خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ جمادى الثانية ١٤٤١

Monday, February 17, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوا/
آغاز دور جدید بارش ها/ هوای کشور سردتر می شود
وظیفه از آغاز دور جدید بارش ها در مناطق مختلف کشور خبر داد و گفت: پیش بینی می شود در نواحی شمال غرب و غرب کشور دمای هوا ۴ تا ۶ درجه و در نوار شمالی کشور دمای هوا ۸ تا ۱۰ درجه کاهش یابد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۱۳ اسفند/
وزش باد شدید در تهران و استان های مرکزی و جنوبی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برای بخش‌هایی از مناطق تهران، مرکزی، جنوب و جنوب شرق کشور، وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می‌شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۷

پیش بینی آب و هوا ۱۱ اسفند/
بارش برف در مناطق کوهستانی / احتمال سیلابی شدن رودخانه ها
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش برف در مناطق کوهستانی خبر داد و گفت: هموطنان در صورت تردد در جاده های کوهستانی، تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۰

پیش بینی آب و هوا ۱۰ اسفند/
تداوم بارندگی ها/ احتمال سیلابی شدن و آبگرفتگی معابر در ۴ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: در استان های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان به دلیل شدت بارندگی، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۹:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۶ اسفند/
باران و برف در راه است/هموطنان مسائل ایمنی را رعایت کنند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز سه شنبه، گفت: روز چهارشنبه بیشترین بارندگی را در استان های بوشهر، غرب فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال خوزستان و لرستان خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۳:۰۳

پیش بینی آب و هوا/
وزش باد شدید در ۳ استان کشور/ ورود سامانه بارشی از روز سه شنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وزش باد شدید در استان های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان، گفت: روز سه شنبه سامانه بارشی از غرب و شمال غرب وارد کشور می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۳:۲۷

پیش بینی آب و هوا در ۳۰ بهمن/
وزش باد شدید در ۵ استان کشور
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در استان های تهران، خوزستان، بوشهر، قزوین و قم افزود: روز پنجشنبه ( ۲ اسفند) دو سامانه بارشی به تدریج از کشور خارج می شود و هوای کشور پایدار خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۷

پیش بینی آب و هوا ۲۹ بهمن/
تداوم بارندگی تا پایان هفته/ هوای کشور سردتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: ورود سامانه بارشی به سواحل دریای خزر و شمال شرق، بارش باران و در مناطق سردسیر و دامنه ها، بارش برف به همراه کاهش ۷ تا ۱۰ درجه ای دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۷

پیش بینی آب و هوا ۲۷ بهمن:
بارش باران در شهرهای ایران ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم بارندگی در کشور، گفت: بارندگی در ارتفاعات و جاده های کوهستانی به صورت برف و کولاک خواهد بود و معابر برخی شهرها دچار آبگرفتگی خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۷

پیش بینی آب و هوا ۲۴ بهمن/
پایان هفته بارانی پایتخت/ آغاز دور جدید بارش ها از شنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، گفت: سامانه بارشی روز شنبه ( ۲۷ بهمن) در کل کشور فعال می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۳

پیش بینی آب و هوا/
وضیت هوای شهرای کشور در ۲۲ بهمن/ ورود سامانه بارشی به کشور
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز خبر داد و گفت: فردا در شرق خوزستان، غرب و مرکز خلیج فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، فارس، جنوب اصفهان، یزد، نیمه غربی استان های کرمان، هرمزگان و خراسان رضوی، بیشترین بارندگی را داریم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۸

پیش بینی آب و هوا ۲۰ بهمن/
موج جدید باراش ها در راه است/ برف و باران ؛ مهمان شهرهای ایران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه های بارشی به کشور، گفت: در اکثر مناطق مختلف کشور و طی هفته جاری بارش برف و باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۴

پیش بینی آب و هوا:
آغاز دور جدید بارش ها در کشور/ تعطیلات برفی
کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز دور جدید بارش ها با ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و گفت: گستره بارش ها به تدریج به دامنه های زاگرس، سواحل غربی دریای خزر، استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران می رسد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۸

پیش بینی آب و هوا ۱۵ بهمن/
نیمه شرقی ۱۰ درجه سردتر می شود/ افزایش نسبی دما در نیمه غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری، خاطرنشان کرد: طی این دو روز نیمه شرقی کشور ۶ تا ۱۰ درجه سردتر خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۱۳ بهمن/
آغاز دور جدید بارش ها در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از آغاز دور جدید بارش ها در کشور خبر داد و گفت: بارش برف و باران تا روز سه شنبه هفته جاری در اکثر شهرهای کشور ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۹ بهمن؛
تداوم وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم وزش باد شدید در استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی، گفت: در مناطق شرق و جنوب شرق کشور وقوع پدیده گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۶:۲۲

پیش بینی آب و هوا ۸ بهمن/
بارش باران با وزش باد در پایتخت همراه می شود/هشدار بهمن در مناطق کوهستانی
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارندگی در اکثر مناطق کشور، گفت: بارندگی در ارتفاعات به شکل برف و کولاک است و احتمال وقوع پدیده بهمن نیز وجود دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱:۲۹

پیش بینی آب و هوا ۳ بهمن/
تداوم آلودگی کلانشهرها/ آغاز بارش های جدید از روز یکشنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم آلودگی کلانشهرها تا روز شنبه خبر داد و گفت: سامانه بارشی جدید از بعدازظهر (شنبه ۶ بهمن) وارد کشور می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۶:۲۵

پیش بینی اب و هوا/
تداوم بارندگی ها در کشور/ تجهیزات ایمنی همراه داشته باشید
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارندگی ها به صورت برف و باران در مناطق مختلف کشور، گفت: هوای تهران در روزهای پنجشنبه و جمعه برفی و بارانی پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۳

پیش بینی آب و هوا/
آغاز موج جدید بارندگی در کشور/ سرمای هوا تا هفته آینده ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود موج جدید بارش ها به کشور از روز چهارشنبه، گفت: تا پایان هفته بارش برف و باران ادامه دارد و دمای هوا در اکثر مناطق کشور ۶ تا ۱۰ درجه سردتر می شود و این برودت هوا تا هفته آینده ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۶