خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١

Saturday, January 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کارگروه مساجد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان:
برنامه های ۱۰ شب ۴۱ مسجد در دهه فجر برگزار شود
حجت الاسلام سلیمانی فرد گفت: به مناسبت چهل و یکمین پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های ۱۰ شب ۱۰ مسجد باید به ۱۰ شب ۴۱ مسجد تبدیل شود.

۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۴:۱۸

مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان:
توجه ویژه به محوریت مساجد در برنامه های اجرایی دهه فجر همدان
ناهیدی فرد در کارگروه ستاد دهه فجر مساجد همدان گفت: همزمان با چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ۴۱ جشن در ۴۱ مسجد همدان برگزار می شود.

۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۳:۱۰

با حضور نمایندگان نهادهای مختلف؛
چهارمین نشست «کارگروه مساجد» استان قم برگزار شد
چهارمین نشست «کارگروه مساجد» ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند با حضور نمایندگانی از اداره تبلیغات اسلامی، مسجد مقدس جمکران، اداره ارشاد و ستاد امر به معروف قم برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۹

حجت الاسلام والمسلمین روحانی:
لزوم تبیین چرایی انقلاب برای جوانان در ایام دهه فجر
مدير کارگروه مساجد استان قم با اشاره به برنامه های این کارگروه در مساجد شاخص استان قم و همچنین تهیه ابلاغیه برای ارسال به همه مساجد بر لزوم تبیین چرایی انقلاب برای جوانان در ایام دهه فجر تأکید کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۲

مسئول کارگروه مساجد ستاد دهه فجر استان مرکزی:
تربیت نیروهای مخلص از رسالت های اساسی مسجد است
حجت الاسلام ذوالفقاری گفت: انقلاب اسلامی نیروهای متعهد و متخصص لازم دارد و تربیت نیروهای مخلص از رسالت های اساسی مسجد است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۳

نشست کارگروه مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر خراسان شمالی
نخستین نشست کارگروه مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر خراسان شمالی امروز شنبه با حضور نمایندگان دستگاه های عضو در محل ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۷

رییس کارگروه مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر خراسان شمالی:
بیانیه گام دوم انقلاب همزمان با ایام دهه فجر در مساجد تبیین می شود
رییس کارگروه مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر خراسان شمالی، بر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مساجد به مناسبت ایام دهه فجر تأکید کرد و گفت: امسال باید به گونه ای برنامه های متنوع اجرا شود که شاهد حضور حداکثری جوانان در برنامه های دهه فجر باشیم.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۵

حجت الاسلام اهرمی:
در دهه فجر اندیشه و شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درجامعه تبیین شود
مسئول امور مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با بیان این که در دهه فجر اندیشه و شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درجامعه تبیین شود، گفت: باید پیام این شهید را به مردم برسانیم تا دشمن کدهای غلط به مردم ندهد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۲

طباطبایی نسب خبرداد؛
آمادگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم برای اجرای برنامه های فرهنگی دهه فجر در مساجد
مسؤول امور مساجد سازمان فرهنگی، ورزشی و هنری شهرداری قم ضمن تشریح برنامه های پیش روی این سازمان از آمادگی این سازمان برای اجرای برنامه های فرهنگی دهه فجر در مساجد خبرداد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۴

حجت الاسلام والمسلمین روحانی عنوان کرد؛
برنامه های کارگروه مساجد استان قم در دهه فجر سال جاری
مسؤول کارگروه مساجد استان قم در تشریح برنامه های این کارگروه تأکید کرد: کارگروه مساجد استان قم برای هم افزایی بیشتر جهت اجرای برنامه های مشترک فرهنگی در مساجد انقلابی و شاخص استان قم تشکیل شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۲

بهشتی پور خبرداد؛
برگزاری نشست های بصیرتی در دهه فجر در مسجد موسی بن جعفر قم
عضو هیأت امنای مسجد موسی بن جعفر(ع) قم از برگزاری نشست های بصیرتی در دهه فجر در مسجد موسی بن جعفر قم خبرداد و گفت: برنامه های فرهنگی دیگر با همکاری کانون مساجد نیز برگزار می‌ شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۴

حجت الاسلام پورموسوی:
برنامه های دهه فجر با رویکرد خدمت به مردم برگزار شود
امام جماعت مسجد حضرت ابالفضل العباس(ع) قم با بیان این که لازم است برنامه های دهه فجر با رویکرد خدمت به مردم برگزار شود، گفت: مسؤولان و نهادها نیز در این جلسات به قول هایی که در بین مردم می دهند، عمل کنند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۴

علیپور مطرح کرد؛
اعلام آمادگی مسجد طفلان مسلم قم برای همکاری با کارگروه مساجد
مسؤول فرهنگی مسجد طفلان مسلم قم از اعلام آمادگی مسجد طفلان مسلم قم برای همکاری با کارگروه مساجد در ایام دهه فجر خبرداد و گفت: ما از برنامه های فرهنگی شهرداری قم نیز استقبال می کنیم.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۳

حجت الاسلام منوچهری مطرح کرد؛
استقبال اداره کل تبلیغات اسلامی قم از برنامه های فرهنگی مساجد در دهه فجر
کارشناس امور تشکل های اداره کل تبلیغات اسلامی قم از استقبال این اداره کل برای حمایت از برنامه های فرهنگی مساجد در دهه فجر خبرداد و گفت: البته نباید جشن ایام دهه فجر جشن تبلیغات برخی کاندیداها بشود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۲

عاطفی منش خبرداد؛
اجرای برنامه های ویژه انتخاب اصلح در مسجد چهارده معصوم قم
مسئول اجرای برنامه های فرهنگی مسجد چهارده معصوم قم با اشاره به برنامه های این مسجد در ایام دهه فجر گفت: ما نشست هایی با موضوع انقلاب اسلامی، استکبار ستیزی، حاج قاسم سلیمانی و انتخاب اصلح خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۰

رحمانی:
خانواده شهدای انقلاب و مدافع حرم در دهه فجر تجلیل شوند
کارشناس امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی قم با اشاره به پیشنهادهایی برای بهتر شدن برنامه های فرهنگی مساجد در ایام دهه فجر گفت: خانواده شهدای انقلاب و مدافع حرم در دهه فجر تجلیل شوند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۶

عاطفی منش خبرداد؛
اجرای برنامه های ویژه انتخاب اصلح در مسجد چهارده معصوم قم
مسئول اجرای برنامه های فرهنگی مسجد چهارده معصوم قم با اشاره به برنامه های این مسجد در ایام دهه فجر گفت: ما نشست هایی با موضوع انقلاب اسلامی، استکبار ستیزی، حاج قاسم سلیمانی و انتخاب اصلح خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۵

یوسفی خبرداد؛
اعزام خواهران مبلغه در دهه فجر با رویکرد حاج قاسم سلیمانی
کارشناس فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از اعزام خواهران مبلغه در دهه فجر با رویکرد شهادت حاج قاسم سلیمانی خبرداد و گفت: آماده همکاری با کارگروه مساجد برای اجرای برنامه های فرهنگی هستیم.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۴

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان:
روح برنامه های دهه فجر در مساجد باید مردمی باشد/ تفکرات انقلابی در وجود نوجوانان و جوانان نهادینه شود
بیکی گفت: روح برنامه هایی که در مساجد حاکم می شود باید یک روح مردمی باشد و دستگاه های دولتی باید بسترساز این برنامه ها باشند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۱:۵۰