خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

الاثنين ٥ شعبان ١٤٤١

Monday, March 30, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تقویم
به پیشنهاد بانک قرض الحسنه مهر ایران:
نامگذاری روز ۱۴ اسفند به نام«ترویج فرهنگ قرض الحسنه»در تقویم رسمی
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران بیان داشت: با تصمیم شورای فرهنگ عمومی، ۱۴ اسفند به نام روز «ترویج فرهنگ قرض الحسنه» در تقویم رسمی کشور نامگذاری شد.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۰:۵۱

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد
ارجاع درج «دهه کرامت» در تقویم رسمی به شورای فرهنگ عمومی
طی جلسه ۷۱۳ کمیسیون مشورتی شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت الاسلام سعیدرضا عاملی، رئیس این شورا از ارجاع درج دهه کرامت در تقویم رسمی به شورای فرهنگی عمومی خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۱:۱۱

آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) خواستار ابلاغ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ناشران تقویم شد
آستان عبدالعظیم(ع)،در نامه ای خطاب به دبیر شورای فرهنگ عمومی از غفلت در اجرای مفاد مصوبه شماره ۶۲۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی درخصوص«درج عنوان روز ولادت عبدالعظیم(ع) در تقویم رسـمی کشور» ابراز تاسف نمود و خواستار ابلاغ مجدد به ناشرین تقویم ها شده است.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۵:۰۲

جای خالی حماسه آزادسازی سوسنگرد در تقویم/تقدیم ۷۲ شهید از دیار علویان در این عملیات
خبرگزاری شبستان: جای خالی حماسه آزاد سازی سوسنگرد در تقویم ایران، محسوس و قابل تامل است چرا که یکی از طرح‌های نظامی موفقی به شمار می آید که راه را برای سایر فتوحات به خوبی باز نمود و ۷۲ تن از دیار علویان در این عملیات، آسمانی شدند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۱:۲۸

عارف براتی در نکوداشت هفته خوشنویسی:
هفته خوشنویسی در تقویم ملی ثبت می شود
خبرگزاری شبستان:مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان با بیان اینکه هفته خوشنویس در تقویم ملی ثبت می شود،گفت: مکاتباتی انجام شده و قول هایی داده شده که در تقویم رسمی ثبت شود.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶:۴۰

مشاور وزیرکشور در امور ایثارگران:
ریل گذاری خدمات رسانی به ایثارگران در دولت یازدهم/ تقویم دیدار با خانواده شهدا تهیه شود
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیرکشور در امور ایثارگران با اشاره به اینکه ریل گذاری خدمات رسانی به ایثارگران در دولت یازدهم انجام شد، گفت: تقویم دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثاگران باید تهیه شود.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۳:۲۵

حضور حداکثری در انتخابات، عزت نظام را در عرصه بین الملل بالا می برد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر برگزاری انتخاباتی سالم، گفت: حضور حداکثری مردم در این رویداد، عزت نظام را در عرصه بین الملل بالا می برد.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۳:۰۴

اجرای طرح پویش «کتاب عیدی» به جای تقویم
خبرگزاری شبستان: طرح پویش «کتاب عیدی» به جای تقویم با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با همت انتشارات سوره است که انتظار می رود با همت حوزه هنری استان از این طرح حمایت و پشتیبانی شود.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۰۹:۵۴

برگزاری دومین هفته فرهنگ و هنر شهرستان کهگیلویه
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه ٢١ آذرماه به عنوان هفته فرهنگ و هنر شهرستان نام گذاری شده، برنامه های این هفته را تشریح کرد.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۹:۰۴

پیگیری ثبت سالروز ورود امام رضا (ع) به نیشابور در تقویم ملی
خبرگزاری شبستان:دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از پیگیری ثبت سالروز ورود امام رضا (ع) به نیشابور در تقویم ملی خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۱۵ - ۱۲:۳۶

در حال تقویم اموال بابک زنجانی هستیم
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری گفت: اکنون درحال تقویم و قیمت گذاری اموال به دست آمده از بابک زنجانی در داخل ایران هستیم.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۱۴:۰۲

رییس انجمن ترویج علم در ایران خبر داد:
ثبت روز ترویج علم در تقویم سال 94
خبرگزاری شبستان: رییس انجمن ترویج علم در ایران گفت: 19 آبان در تقویم سال 94 با عنوان روز ترویج علم نامگذاری و ثبت شده است.

۱۳۹۳/۸/۱۸ - ۱۷:۵۲

رییس انجمن ترویج علم در ایران خبر داد:
ثبت روز ترویج علم در تقویم سال 94
خبرگزاری شبستان: رییس انجمن ترویج علم در ایران گفت: 19 آبان در تقویم سال 94 با عنوان روز ترویج علم نامگذاری و ثبت شده است.

۱۳۹۳/۸/۱۸ - ۱۳:۱۱