خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ١٤ صفر ١٤٤١

Monday, October 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صحن عقیله حضرت زینب (س)
افتتاح صحن عقیله زینب(ع) خدمتی جدید به زائران حسینی در مراسم اربعین
بخش طرح های مهندسی و فنی در آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) اعلام کرد: این آستان با افتتاح طرح صحن عقیله زینب(علیها السلام) خدمات جدیدی در طول مراسم اربعین حسینی به زائران ارایه می دهد.

۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۶:۲۹

جزئیات طرح صحن عقیله زینب(ع) در کربلای معلی
آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) از میزان عملیات ساخت و ساز در طرح صحن عقیله زینب(علیها السلام) پرده برداشت.

۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۲:۱۶

تکمیل صحن عقیله زینب(ع) در ایام محرم الحرام
دبیرخانه آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) اعلام کرد که فعالیت و کار مستمر بیش از ۲۱ ساعت در روز برای پایان صحن عقیله «زینب»(علیها السلام) در زمان مقرر آن انجام می گیرد.

۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۰۸:۴۰

کربلا: آماده سازی صحن عقلیه زینب(س) برای افتتاح موقت در ماه محرم
آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) مساحت گسترده ای از صحن امام حسین(ع) و صحن عقیله زینب(علیها السلام) را به طور موقت در طول ماه محرم الحرام برای زایران بازمی کند.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۰۹:۵۵

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس:
کار احداث صحن عقیله بنی هاشم (س) در کربلا، اربعین ۹۸ به پایان می رسد
قاسمی گفت: احداث صحن عقیله بنی هاشم حضرت زینب كبری (س) در حرم مطهر امام حسین (ع) یکی از مهمترین پروژه های در دست اقدام ستاد عتبات است که تا اربعین ۹۸ به اتمام می رسد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۴

پایان مراحل حفاری پروژه صحن عقیله حضرت زینب (س)
رییس بخش پروژه های فنی و مهندسی در آستان مطهر حسینی اعلام كرد: مراحل حفاری در پروژه صحن عقیله حضرت زینب (س) به پایان رسیده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۳