خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

الأحد ١٠ ربيع الثاني ١٤٤١

Sunday, December 8, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کارگروه مساجد
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی:
برگزاری ویژه برنامه ۱۰ شب تبیین مبانی و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در مساجد شهرکرد
ویژه برنامه ۱۰ شب تبیین مبانی و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و سیره فاطمی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری در مساجد شهرکرد برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۱

امروز و همزمان با سراسر کشور صورت می گیرد:
اجرای بزرگ ترین سرود انقلابی در کهگیلویه و بویراحمد
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد به تشکیل و اجرای گروه سرود کانون های این استان اشاره کرد و گفت: این طرح با حضور یک هزار نفر از برادران کانون ‌های مساجد استان اجرا می‌ شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۸:۵۴

همزمان با دهه فجر
برگزاری بیش از ۴۰ عنوان برنامه در کارگروه مساجد چهارمحال و بختیاری
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری ۴۵ عنوان برنامه دهه فجر در مساجد استان خبر داد و گفت: ویژه برنامه های دهه فجر در مساجد به همت کارگروه مساجد در سطح استان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۱:۱۰

نشست کارگروه مساجد «ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب» برگزار می‌شود
سومین نشست کارگروه مساجد ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هفتم بهمن ماه در محل ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۶:۳۳

تشریح برنامه های انقلاب در کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان، برنامه های انقلاب در کانون های فرهنگی مساجد استان را تشریح کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۹

اجرای سرود ۱۰۰۰ نفری انقلاب توسط کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد به تشکیل و اجرای گروه سرود کانون های این استان اشاره کرد و گفت: این طرح با حضور یک هزار نفر از برادران کانون ‌های مساجد استان اجرا می‌ شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۲

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:
دستاوردهای انقلاب اسلامی هنرمندانه اطلاع رسانی شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گفت: این دستاوردها هنرمندانه و بخوبی به مردم عرضه شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۱

معاون فرهنگی اوقاف کهگیلویه و بویراحمد:
دشمن از برنامه های فرهنگی و مذهبی در مساجد می ترسد/مساجد و بقاع متبرکه بهترین محل برگزاری برنامه های انقلاب اسلامی
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن اذعان به اینکه دشمن از برنامه های فرهنگی و مذهبی در مساجد می ترسد، اضافه کرد: مساجد و بقاع متبرکه بهترین محل برای برگزاری برنامه های انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۲

مسئول کارگروه مساجد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطرح کرد:
بسیج همه امکانات دشمن برای جلوگیری از حرکت روبه جلوی انقلاب/به مباحث غیرکارشناسی و اختلاف آفرین دامن نزنیم
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه دشمن همه ظرفیت خود را بسیج کرده که انقلاب را از حرکت باز دارد، خاطرنشان کرد: همه ما باید در این زمینه آگاه باشیم و فریب توطئه دشمنان را نخوریم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۴

امروز در یاسوج مطرح شد:
برنامه های پیشنهادی معاون شورای هماهنگی برای کارگروه مساجد
معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقتی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی صحبت می شود، نخستین عامل پیروزی مشیت و خواست الهی و محوریت اسلام در مبارزه است که در این میان نقش مسجد در ذهن تداعی می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۰۰:۴۵

تشریح برنامه های کارگروه مساجد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد برنامه های کارگروه مساجد جهت گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان را تشریح کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۲۱:۰۱

برنامه های گرامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باید ویژه، شاخص و امیدبخش باشند
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید بتوانیم برنامه های ویژه، شاخص و امیدبخش طراحی و آنها را اجرایی کنیم.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۱:۵۰

علیرضا دولت آبادی، مسئول کارگروه مساجد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
مسئول کارگروه مساجد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۶:۰۰

کارگروه مساجد ستادچهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان تشکیل جلسه داد
کارگروه مساجد ستادچهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان با محوریت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد تشکیل و پیرامون مهمترین برنامه ها بحث و تبادل نظر شد.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۰۹:۴۶