خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه برنامه تا جمعه ظهور
مدير گروه اخلاق و تربيت مركز تخصصی مهدویت در برنامه «تا جمعه ظهور»:
مخاطرات آخرالزمانی که مردان را تهدید می کند
حجت الاسلام ملایی بیان کرد: اگر پدری دغدغه دارد یار امام زمان (عج) تربیت کند باید لقمه حلال به وی دهد، زیرا با لقمه های حرام، در دوران بزرگسالی بسیار مشکل است تا فرد در مسیر امام و اهل بیت(ع) قرار بگیرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۴

یک کارشناس مهدوی در برنامه «تا جمعه ظهور» تشریح کرد
الزامات پدرانه در تربیت مهدی یاوران/خواسته مهدوی یک شهید مدافع حرم از فرزندش
حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به ویژگی های پدرانه در خانواده منتظر، گفت: شهید مدافع حرم حمیدرضا اسداللهی در وصیتنامه خود نوشته: «از خدا خواستم فرزندی به من دهد که سرباز امام زمان (عج) بشود... زندگی نکن برای خودت، زندگی کن برای مهدی (عج) ...».

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۸

تا جمعه ظهور. . .
انحطاط جامعه و مقابله با ولی خدا سرانجام افول معنویت و غیرت دینی
خبرگزاری شبستان: افول معنویت و غیرت دینی مردم کوفه را به مقابله با امام حسین(ع) دعوت کرد. در دوران غیبت باید معنویت را رشد دهیم، غیرت دینی را ارتقا دهیم و در برابر انحراف مقاومت کنیم تا زمینه ساز ظهور باشیم.

۱۳۹۳/۸/۲۱ - ۱۰:۱۷

تبیین حرکت حسینی و قیام مهدوی در آخرالزمان در "تا جمعه ظهور"
خبرگزاری شبستان: برنامه رادیویی "تا جمعه ظهور" در ايام ماه محرم و سوگواري سالار شهيدان به تبيين وجوه مشاركت و مشابهت حركت حسيني در كربلا و قيام مهدوي در آخرالزمان مي‌پردازد.

۱۳۹۳/۸/۲۰ - ۱۶:۳۸