خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

الأحد ٢٨ جمادى الثانية ١٤٤١

Sunday, February 23, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوا ۳ بهمن/
تداوم آلودگی کلانشهرها/ آغاز بارش های جدید از روز یکشنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم آلودگی کلانشهرها تا روز شنبه خبر داد و گفت: سامانه بارشی جدید از بعدازظهر (شنبه ۶ بهمن) وارد کشور می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۶:۲۵

پیش بینی اب و هوا/
تداوم بارندگی ها در کشور/ تجهیزات ایمنی همراه داشته باشید
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارندگی ها به صورت برف و باران در مناطق مختلف کشور، گفت: هوای تهران در روزهای پنجشنبه و جمعه برفی و بارانی پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۳

پیش بینی آب و هوا/
آغاز موج جدید بارندگی در کشور/ سرمای هوا تا هفته آینده ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود موج جدید بارش ها به کشور از روز چهارشنبه، گفت: تا پایان هفته بارش برف و باران ادامه دارد و دمای هوا در اکثر مناطق کشور ۶ تا ۱۰ درجه سردتر می شود و این برودت هوا تا هفته آینده ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۶

حسینی در نشست خبری:
۷۰۰ میلیون ریال هزینه نوسازی تجهیزات هواشناسی گلپایگان/افزایش ۱۳۲ درصدی بارش ها
رییس اداره هواشناسی گلپایگان با بیان اینکه از ابتدای سال زراعی ۹۷-۹۸ تا کنون میزان بارندگی ها ۱۶۵.۶ میلی متر بوده است، گفت: آمار بارندگی در شهرستان به میزان ۱۴۳.۶ میلی متر نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۰

پیش بینی آب و هوا ۲۴ دی/
هوا ۱۰ درجه سردتر می شود/ بارش برف در تهران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش ۸ تا ۱۰ درجه ای دمای هوا در روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: امشب در مناطق وسیعی از کشور از جمله در تهران باران و برف می‌بارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۳

پیش بینی آب و هوا توسط شرکت فن آوری/تجارت در مقابل حریم خصوصی !
این شرکت تولیدکننده و فروشنده نرم‌افزار و سخت‌افزار، ارائه دهنده خدماتی چون زیرساخت، میزبانی وب، فناوری نانو و رایانه بزرگ است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۰

سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز یکشنبه خبر داد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۳۴

پیش بینی آب و هوا ۱۹ دی/
پایان هفته برفی/ شهرهای شمالی سردتر می شوند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در روز پنجشنبه ( ۲۰ دی) گفت: در این روز در استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و بخش هایی از خراسان رضوی بارندگی خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۶

پیش بینی آب و هوا ۱۷ دی/
پایداری جوی در اغلب شهرهای کشور/ افزایش غلظت آلاینده ها در تهران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه اغلب مناطق کشور در روزهای سه شنبه و چهارشنبه آفتابی پیش بینی می شود، گفت: چهارشنبه شب و روز پنجشنبه نیز سامانه بارشی از کشور عبور خواهد کرد اما پیش بینی می شود بارندگی قابل توجهی نداشته باشیم

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۹

پیش‌بینی آب و هوا ۱۵ دی/
دور جدید بارش‌ها ۱۹ دی آغاز می‌شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به گذر سامانه بارشی از ۱۹ تا ۲۰ دی ماه، گفت: پیش بینی می کنیم در غرب و شمال غرب کشور، دمای هوا ۵ تا ۱۰ درجه کاهش یابد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۰

پیش بینی آب و هوا ۱۲ دی/
شهرهای ایران سفید پوش می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی از امروز ( چهارشنبه ۱۲ دی) گفت: این سامانه از جنوب غرب و غرب وارد کشور می شود و در دامنه های جنوبی البرز و در استان های البرز، قزوین، تهران و برخی مناطق مرکزی گسترش خواهد یافت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۴

تداوم بارندگی ها تا پایان هفته
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه ( ۱۲ دی) به کشور، گفت: بارش برف و باران تا پایان هفته در مناطق مختلف کشور ادامه می یابد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۸ دی
آغاز موج جدید بارش ها/ تداوم برف و باران در اغلب مناطق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی جدی از اواخر وقت یکشنبه ( ۹ دی) گفت: تقویت سامانه بارشی باعث بارش برف و باران در مناطق گسترده ای از کشور خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۵:۰۴

پیش بینی آب و هوا ۵ دی/
آغاز دور جدید بارش ها از روز پنجشنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب، گفت: دور جدید بارندگی ها از روز پنجشنبه ( ۶ دی) در شهرهای واقع در غرب، شمال غرب و مرکزی آغاز می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۱:۰۹

پیش بینی آب و هوا ۳ دی/
وقوع گرد و خاک در سیستان و بلوچستان و کرمان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: به دلیل وزش باد شدید، روز سه شنبه ( ۴ دی) در کرمان و سیستان و بلوچستان، خیزش باد و گرد و خاک را خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۰:۰۳

پیش بینی آب و هوا در ۱ دی/
برف شهرهای ایران را سفیدپوش کرد/ تجهیزات زمستانی همراه داشته باشید
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به بارندگی در مناطقی از شمال غرب طی بعدازظهر دوشنبه ( ۳ دی) گفت: امروز ( ۱ دی) در شرق مازندران، گلستان، شمال خراسان شمالی، جنوب خراسان رضوی، ارتفاعات شمال شرق سمنان، شمال خراسان جنوبی بارش باران و برف داریم.

۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۴:۳۲

پیش بینی آب و هوا ۳۰ آذر/
برف پاییزی به استقبال زمستان رفت
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه ( ۱ دی) فعالیت سامانه بارشی در برخی نقاط استان های واقع در شمال شرق، شرق، مرکز، شرق مازندران، گلستان و شمال سمنان باعث بارش باران و در مناطق کوهستانی و ارتفاعات بارش برف را در پی دارد.

۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۹:۴۷

اخبار برگزیده اجتماعی ۲۸ آذر/
از افزایش اختیارات شهرداری ها برای جذب سرمایه گذار تا پلمپ مدرسه ای در زاهدان
اختیارات شهرداری برای جذب سرمایه گذار افزایش یابد/ بارندگی ها تا شنبه ادامه دارد/ ۷۰ درصد پرونده‌های مشاوره به صلح و سازش منجر می‌شوند/ مدرسه حادثه دیده زاهدان پلمپ شد و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی در ۲۸ آذر ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۷:۱۵

پیش بینی آب و هوا ۲۸ آذر/
ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه به کشور/ بارندگی ها تا شنبه ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه به کشور خبر داد و گفت: بارش برف و باران و وزش باد در اغلب مناطق کشور طی روزهای پایانی هفته پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۲:۳۳

پیش بینی آب و هوا ۲۷ آذر/
تداوم بارش برف و باران تا روز جمعه/ مسافران تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه به کشور خبر داد و گفت: بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۷:۰۰