خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠

Friday, March 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کشف مواد مخدر
کشف ۴۴۳ کیلوگرم حشیش در سمنان/ تشدید برخورد پلیس با قاچاقچیان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۴۴۳ کیلوگرم ماده مخدر حشیش در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های سمنان و کرمان خبر داد.

۱۳۹۴/۱/۱۵ - ۰۸:۴۵

در ۱۰ ماهه سال جاری صورت گرفت؛
کشف ۱۹۰۰ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در کشور/ پروتکل درمانی برای مواد مخدر صنعتی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: در ۱۰ ماهه سال جاری نیز، نزدیک به یک هزار و ۹۰۰ کیلو گرممواد مخدر صنعتی و بیش از ۷۰ میلیون قرص ترامادول و امثال آن در کشور کشف شد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۷

دبیر کل مبارزه با مواد مخدر:
لزوم کشت جایگزین به جای مواد مخدر در افغانستان
خبرگزاری شبستان: دبیر کل مبارزه با مواد مخدر بر لزوم کشت جایگزین به جای مواد مخدر در افغانستان تأکید کرد و افزود: لازمه این کار همکاری کشورهای منطقه و بین المللی می باشد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۵

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ:
دستگیری 2 قاچاقچی با 100 کیلو تریاک در غرب تهران
خبرگزاری شبستان:رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر در محدوده غرب تهران خبر داد و گفت: از مخفیگاه این متهمان قریب به 100 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد. .

۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۰

بیش از یک هزار و 700 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان سمنان کشف شد
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف یک هزار و 729 کیلو و 560 گرم انواع مواد مخدر در سالجاری خبر داد و گفت: این مقدار کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال قبل 43 درصد رشد دارد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۹

کشف 120 کیلوگرم مواد مخدر در بندر شهید باهنر بندرعباس
خبرگزاری شبستان: ماموران گارد و انتظامات بندر شهید باهنرموفق شدند طی یک عملیات، 100 کیلوگرم حشیش و 20 کیلوگرم تریاک را در این بندر کشف کنند.

۱۳۹۳/۱۰/۹ - ۱۱:۲۸

کشف و ضبط 832 کیلو گرم مواد مخدر در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف و ضبط بیش از 832 کیلو گرم انواع مواد مخدر در هفته گذشته خبر داد.

۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۱۴:۳۵

در 6 ماهه نخست سال جاری
افزایش 20 درصدی کشفیات در حوزه پلیس فتا استان یزد
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی استان یزد گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری میزان کشفیات در حوزه پلیس فتا 20 درصد افزایش داشته است.

۱۳۹۳/۷/۱۵ - ۰۸:۰۷

سردار مجتبايي خبر داد
11 باند مواد مخدر در قم متلاشي شد/دستگيري 121 قاچاقچي مواد مخدر
خبرگزاري شبستان: فرمانده نيروي انتظامي قم گفت: در زمينه مواد مخدر 11 باند مواد مخدر در قم متلاشي شده و 121 قاچاقچي مواد مخدر شناسايي و دستگير شدند و 90 درصد كشفيات مواد مخدر مربوط به ترانزيت بوده كه از خودروهاي عبوري كشف شده است.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۳:۳۳

توسط پليس راهور تهران:
کشف بيش از 500 کيلوگرم موادمخدر در اتوبان همت
خبرگزاری شبستان:رييس پليس راهنمايي و رانندگي پايتخت از کشف بيش از 500 کيلوگرم موادمخدر طي عمليات تعقيب و گريز در اتوبان همت خبرداد.

۱۳۹۳/۶/۱۱ - ۰۹:۵۶

کشف 137 کيلو مواد مخدردرکرمانشاه
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اجراي گسترده طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در کلان شهر کرمانشاه و کشف 137 کيلوگرم مواد مخدر خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۶ - ۱۳:۲۴