خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸

السبت ١٧ ذو القعدة ١٤٤٠

Saturday, July 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استانداری خراسان رضوی
معاون استاندار خراسان رضوی:
سپاد شریکی مطمئن در بحث جذب سرمایه‌گذار خارجی است
رسولیان گفت: منطقه سپاد علاوه بر پروژه‌های موجود طرح‌های اقتصادی شاخص، به‌ویژه در حوزه صنایع دستی می‌تواند حجم بالایی از نیاز صنعتگران و کارآفرینان را پاسخ دهد.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۵:۰۳

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان رضوی:
توسعه فناوری و خلق دانش های جدید راه پیشرفت و توسعه کشور است
موسوی گفت: با توجه به حساسیت های موجود در کشور به این نتیجه می توان رسید که یک راه مهم پیشرفت و توسعه کشور از طریق توسعه فناوری و خلق دانش های جدید است.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۴:۵۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی:
خراسان رضوی ۱۲ حوزه انتخاباتی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس دارد
جعفری گفت: استان خراسان رضوی ۱۲حوزه انتخابیه و ۱۸کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی را در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارا است.

۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۰:۳۷

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی:
مبارزه با قاچاق کالا به تقویت رونق تولید کمک می کند
جعفری گفت: یکی از مباحثی که می تواند به تقویت رونق تولید کمک کند، مبارزه جدی با قاچاق کالا است لذا انتظار می رود دستگاه های ذی ربط، با جدیت برنامه ریزی ها در این زمینه را دنبال کنند.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۳:۵۸

استاندار خراسان رضوی:
واگذاری بهره برداری اماکن تاریخی به بخش خصوصی از اولویت های استان است
رزم حسینی گفت: امسال منطقه توس به عنوان یکی از ظرفیت های تاریخی و گردشگری به شهرداری مشهد واگذار شد و به مرور زمان اماکن دیگری را هم به بخش خصوصی واگذار خواهیم کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۵:۵۲

استاندار خراسان رضوی:
مردم استان بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان سپرده بانکی دارند
رزم حسینی گفت:مردم استان بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان سپرده بانکی دارند که اگر در راه ایجاد اشتغال از آن بهره گرفته شود، تحول شگرفی ایجاد خواهد شد.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۳:۴۳

استاندار خراسان رضوی:
تشکیل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی از اهداف جدید مدیریتی در استان است
رزم حسینی با اشاره به این که درعرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی از ظرفیت بانوان استفاده خواهیم کرد،گفت: هم اکنون شبکه‌ای از بانوان کارآفرین،معین اقتصادی بخشی از حاشیه شهر مشهد هستند.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۳:۴۱

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی:
نام و نماد زنان فرهیخته متاسفانه در مشهد دیده نمی‌شود
سلجوقی گفت: متاسفانه نام و نماد زنان فرهیخته در مشهد دیده نمی‌شود و درخواستمان از مسئولان شهری انتخاب نام و نمادی به نام این بانوان شاخص بوده است.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۸:۲۰

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی؛
دوره آموزشی نیروهای آتش نشانی دهیاری های استان در حال برگزاری است
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی گفت: دوره آموزشی نیروهای آتش نشانی دهیاری های استان به منظور شناسایی افراد و بکارگیری نیروهای متخصص برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۵:۵۸

مدیر کل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی؛
۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در عزاداری دهه آخر صفر مشهد شرکت کرده اند
مدیر کل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه در دهه آخر ماه صفر در مجموع ۳ میلیون و ۸۰۸ هزار و ۸۴۹ زائر برای شرکت در مراسم عزاداری به مشهد وارد شدند، گفت: این رقم نسبت به سال قبل در این زمان رشد ۲۰ درصدی دارد.

۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۳:۰۶

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی؛
خراسان رضوی رتبه دوم استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را در کشور دارد
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: این استان با پنج هزار پیمانکارو چهارصد رشته مشاور، بعد از استان تهران مقام دوم را در استفاده از ظرفیت بخش خصوصی دارد که توان اجرایی قابل ملاحظه ای برای استان فراهم کرده است.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۲:۰۸

از ابتدای سال جاری؛
۳۵ هزار میلیارد ریال پروژه اقتصادی در استان مورد بهره برداری قرار گرفته است
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا کنون بالغ بر ۳۵ هزار میلیارد ریال پروژه اقتصادی در استان بهره برداری شده است.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۲:۰۱

امنیت رکن اصلی توسعه و پیشرفت است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه همه گروه ها و جناح های سیاسی علیرغم اختلاف دیدگاه و سلیقه باید در این شرایط به دولت کمک کنند، گفت:امنیت رکن اصلی توسعه و پیشرفت است.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۲:۳۶

قطار مشهد – شلمچه از ابتدای مرداد ماه سال جاری راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان:مدیر کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی مدیر کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی از راه اندازی قطار مشهد – شلمچه از ابتدای مرداد ماه سال جاری خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۹:۱۵

پیش بینی افزایش ۱۵ درصدی ورود زائران به مشهد در نوروز ۹۷
خبرگزاری شبستان:مدیر کل هماهنگی امور رفاهی زائرین گفت: با افزایش ۱۵درصدی ورود زائران در نوروزسال آینده، مشهد در نوروز۹۷ شهری متمایز خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۹:۲۰

۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری گردشگری در استان انجام شده است
خبرگزاری شبستان:معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری گردشگری در استان انجام شده که بین ۳۰ تا ۸۰ درصد از این پروژه ها، در حال فعالیت هستند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۷:۱۵

۷۷ هزار دانش آموز افغانی در مدارس خراسان رضوی تحصیل می کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: ۷۷ هزار دانش آموز افغانستانی در مدارس استان مشغول تحصیل هستند.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۱:۱۵

معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی؛
رویکرد استان در خصوص اقوام و مذاهب وحدت آفرین است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: رویکرد استان در خصوص اقوام و مذاهب تقریبی و وحدت آفرین است.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۲:۴۳

در ۳ ماهه تابستان سال جاری؛
۱۱ میلیون نفر زائر به مشهد مقدس سفر کرده اند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی از ورود ۱۱ میلیون و ۴۲ هزار و ۳۹۰ نفر در سه ماهه تابستان سال جاری به مشهد مقدس خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۲:۳۶

از ابتدای سال جاری؛
۴ هزار و ۳۶۵ طرح اشتغال در خراسان رضوی تسهیلات دریافت کرده اند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار هزار و ۳۶۵ طرح کوچک اشتغالزای کمیته امداد، سازمان بهزیستی و مشاغل خانگی در سطح این استان تسهیلات دریافت کرده اند.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۴:۱۹