خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٤ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرهنگ و ارشاد اسلامی
پیش بینی ۱۱ غرفه برای حوزه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امسال ۱۱ غرفه برای مطبوعات درنظر گرفته شده که یکی از این غرفه ها مربوط به خانه مطبوعات است، گفت: تلاش شد که همه رسانه های استان در این مکان حضور داشته باشند.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۴:۲۸

کارکرد بنیاد مهدویت در راستای امید به زندگی و حرکت روبه جلوست
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد کارکرد بنیاد مهدویت را در راستای امید به زندگی و حرکت روبه جلو دانست و اضافه کرد: بنده نیز به نوبه خودم کار در این بنیاد را در راستای انجام وظیفه و افتخار می دانم.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۰:۴۱

در چهارمحال و بختیاری صورت گرفت:
ثبت نام بیش از یکهزار نفر در هفدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه یکهزار و ۱۷۵ نفر در سطح استان تا به امروز در این آزمون ثبت نام کرده اند گفت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری و مشارکت سه سازمان قرآنی استان، اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۴:۲۸

ارسال ۳۵ اثر به پنجمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۵ اثر از استان کهگیلویه و بویراحمد به پنجمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ارسال شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۵۰

معاون فرهنگی ارشاد اسلامی خبر داد:
انتخاب ۱۴۵ ناشر کشوری برای حضور در نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای انتشار فراخوان تا پایان مهلت ثبت نام ناشرین، ۵۲۵ ناشر از سراسر کشور ثبت نام کردند که در مجموع از بین این تعداد، ۱۴۵ ناشر برای حضور در نمایشگاه انتخاب شدند.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۶:۳۸

مساجد مبارزات مردم برای تحقق انقلاب اسلامی در سال ۵۷ را منسجم کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پرتو آموزش هایی که در مساجد به مبارزان انقلاب داده می شد، آنها را برای تحقق انقلاب اسلامی در سال ۵۷ منسجم کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۴

با حضور هنرمندان
نمایشگاه نقاشی «کلبه هنر» در شهرکرد گشایش یافت
نمایشگاه نقاشی «کلبه هنر» با حضور هنرمندان و جمعی از مسئولین استانی در نگارخانه شهید شهرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۳

ضرورت همکاری و تعامل فرهنگ و ارشاد و صدا و سیما/ رونق فرهنگی با ایجاد شهرک سینمایی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرهنگ و ارشاد و صدا و سیما دارای ماموریت های مشترک فرهنگی هستند که تعامل بین دو دستگاه ضرورت دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۷

برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان کهگیلویه و بویراحمد/اکران حدود ۱۴ فیلم برگزیده
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این دوره از جشنواره فیلم فجر در استان حدود ۱۱ الی ۱۴ فیلم برگزیده جشنواره فجر همزمان با سراسر کشور در این استان اکران می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۲

جشنواره بین المللی شعر فجر «محفل شعر فاطمی» به میزبانی زنجان برگزار می شود
بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان که مجری محافل شعر در سراسر کشور است این بار محفل شعر فاطمی را با حضور شعرای بنام کشوری در زنجان اجرا می کند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۰

ارسال ۴۰ اثر به جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد ۴۰ اثر از سراسر استان به دبیرخانه پنجمین «جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در این استان ارسال شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۸

برگزاری کرسی تلاوت قرآن در یاسوج/آمادگی برگزاری کرسی در دیگر مناطق استان
مدیر دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کرسی تلاوت قرآن در یاسوج خبر داد و گفت: آمادگی برگزاری طرح در دیگر مناطق استان وجود دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۳

نباید از نقش هنرمندان در مسیر انقلاب غافل باشیم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه باور ندارد که در حوزه فرهنگ و ارشاد بتواند مقایسه ای با گذشته داشته باشد، گفت: چون در هر مقوله ای انگشت گذاشتم، نتوانستم این مقایسه را انجام دهم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۱:۵۲

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی:
ترویج فرهنگ نماز با زبان هنر سبب نشاط معنوی در جامعه می شود
شریفی گفت: ترویج و توسعه فرهنگ نماز با استفاده از زبان هنر بستر مناسبی را برای نشاط معنوی در بین جوانان و نوجوانان فراهم می آورد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۰

باید قدردان مجاهدت های ایثارگران باشیم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن بیان گزارشی از اقدامات این اداره در حوزه ایثار و شهادت، گفت : قدر و منزلت ایثارگران باید مورد توجه باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۱

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:
کانون های فرهنگی هنری مساجد، پیشانی کار فرهنگی در جامعه هستند
دولتشاه، با اشاره به ظرفیت بزرگ کانون های مساجد در عرصه فرهنگی و دینی، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پیشانی فعالیت های فرهنگی در جامعه بویژه در مناطق روستایی هستند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۹

توجه جدی به ظرفیت شورای فرهنگ عمومی در همه زمینه ها
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ظرفیت شورای فرهنگ عمومی نه تنها برای آسیب های اجتماعی، بلکه برای همه مسائل و مشکلات عمومی جامعه مفید و کارآمد بوده و ضرورت دارد به این مهم بیش از گذشته توجه شود.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۹:۰۷

۱۴ بهمن؛
هفتمین جشنواره شعر فجر خراسان جنوبی به میزبانی خوسف برگزار می شود
قاسمی با بیان اینکه هفتمین جشنواره شعر فجر خراسان جنوبی ۱۴ بهمن ماه به میزبانی شهرستان خوسف برگزار می شود، گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را حداکثر تا ۲۰ دی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۰۹:۳۹

خدمات صورت گرفته در کشور از نعمت های انقلاب اسلامی است
مدیر اداره قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به خدمات انقلاب اسلامی به عنوان یادگار حضرت امام و شهدا اشاره و اضافه کرد: خدمات صورت گرفته در کشور از نعمت های انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۰۹:۰۰

بیش از ۸۵ درصد مساجد گچساران کانون فرهنگی و هنری دارند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: بیش از ۸۵ درصد از مساجد این شهرستان زیر پوشش کانون های فرهنگی هنری مساجد قرار دارند.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۳:۱۴