خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

الأحد ٤ شعبان ١٤٤١

Sunday, March 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
بر اساس پیش بینی هواشناسی استان؛
احتمال بارش باران و سیلابی شدن مسیل ها در خراسان رضوی وجود دارد
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد بارش رگبار باران، رعد و برق و احتمال بارش تگرگ و سیلابی شدن مسیل ها در نواحی جنوبی استان را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۴:۴۷

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
بارش باران در خراسان رضوی ادامه دارد
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان ازجمله شهرستان مشهد ادامه بارش باران و رعد و برق را تا امشب پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۱/۵ - ۱۳:۵۰

پیش بینی آب و هوا ۲۹ اسفند
کاهش دمای ۸ درجه ای در کشور/ بارش باران در هفته اول بهار
فنایی از کاهش ۴ تا ۸ درجه ای دمای هوا در نیمه شرقی کشور و طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری خبر داد و افزود: روز شنبه نیز دمای هوا در نیمه غربی سواحل دریای خزر کاهش می یابد.

۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۲۸ اسفند
پایان سال بارانی/ احتمال وقوع آبگرفتگی در برخی استان ها
بیشترین میزان بارندگی امروز در شمال خوزستان، شمال غرب چهارمحال و بختیاری، برخی نقاط استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، غرب استان های کردستان و آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های قزوین، البرز و تهران خواهد بود.

۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۱

پیش بینی آب و هوا ۲۶ اسفند
ورود سامانه بارشی جدید به کشور
ضیاییان با اشاره به ورود سامانه بارشی طی روز چهارشنبه از غرب کشور، افزود: در این روز در شمال غرب و غرب کشور بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۷

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر:
آسمان بوشهر بارانی می شود/ احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها
شکوهی‌پور خبر داد: با ورود سامانه بارشی به غرب و جنوب غرب کشور از اواخر روز سه شنبه و تداوم فعالیت آن تا اواسط روز دوشنبه هفته آینده، به تناوب آسمان استان ابری همراه با بارش پراکنده باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۸

پیش بینی آب و هوا ۲۴ اسفند
بارندگی ها تا اواسط هفته جاری ادامه می یابد
ضیاییان از تداوم بارندگی ها تا اواسط هفته جاری خبر داد و گفت: اواخر روز دوشنبه سامانه بارشی از کشور خارج خواهد شد.

۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴

کارشناسی اداره هواشناسی استان بوشهر:
آسمان بوشهر بارانی می شود
مساعدی خبر داد: در روزهای شنبه و یکشنبه برای برخی از نقاط این استان بارش‌های خفیف و گاهی رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۸

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
کاهش دما در خراسان رضوی با رگبار پراکنده باران ادامه دارد
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد ادامه روند کاهش دمای هوا با احتمال رگبار پراکنده باران و برای نواحی سردسیر استان، بارش برف با احتمال کولاک برف و تشکیل مه پیش بینی کرده است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۹

پیش بینی آب و هوا ۱۴ اسفند
پایان هفته خاکستری برای ۴ شهر صنعتی
عابدینی گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه در شهرهای صنعتی تهران، اراک، کرج و اصفهان غلظت آلاینده ها افزایش می یابد و کیفیت هوا کاهش می یابد اما با ورود سامانه بارشی از روز شنبه، از میزان غلظت الاینده ها کاسته می شود.

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۷

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان:
بارش باران و برف در خراسان رضوی ادامه دارد
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، ادامه بارش باران و برف، همراه کاهش دمای هوا و در نواحی سردسیر تشکیل مه و کاهش دید را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۳

از امروز دوشنبه ۱۲ اسفند
سامانه بارشی جدید وارد چهارمحال و بختیاری می شود
قطره سامانی گفت: طبق پیش بینی های کارشناسان هواشناسی یک سامانه بارشی امروز دوشنبه ۱۲ اسفند وارد چهارمحال و بختیاری می شود که بارش برف و باران در مناطق مختلف استان را به همراه دارد.

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۷:۱۳

پیش بینی آب و هوا ۱۱ اسفند
تداوم بارندگی ها/ کاهش ۱۰ درجه ای دمای هوا
ضیاییان با اشاره به تداوم بارندگی ها در استان های مختلف کشور، گفت: امروز ابتدا در استان های ساحلی خزر و در روزهای دوشنبه و سه شنبه در نیمه شمالی کشور کاهش ۷ تا ۱۰ درجه ای دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۱

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
با نفوذ یک توده هوای سرد به استان بوشهر دمای هوا به طور محسوسی کاهش می‌یابد
مساعدی خبر داد: بررسی نقشه‌های پیش یابی جوی نشان می‌دهد، با خروج امواج ناپایدار از این استان و نفوذ یک توده هوای سرد، دمای هوا نیز به طور محسوسی کاهش می‌یابد که این روند کاهش دما طی روز پنجشنبه نیز ادامه دارد.

۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۴:۰۵

پیش بینی آب و هوا ۶ اسفند
وزش باد شدید در ۱۲ استان کشور/ سیلابی شدن رودخانه ها
عابدینی گفت: امروز چهارشنبه ( ۷ اسفند) در استان های فارس، یزد، سیستان وبلوچستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال بوشهر، شرق سمنان، کرمان و شرق هرمزگان وزش باد شدید پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۰:۲۱

پیش بینی آب و هوا ۴ اسفند
سازمان هواشناسی هشدار داد/ احتمال وقوع سیل در برخی استان ها
ضیاییان با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز دوشنبه و آغاز موج جدید بارش ها، گفت: باتوجه به بارش ها، احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن معابر در استان های کشور وجود دارد.

۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۱۶:۲۸

پیش بینی آب و هوا ۳ اسفند
ورود سامانه بارشی جدید به کشور
ضیاییان با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از اواخر روز دوشنبه ( ۴ اسفند) ، افزود: در استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی بارش برف و باران و در جنوب غرب بارش باران آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۴:۴۱

پیش بینی آب و هوا ۳۰ بهمن
بارش برف و باران در ۸ استان کشور
ضیاییان با اشاره به بارش برف و باران در ۸ استان کشور در روزهای پایانی هفته، گفت: در بخش هایی از استان های خوزستان، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد و استان فارس وزش باد شدید خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۶

پیش بینی آب و هوا ۲۸ بهمن
وقوع پدیده گرد و خاک در شهرهای شرقی و غربی/ بارش برف و باران در شهرهای شمالی و مرکزی
ضیاییان گفت: از بعدازظهر چهارشنبه و طی روز پنجشنبه در برخی مناطق جنوب غرب و غرب و از اواخر وقت سه شنبه تا صبح چهارشنبه در شرق کشور به ویژه زابل و روز پنجشنبه در برخی مناطق استان کرمان وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۲۶ بهمن
ورود سامانه بارشی به کشور / آغاز موج جدید بارندگی از روز یکشنبه
ضیاییان گفت: یکشنبه به تدریج سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می شود و در دامنه های زاگرس مرکزی واقع در غرب و شمال غرب کشور بارش برف و در ارتفاعات البرز در استان های قزوین، البرز و دامنه های زاگرس مرکزی در جنوب غرب بارش پراکنده رخ می دهد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۸