خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ جمادى الأولى ١٤٤١

Friday, January 17, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استاد رائفی پور
مدیر موسسه مصاف :
دنیا مبهوت مقاومت ایران/ رزمندگان ما اسطوره بودند
رائفی پور گفت: رزمندگان ما اسطوره بودند و اگر آمریکا این اسطوره‌ها را داشت هالیوود شبانه روز در حال ساختن فیلم درباره آنان بود.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۰۸:۳۳

چهارشنبه ۲۶ دی؛
سومین دورهمی فعالان مجازی استان البرز برگزار شد
سومین جلسه از سلسله نشست‌های فعالان مجازی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان با نام دورهمی البرز با هدف ارتباط و هماهنگی بین فعالان مجازی انقلاب اسلامی و بالا بردن سطح معلومات رسانه‌ای این طیف، در مسجد حجه‌ابن‌الحسن‌(عج) گلشهر کرج برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۵

فردا (۲۶دی) برگزار می شود؛
سومین دورهمی فعالان مجازی البرز با هدف مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی
مسئول سازمان سراج استان البرز از برپایی سومین دورهمی فعالان فضای مجازی خبر داد و گفت: این دورهمی با هدف مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۱

با حضور استاد رائفی پور برگزار می شود؛
سومین دورهمی فعالان انقلابی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی البرز
معاونت ساماندهی سازمان فضای مجازی سراج مرکز البرز از برپایی سومین دورهمی فعالان انقلابی فضای مجازی و شبکه های مجازی خبر داد و گفت: این دوره با هدف ارتقاء سطح اطلاعات رسانه ای در کرج برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۸:۳۵

با حضور استاد رائفی پور برگزار می شود؛
اجرای طرح یک مسجد یک خبرنگار در البرز
رئیس ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از اجرای طرح یک مسجد یک خبرنگار خبر داد و گفت: این طرح با حضور استاد رائفی پور برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۱