینما و تئاتر است که ما می بایستی از این بخش فرهنگی حمایت کنیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۲

مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز عنوان کرد:
بیش از ۷۵ سانس و ۲۷ هزار تماشاچی، پایان راه جشنواره هجدهم فیلم فجر شیراز
خباز با اشاره به اینکه جشنواره هجدهم فیلم فجر شیراز به مدت ۱۰ روز برگزار شد، گفت: در این مدت ۲۵ فیلم و پنج فیلم کودک، اجرا و بیش از ۷۵ سانس نمایش فیلم برگزار شد که بیش از ۲۷ هزار نفر تماشاچی از فیلم ها دیدن کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۹

فیلم سینمایی «سرخ پوست» ساعت ۲۳ پخش می شود
خباز گفت: فیلم سینمایی «سرخ پوست» که امشب (جمعه ۱۲ بهمن) به دلایل فنی در ساعت ۱۸ پخش نشد در ساعت ۲۳ امشب در تالار حافظ پخش خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۲۰:۴۷