خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه همایش بانکداری شرکتی
رئیس سازمان بورس عنوان کرد:
جایگاه ویژه شرکت های بورسی در اشتغالزایی و درآمدهای مالیاتی
محمدی از شرکتهای بورسی به عنوان شفاف ترین و عمده ترین بخش در ایجاد ارزش افزوده و شغل یاد کرد و گفت: با توجه به پتانسیل این شرکتها در خصوص مالیات و تقسیم سود آنها با دولت مکاتباتی انجام شده است.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۵:۵۷

معاون اقتصادی بانک مرکزی مطرح کرد:
تلاش بانک مرکزی برای کاهش رشد نقدینگی/اعلام رشد اقتصادی ۶ ماهه در اواخر آذر
قربانی با اشاره به تلاش بانک مرکزی برای کاهش رشد نقدینگی گفت: در مهر ماه نسبت به مهر ماه سال قبل به ۲۰.۷ درصد رسید و در پایان مهرماه نقدینگی به حدود هزار و ۷۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۵:۰۸

رئیس پژوهشکده پولی و بانکی:
صنعت بانکداری باید در خدمت کسب و کارها باشد/افزایش خدمات با توسعه بانکداری شرکتی
دیوانداری بیان اینکه در حوزه بازار پول صنعت بانکداری باید در خدمت کسب و کارها باشد، گفت: بانک‌ها برای ارائه خدمات منحصر به فرد مشخص شده و متناسب با نیاز شرکت‌ها تجهیز شوند.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۴:۲۸

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران:
بانکداری شرکتی باید جلوتر از ریسک های ممکن​ پیش بینی لازم را انجام دهد
ابراهیمی کردلر با اشاره به اینکه پیش بینی مشکلات پیش از بروز آن از انتظارات بخش خصوصی از بانکداری شرکتی است، گفت: بانکداری شرکتی باید در مواقعی مثل تحریم جلوتر از ریسک های ممکن​ پیش بینی لازم را انجام دهد.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۳:۵۹

معاون سازمان برنامه و بودجه:
دولت بزرگترین بازیگر بازار ارز است/تعیین نرخ ۵۸۰۰ تومانی دلار برای کاهش نوسانات بازار
پورمحمدی از دولت به عنوان بزرگترین بازیگر بازار ارز یاد کرد و گفت: هرگونه رفتاری که دولت انجام دهد فعالین اقتصادی را تحت شعاع قرار می‌دهد بنابراین سازمان برنامه و بودجه نرخ ارز را حداقل و حدود ۵۸۰۰ تومان در نظر گرفت تا از نوسانات بازار ارز بکاهد.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۲:۲۰