خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

الأحد ٢٢ المحرّم ١٤٤١

Sunday, September 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ابزار
وزیر ارشاد دولت دهم:
نماینده کارآمد تخلفات را بدون هیچ چشم داشتی تذکر می دهد
حسینی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در دور جدید از پرداختن به مسایل حاشیه ای بپرهیزد، گفت: یک نماینده کارآمد از ابزار نظارتی و قانونی خود استفاده می کند و تخلفات را بدون هیچ چشم داشتی تذکر می دهد.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۰۸:۴۸

کریمی در نشست سومین جشنواره عکس خوشه
ابزاری بهتر از هنر برای ارتباط مدیران با لایه های مختلف اجتماع وجود ندارد
رئیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار زنجیره گندم، آرد و نان با بیان اینکه یک مدیر باید قدرت ارتباط با لایه های جامعه خود را داشته باشد،گفت: ابزاری بهتر از هنر برای ارتباط مدیران با لایه های مختلف اجتماع وجود ندارد

۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۴:۲۷

شاهرودی در نشست جشنواره عکس خوشه
عکاسی ابزاری کارآمد در اصلاحات اجتماعی است
این عکاس با بیان اینکه عکاسی ابزار کارآمدی در اصلاحات اجتماعی در برنامه های اجتماعی و سیاست های کلان جامعه است،گفت: عکاسی توانسته است در برنامه ریزی های اجتماعی و اصلاحات اجتماعی و برنامه ریزی های سیاسی تاثیرگذارباشد.

۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۴:۲۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عملکرد آموزش و پرورش در پیاده کردن اهداف انقلاب مطلوب نبوده است
آیت الله عبادی گفت:تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش بسیار کار ارزشمندی است البته به دلایلی همچون که مشاهده می شود در پیاده کردن اهداف انقلاب اسلامی به صورت عام و فراگیر موفقیت مطلوب نبوده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۱

رئیس ستاد اقامه نماز کشورتاکید کرد:
به کارگیری هنرمندان برجسته در جهت ترویج فرهنگ نماز
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: باید از هنرمندان برجسته و ابزار فیلم در جهت ترویج فرهنگ نماز بهره بگیریم.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۴:۰۸

استفاده از زبان هنر برای ترویج فرهنگ وقف در جامعه ضروری است
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اهمیت هنر در توسعه وقف، گفت: ابزار زبان هنر برای ترویج فرهنگ وقف در جامعه ضروری است.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۴:۵۶

شرکت های دانش بنیان ابزار تحقق اقتصاد مقاومتی هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، شرکت های دانش بنیان را مهم ترین ابزار تحقق اقتصاد مقاومتی دانست وگفت: حمایت از فعالیت شرکت های دانش بنیان، حرکت در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۴:۱۹

توجه به ابزارهای فرهنگی معرفی فرهنگ اصیل ایرانی را به دنبال دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان یکی از راه های معرفی فرهنگ اصیل ایرانی به دنیا را توجه به ابزارهای فرهنگی ذکر کرد.

۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۰:۴۵

شهرداری ها خود را به ابزار نوین مدیریت شهری تجهیز کنند/شهرداری ها نباید وظایف سایر ادارت را انجام بدهند
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان گفت: شهرداری ها خود را به ابزار جدید که همان مدل های نوین مدیریت شهری است تجهیز کنند تا بتوانند به مطالبات امروزی شهروندان پاسخی قانع کننده بدهند.

۱۳۹۵/۷/۱۵ - ۱۰:۴۶

نماینده ولی فقیه در ارتش:
باورهای سیاسی و دینی ما با ابزارهای فرهنگی دشمنان هدف گیری شده است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: باورهای سیاسی و دینی جامعه به ویژه جوانان ما با ابزارهای فرهنگی دشمنان هدف گیری شده است.

۱۳۹۳/۶/۶ - ۱۰:۲۸