خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرهنگ و ارشاد اسلامی
باید در حوزه درک و فهم مبانی قرآنی، متناسب با جوانان حرکت کنیم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید در حوزه درک و فهم و تعلیم مبانی قرآنی، متناسب با جوانان حرکت کنیم.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۴:۰۶

انقلابی ماندن باید بزرگترین دغدغه مسئولین نظام باشد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذر بایجان غربی گفت: امروزه انقلابی ماندن بسیار مهم تر از انقلاب کردن است و این مهم با درک اینکه چرا انقلاب کرده ایم محقق می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۶

قطار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در یاسوج به ایستگاه آخر رسید
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اکران چهار فیلم در روز ۲۲ بهمن، پرونده سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در یاسوج بسته شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۰

اکران فیلم های «آشفتگی»، «بیست و سه نفر»، «تیغ و ترمه» و «طلا» در آخرین روز جشنواره فجر
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در روز ۲۲ بهمن فیلم های «آشفتگی»، «بیست و سه نفر»، «تیغ و ترمه» و فیلم «طلا» در سینما هنر اکران می شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۸

بداخلاقی های جامعه نشانه عدم توسعه فرهنگی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر توسعه فرهنگی صورت نگیرد، شاهد بداخلاقی های سیاسی خواهیم بود؛ زیرا بداخلاقی ها نشانه عدم توسعه فرهنگی است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۰

«سیمرغ پروانه ها» به ایستگاه آخر می رسد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با آخرین روز از پخش فیلم های کودک و نوجوان با عنوان «سیمرغ پروانه ها»، امروز فیلم «آخرین داستان» اکران می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۷

دهه فجر تجلی حضور آگاهانه مردم برای رسیدن به انقلابی پویا در تاریخ بود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این ایام تبلور عینی حماسه ها، رشادت ها و از خودگذشتگی هاست، گفت: دهه فجر تجلی حضور آگاهانه مردم برای رسیدن به انقلابی پویا در تاریخ بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۳

شامگاه امروز با حضور استاندار صورت می گیرد:
افتتاح نمایشگاه «هنرهای تجسمی معاصر، چهل نمایشگاه، چهل شهر» در یاسوج
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه «هنرهای تجسمی معاصر، چهل نمایشگاه، چهل شهر» ساعت ۱۹ امروز در نگارخانه باران این اداره کل با حضور استاندار استان افتتاح می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۵

اکران ۴ فیلم در روز چهارم جشنواره فیلم فجر کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با چهارمین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان فیلم های «سال دوم دانشکده من»، «وکیل مدافع»، «غلامرضا تختی» و فیلم «دیدن این فیلم جرم است» در سینما هنر به اکران می روند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۴

اکران ۵ فیلم در سومین روز جشنواره ملی فیلم فجر در یاسوج
همزمان با سومین روز برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در یاسوج فیلم های «ایده اصلی»، «طلا»، «معکوس»، «سال دوم دانشکده من» و فیلم «پاستاریونی» در سینما هنر اکران می شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۰

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
اکران ۱۴ فیلم جشنواره فجر در پایتخت طبیعت ایران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۴ فیلم سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پایتخت طبیعت ایران، یاسوج اکران می شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۱:۱۰

اکران ۱۴ فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در این استان، گفت: ۱۴ فیلم در این جشنواره اکران می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۰

جدول اکران «سیمرغ پروانه ها» در یاسوج اعلام شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد جدول اکران فیلم های سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در بخش کودکان با عنوان «سیمرغ پروانه ها» را اعلام کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۵۰

انتشار فراخوان جشنواره محلی تئاتر خیابانی و محیطی با موضوعات قرآنی
نخستین جشنواره محلی تئاتر خیابانی و محیطی با موضوعات قرآنی شهرستان‌ های بهمئی و لنده برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۱

«سیمرغ پروانه ها» در یاسوج به پرواز درمی آید
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در بخش کودکان با عنوان «سیمرغ پروانه ها» برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۹

همزمان با آغاز دهه فجر صورت می گیرد:
میزبانی پایتخت طبعیت ایران از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در یاسوج برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۷:۵۹

فروش ۵۰۰ میلیونی کتاب تا روز پنجم نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان روز هفتم بهمن ماه جمع خرید نقدی به همراه بن کارت فروش نمایشگاه مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان بود.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۵۱

روز پر ترافیک نمایشگاه کتاب و مطبوعات در یاسوج
از ابتدای بازگشایی نمایشگاه کتاب تاکنون، اقشار مختلف مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه کودکان و نوجوانان استقبال خوبی از نمایشگاه هجدهم داشتند.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۴:۵۲

اخبار کوتاه فرهنگی و هنری استان زنجان
هنرمندان و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم دره با فرماندهی نیروی انتظامی سرهنگ محرمعلی قاسمی دیدار و گفتگو کردند .

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۸:۴۸

برگزاری ۲۱ نمایشگاه کتاب در کشور/کهگیلویه و بویراحمد از استان های پیشتاز در برگزاری نمایشگاه کتاب
مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران گفت: در کل کشور تاکنون ۲۱ نمایشگاه کتاب برگزار شده که هفت نمایشگاه کتاب نیز تا پایان سال برگزار خواهند شد.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۰۱:۲۲