خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Thursday, October 22, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوا ۲۰ خرداد/
وزش باد شدید در برخی مناطق کشور/ وقوع گرد و خاک در ۳ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:امروز و فردا در مناطقی از شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید همراه با گردوخاک رخ خواهد داد که موجب کاهش کیفیت هوا و اختلال در تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و خراسان جنوبی می شود.

۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۴:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۱۳ خرداد/
افزایش دمای هوا تا پایان هفته/ هوای اکثر شهرهای کشور گرمتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود و پیش بینی می کنیم دمای اکثر مناطق کشور افزایش یابد.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۳۳

پیش بینی آب و هوا ۵ خرداد/
وقوع تندباد شدید در ۳ استان کشور/ سرعت باد ۶۰ تا ۷۵ کیلومتر پیش بینی شده
وظیفه با اشاره به وقوع تندباد موقتی با سرعت بین ۶۰ تا ۷۵ کیلومتر بر ساعت طی امروز و فردا به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در دامنه های جنوبی البرز و در استان های قزوین، البرز و تهران، گفت: روز دوشنبه در این مناطق تندباد همراه با گرد و خاک باشد.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۶:۱۴

افزایش دمای هوا و احتمال رگبار باران در خراسان رضوی
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد افزایش دمای هوا و احتمال رگبار باران و رعد و برق را پیش‌بینی کرده است.

۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۲:۲۳

پیش بینی آب و هوا ۱ خرداد/
تداوم باد و باران در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم وزش باد و بارش باران در اکثر مناطق کشور طی دو روز آینده، گفت: وزش باد و گرد و خاک در مناطق شرقی و استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل داریم.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۲:۵۷

پیش بینی آب و هوا ۳۰ اردیبهشت/
تداوم بارندگی در اغلب شهرهای کشور/ مراقب سیل و اصابت صاعقه باشید
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم بارندگی ها در روزهای آینده در اکثر شهرها، درخصوص سیلابی شدن رودخانه ها و احتمال اصابت صاعقه به هموطنان مان هشدار داده است.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۶:۱۸

پیش بینی آب و هوا ۲۸ اردیبهشت/
تداوم بارندگی تا روز دوشنبه/ احتمال وقوع سیل وجود دارد
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارندگی ها در اکثر مناطق کشور طی دو روز آینده، گفت: در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار باران همراه با رعد وبرق و وزش باد شدید موقت و احتمال سیلابی شدن ناگهانی و موقتی رودخانه های کوهپایه ای وجود دارد.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۲:۰۷

پیش بینی آب و هوا ۲۵ اردیبهشت/
هشدار وقوع سیل طی سه روز آینده
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور، نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و احتمال وقوع سیل در مناطق مختلف کشور طی روزهای آینده هشدار داد.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۶:۰۶

پیش بینی آب و هوا ۲۳ اردیبهشت/
وزش باد شدید در تهران/ وقوع گرد و خاک در شهرهای جنوبی کشور
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: به دلیل افزایش سرعت باد بر روی کشور عراق در روزهای دوشنبه و سه شنبه در بخش هایی از جنوب غرب و جنوب کشور پدیده گرد و غبار پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۲:۱۸

پیش بینی آب و هوا ۲۱ اردیبهشت/
ادامه بارش ها در بیشتر مناطق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، گفت: بارش باران تا روز دوشنبه در بیشتر مناطق کشور ادامه دارد.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۴۱

پیش بینی آب و هوا ۱۸ اردیبهشت/
آخر هفته خنک و بارانی در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش باران در مناطق مختلف کشور طی روزهای آخر هفته ، گفت: هوای شهرهای شمالی کشور خنک و بارانی خواهد بود.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۴:۴۳

پیش بینی آب و هوا ۱۶ اردیبهشت/
بارش باران در ۸ استان کشور/ تهران گرم تری می شود
وظیفه با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه به کشور، گفت: طی سه روز آینده در استان های شمال غربی و شمال شرقی کشور بارش بارا ن خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۱۴ اردیبهشت/
وزش باد شدید در تهران/ وقوع گرد و غبار در خوزستان و ایلام
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز به دلیل وزش باد شدید بر روی عراق و شمال عربستان پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی قبل از بارش در استان خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۰:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۱۱ اردیبهشت/
وزش باد شدید در استان های جنوب شرق کشور/ احتمال وقوع گرد و خاک
وظیفه با اشاره به وقوع رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی از بعدازظهر جمعه در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان و زنجان، گفت: در روزهای آینده در بخش هایی از جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۶:۳۲

پیش بینی آب و هوا ۹ اردیبهشت/
هوای کشور گرمتر می شود/ وزش باد شدید در کرمان و سیستان و بلوچستان
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: اواخر روز پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت و طی روز جمعه در سواحل شمالی کشور، وزش باد جنوبی باعث خواهد شد تا دمای هوا افزایش محسوسی داشته باشد.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۶:۱۰

پیش بینی آب و هوا ۷ اردیبهشت/
افزایش دمای هوا / تداوم بارندگی ها در برخی مناطق کشور
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش دمای هوا طی هفته جاری گفت: از بعدازظهر دوشنبه تا چهارشنبه به طور متناوب برای استان های واقع در شمال غرب و دامنه های البرز بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۳:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۴ اردیبهشت/
هوا سردتر می شود
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: دمای هوا در شرق و بخش هایی از جنوب شرق کشور طی امروز و صبح پنجشنبه بین ۳ تا ۷ درجه و در شمال شرق کشور تا ۴ درجه کاهش می یابد و هوای سرد تا روز جمعه ماندگار خواهد بود.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۴:۱۰

پیش بینی آب و هوا ۲ اردیبهشت/
هوای شهرهای ایران سردتر می شود/ احتمال وقوع گرد و غبار در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم بارندگی ها و کاهش محسوس دمای هوا در اکثر مناطق کشور، گفت: کشاورزان تمهیدات لازم برای کاهش خسارات احتمالی ناشی از سرمازدگی بیاندیشند.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۷:۳۳

پیش بینی آب و هوا ۳۱ فروردین/
ورود ۲سامانه بارشی از روز یکشنبه به کشور/ وزش باد شدید و کاهش دمای هوا
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید و کاهش محسوس دمای هوا در اکثر مناطق کشور گفت: اواخر وقت یکشنبه و اوایل وقت دوشنبه دو سامانه بارشی جدید از شمال غرب و جنوب وارد کشور می شود.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۱:۲۶

پیش بینی آب و هوا ۲۷ فروردین/
تداوم بارندگی ها/ از اطراق در جوار رودخانه ها خودداری کنید
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارندگی در مناطق مختلف کشور خبر داد و گفت: هموطنان ما از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۷:۱۴