خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه برنامه سوم توسعه
اتمام بررسی برنامه سوم توسعه شهر تهران
بررسی برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر تهران در پنج فصل و بیش از ۹۰ ماده امروز یکشنبه ۳۰ دی در شورای شهر تهران به پایان رسید و بودجه ۹۸ باید منطبق با این برنامه تهیه شود.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۷

احکام ایمنی و مدیریت بحران برنامه سوم توسعه تصویب شد
احکام ایمنی و مدیریت بحران برنامه سوم توسعه شهر تهران در جلسه امروز شورا بررسی و تصویب شد.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۰

شهرداری تهران ملزم به افزایش خدمات اجتماعی در مناطق کم‌برخوردار شد
در جریان بررسی برنامه سوم توسعه شهر تهران، اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تصویب مواد این برنامه شهرداری تهران را ملزم به افزایش خدمات اجتماعی در مناطق کم‌برخوردار کردند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۹

تاپایان برنامه سوم توسعه تهران/
سهم ۳۰ درصدی مدیریتی بانوان در مدیریت شهری تهران
اعضای شورای شهر تهران به اختصاص ۳۰ درصد از پست مدیریتی شهرداری تهران به زنان تا پایان برنامه سوم توسعه رأی مثبت دادند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۱

سخنگوی شورای شهر تهران:
افزایش فضای سبز با ایجاد باغچه‌های اشتراکی/ مدیریت پسماند ساماندهی می شود
اعطا با اشاره به روند بررسی برنامه سوم توسعه، گفت: در جریان بررسی برنامه سوم توسعه پیشنهاد شد تا باغچه های اشتراکی برای افزایش فضای سبز تهران ایجاد شود و شهروندان از آنها استفاده و نگهداری کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۴

واقعیت حمل و نقل عمومی از حرف تا عمل/ رویکرد ویژه برنامه سوم به حمل و نقل عمومی
موضوع توسعه شهری، حمل و نقل عمومی و محیط زیست یکی از موضوعات محوری و مورد تاکید در برنامه سوم توسعه شهر تهران است و حتی برای تقویت این امور، مصوب شده است تا صندوق توسعه شهری، حمل و نقل عمومی و محیط زیست نیز ایجاد شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۹

رییس شورای اسلامی شهر تهران:
برنامه سوم توسعه تهران پس از تصویب به فرمانداری می رود
هاشمی با اشاره به بررسی لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران از روز یکشنبه ( ۲۳ دی ماه) در صحن علنی شورای شهر، گفت: برنامه سوم توسعه تهران پس از تصویب در شورا به فرمانداری ارسال می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۰

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران:
توجه ویژه به حمل و نقل در برنامه سوم/ ایجاد صندوقی برای پشتیبانی از حمل و نقل عمومی
علیخانی با اشاره به تاکید برنامه سوم توسعه شهر تهران بر ترافیک، حمل و نقل و محیط زیست ، گفت: براساس برنامه سوم توسعه شهر تهران، صندوقی برای پشتیبانی از حمل و نقل عمومی و محیط زیست ایجاد می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۰

نیمی از عوارض طرح ترافیک صرف پرداخت حقوق کارمندان شهرداری می شود
معاون حمل و نقل و کنترل ترافیک شهردار تهران با اشاره به لزوم هزینه کرد عوارض طرح ترافیک برای کنترل آلودگی هوا، گفت: در حال حاضر نیمی از عوارض طرح ترافیک برای پرداخت حقوق پرسنل شهرداری تهران هزینه می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۴

تخصیص منابع درآمدی به کمیسیون تخصصی نیاز دارد
اعضای شورای شهر تهران‌ بر لزوم وجود کمیسیون تخصیص برای تخصیص منابع درآمدی تاکید کردند و ماده ۴۰ لایحه برنامه سوم توسعه شهری را حذف و ماده ای را به فصل یک این برنامه اضافه کردند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۳

حذف یک ماده تکراری در لایحه برنامه سوم توسعه شهری
ماده ۳۲ برنامه سوم توسعه شهر تهران که به استفاده از روش های مشارکت عمو می و خصوصی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام اختصاص داشت، به دلیل تکراری بودن با ۱۱ رای موافق اعضای شورای شهر تهران حذف شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۸

خزانه دار شورای شهر تهران:
نبود سازوکارهای انگیزشی مانع استقبال مردم از خرید اوراق مشارکت شهرداری
رسولی درخصوص ماده ۳۷ برنامه سوم توسعه که به فروش اوراق مشارکت اختصاص دارد، گفت: نبود سازوکارهای انگیزشی باعث می شود تا عموم مردم از خرید اوراق مشارکت شهرداری استقبال نکنند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۷