خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرهنگ و ارشاد اسلامی
شرایط برای برگزاری مناسب نمایشگاه کتاب فراهم است
خبرگزاری شبستان: معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: با وجود تنگناهای فراوان،شرایط برای برگزاری مناسب دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی فراهم است.

۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۶:۰۷

کانون های مساجد محور فعالیت های هنری و فرهنگی/ طرح ملی علمدار کربلا، فرصت مناسب برای ترویج فرهنگ عاشورایی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: طرح ملی علمدار کربلا به‌عنوان یک طرح ارزشی و فرهنگی تأثیر بسیار زیادی در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی در قالب هنر دارد.

۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۱۲:۰۸

سینما و تئاتر در مشهد با استقبال مردم مواجه است
خبرگزاری شبستان:معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه در سال ۱۳۹۴ بیش از ۱۸۲ نمایش با ۱۶۵۰ اجرا در سطح سالن های نمایش اجرا شده، افزود: سینما و تئاتر در مشهد با استقبال مردم مواجه است.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۳:۴۴

ساختار منسجم شورای فرهنگ عمومی مانع از فعالیت سلیقه ای می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون در جلسه راهبردی منطقه مرکزی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ساختار منسجم و هدفمند شورای فرهنگ عمومی باید مانع از مدیریت سلیقه ای در این شورا شود.

۱۳۹۵/۸/۹ - ۰۹:۰۸

ضمانت اجرایی مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید افزایش یابد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر گفت: ضمانت اجرایی مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید در یک برنامه ریزی منسجم افزایش یابد.

۱۳۹۵/۸/۹ - ۰۹:۰۵

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی مدیر کل نمونه شد
خبرگزاری شبستان:طی مراسمی با حضور سرپرست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به عنوان مدیر کل نمونه تقدیر به عمل آمد.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۲:۴۹

جزیره هرمز کانون اجرای نمایش های عاشورایی
خبرگزاری شبستان: سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمز از این جزیره به عنوان کانون اجرای نمایش های عاشورایی در استان نام برد.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۳:۳۵

همه در برابر ولنگاری فرهنگی مسئولیم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: باید با برگزاری مسابقات قرآنی و مذهبی در راستای کاهش ولنگاری فرهنگی گام برداریم.

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۲:۴۰

کانون های فرهنگی هنری مساجد از موثرترین مجموعه های فرهنگی هستند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با اشاره به وجود ۱۵ موسسه قرآنی در حاشیه شهر مشهد گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد موثرترین مجموعه های فرهنگی هستند.

۱۳۹۵/۷/۱۶ - ۱۳:۴۹

ایجاد امنیت در جامعه از مهمترین وظایف نیروی انتظامی است
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ضمن تاکید بر همکاری و تعامل اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با نیروی انتظامی، افزود:ایجاد امنیت در جامعه از مهمترین وظایف نیروی انتظامی است.

۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۱:۳۳

چراغ تئاتر همچنان در استان فروزنده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: باعث خرسندی است که چراغ تئاتر همچنان در استان درخشان و فروزنده است.

۱۳۹۵/۷/۱۰ - ۰۸:۵۴

مشهد ظرفیت برگزاری جشنواره آموزشگاه های آزاد هنری را در سطح ملی دارد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه اینکه یک فعالیت هنری با این شکوهمندی توسط بخش خصوصی با کمترین کمک دولتی برگزار شد، افزود: مشهد توان برگزاری جشنواره آموزشگاه های آزاد هنری را در سطح ملی دارا است.

۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۳:۲۳

هنوز جامعه قرآنی داغدار نخبه قرآنی شهید حاجی حسنی کارگر است
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: شهادت نخبه قرآنی شهید حاجی حسنی کارگر نقطه آغاز و منشاء تأثیرگذاری بسیار در حوزه ترویج فرهنگ قرآنی محسوب می‌شود.

۱۳۹۵/۶/۲۴ - ۱۴:۳۴

آثار فاخر حوزه های فرهنگی، هنری و قرآنی مورد حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار می گیرند
خبرگزاری شبستان:معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه آثار فاخر در حوزه های قرآنی، فرهنگی و هنری را مورد حمایت قرار می دهیم، گفت: از ۷۱ هزار میلیارد ريال بودجه فرهنگی تنها یک هفتم به این وزارتخانه اختصاص داده می شود.

۱۳۹۵/۶/۲۴ - ۰۸:۴۱

هنر هفتم در خراسان رضوی همواره جایگاه ویژه ای داشته است
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فعالان و هنرمندان هنر هفتم در استان ما همواره در عرصه هنر جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۵:۱۲

بزرگداشت شهید حاج حسنی کارگر در حرم مطهر رضوی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از اجتماع بزرگ قرآنیان در یادبود مهاجر الی‌الله شهید محسن حاجی‌حسنی کارگر، نخبه و قاری بین‌المللی کشورمان، ۲۳ شهریورماه همزمان با ۱۱ ذی‌الحجة در حرم رضوی خبر داد.

۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۴:۵۵

ستاد تدوین برنامه های «پایتخت کتاب ایران» در شهرکرد تشکیل شد
خبرگزاری شبستان: ستاد تدوین برنامه های «پایتخت کتاب ایران» امروز ۱۶ شهریور با حضور نمایندگان ادارات شهرستان شهرکرد، اساتید دانشگاه، کارشناسان حوزه کتاب و کتابخوانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد تشکیل جلسه داد.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۲:۴۷

برخی مشکلات کشور به خاطر بی پولی نیست بلکه بی تدبیری است
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی مشکلات کشور به خاطر بی پولی نیست بلکه ناشی از بی تدبیری است.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۳:۲۲

نمایشگاه نقاشی هنرجویان آموزشگاه البرز در آستارا گشایش یافت
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه نقاشی هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی البرز در بندر آستارا گشایش یافت.

۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۱۸:۳۱

کانون های مساجد دارای نیروهای ارزشی، مومن و خوش فکری هستند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ ارشاد خراسان رضوی با اشاره به اینکه امروز فضای مجازی بخش اعظمی از وقت جوانان را در بر گرفته است، افزود:کانون های فرهنگی هنری مساجد دارای نیروهای ارزشی، مومن و خوش فکری هستند.

۱۳۹۵/۶/۹ - ۱۱:۵۰