خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
۶۶۰۰ واحد صنعت و معدن در خراسان رضوی وجود دارد
حسینی با اشاره به اینکه امروز حاشیه نشینی در شهرستان ها و بیکاری فارغ التحصیلان بیداد می‌کند و باعث بروز جرائم و آسیب‌هایی در جامعه می شود، گفت: در خراسان رضوی حدود ۶ هزار واحد صنعتی و ۶۰۰ واحد معدنی وجود دارد.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۲۱:۴۰

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
رسانه نباید در برابر نابسامانی های اقتصادی سکوت کند
حسینی با اشاره به اینکه صدای اصحاب رسانه صدای ملت است و خبرنگاران پیگیر مطالبات برحق مردم از مسئولان هستند، گفت: رسانه نباید در برابر ناسامانی های اقتصادی سکوت کند.

۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۴:۳۸

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
وظیفه تولیدکننده وصول و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده نیست
حسنی با اشاره به اینکه در زمان جنگ اقتصادی باید یک اتاق مبارزه با جنگ اقتصادی تشکیل شود، گفت: وظیفه تولیدکننده وصول و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده نیست.

۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۳:۱۷

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
تدبیر نامناسب مسئولان باعث افزایش مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان شده است
حسینی گفت: بخش مهمی از مشکلات ایجاد شده برای بخش خصوصی ناشی از ناتوانی مسئولان بوده است که متاسفانه با تدبیر غلط خود بر مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان افزودند.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۳:۴۰

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
مزیت ‌های سرمایه‌گذاری در حوزه ‌های مختلف اقتصادی باید بررسی شود
حسینی گفت: مزیت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه‌های مختلف اقتصادی باید به‌ خوبی بررسی و تبیین شود تا این سرمایه‌گذاری تنها در حوزه‌هایی که مورد نیاز بوده و اثربخشی خوبی هم دارد انجام شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۶