خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ جمادى الثانية ١٤٤١

Monday, February 17, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوا ۲۳ اردیبهشت/
وزش باد شدید در تهران/ وقوع گرد و خاک در شهرهای جنوبی کشور
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: به دلیل افزایش سرعت باد بر روی کشور عراق در روزهای دوشنبه و سه شنبه در بخش هایی از جنوب غرب و جنوب کشور پدیده گرد و غبار پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۲:۱۸

پیش بینی آب و هوا ۲۱ اردیبهشت/
ادامه بارش ها در بیشتر مناطق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، گفت: بارش باران تا روز دوشنبه در بیشتر مناطق کشور ادامه دارد.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۴۱

پیش بینی آب و هوا ۱۸ اردیبهشت/
آخر هفته خنک و بارانی در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش باران در مناطق مختلف کشور طی روزهای آخر هفته ، گفت: هوای شهرهای شمالی کشور خنک و بارانی خواهد بود.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۴:۴۳

پیش بینی آب و هوا ۱۶ اردیبهشت/
بارش باران در ۸ استان کشور/ تهران گرم تری می شود
وظیفه با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه به کشور، گفت: طی سه روز آینده در استان های شمال غربی و شمال شرقی کشور بارش بارا ن خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۱۴ اردیبهشت/
وزش باد شدید در تهران/ وقوع گرد و غبار در خوزستان و ایلام
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز به دلیل وزش باد شدید بر روی عراق و شمال عربستان پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی قبل از بارش در استان خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۰:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۱۱ اردیبهشت/
وزش باد شدید در استان های جنوب شرق کشور/ احتمال وقوع گرد و خاک
وظیفه با اشاره به وقوع رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی از بعدازظهر جمعه در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان و زنجان، گفت: در روزهای آینده در بخش هایی از جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۶:۳۲

پیش بینی آب و هوا ۹ اردیبهشت/
هوای کشور گرمتر می شود/ وزش باد شدید در کرمان و سیستان و بلوچستان
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: اواخر روز پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت و طی روز جمعه در سواحل شمالی کشور، وزش باد جنوبی باعث خواهد شد تا دمای هوا افزایش محسوسی داشته باشد.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۶:۱۰

پیش بینی آب و هوا ۷ اردیبهشت/
افزایش دمای هوا / تداوم بارندگی ها در برخی مناطق کشور
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش دمای هوا طی هفته جاری گفت: از بعدازظهر دوشنبه تا چهارشنبه به طور متناوب برای استان های واقع در شمال غرب و دامنه های البرز بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۳:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۴ اردیبهشت/
هوا سردتر می شود
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: دمای هوا در شرق و بخش هایی از جنوب شرق کشور طی امروز و صبح پنجشنبه بین ۳ تا ۷ درجه و در شمال شرق کشور تا ۴ درجه کاهش می یابد و هوای سرد تا روز جمعه ماندگار خواهد بود.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۴:۱۰

پیش بینی آب و هوا ۲ اردیبهشت/
هوای شهرهای ایران سردتر می شود/ احتمال وقوع گرد و غبار در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم بارندگی ها و کاهش محسوس دمای هوا در اکثر مناطق کشور، گفت: کشاورزان تمهیدات لازم برای کاهش خسارات احتمالی ناشی از سرمازدگی بیاندیشند.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۷:۳۳

پیش بینی آب و هوا ۳۱ فروردین/
ورود ۲سامانه بارشی از روز یکشنبه به کشور/ وزش باد شدید و کاهش دمای هوا
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید و کاهش محسوس دمای هوا در اکثر مناطق کشور گفت: اواخر وقت یکشنبه و اوایل وقت دوشنبه دو سامانه بارشی جدید از شمال غرب و جنوب وارد کشور می شود.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۱:۲۶

پیش بینی آب و هوا ۲۷ فروردین/
تداوم بارندگی ها/ از اطراق در جوار رودخانه ها خودداری کنید
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارندگی در مناطق مختلف کشور خبر داد و گفت: هموطنان ما از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۷:۱۴

پیش بینی آب و هوا ۲۶ فروردین/
ورود سامانه جدید بارشی از عصر سه شنبه/وزش باد شدید در نیمه غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب طی اواخر روز سه شنبه خبر داد و گفت: روز چهارشنبه در نیمه غربی کشور وزش باد شدید خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۱:۴۲

پیش بینی آب و هوا ۲۴ فروردین/
احتمال وقوع سیل و طغیان رودخانه ها/ آغاز موج جدید بارش ها از امروز
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی دو روز آینده و با توجه به پیش بینی بارش شدید و رگباری، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل ها،‌ طغیان رودخانه های فصلی و لغزندگی جاده ها در این مناطق دور از انتظار نیست.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۲۸

پیش بینی آب و هوا ۲۱ فروردین/
آغاز موج جدید بارندگی ها/ ورود دو سامانه بارشی به کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود دو سامانه بارشی به کشور طی روزهای پنجشنبه و شنبه به کشور خبر داد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۴:۲۲

پیش بینی آب و هوا ۲۰ فروردین/
ورود سامانه بارشی جدید به کشور / بارندگی ها جمعه آغاز می شود
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی فعال از روز جمعه ۲۳ فروردین به کشور، گفت: این سامانه بارشی طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در کشور فعال خواهد بود.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۷:۲۱

پیش بینی آب و هوا ۱۹ فروردین/
وزش باد شدید در ۵ استان/ گرد و خاک در سیستان و بلوچستان و کرمان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: در گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی و یزد؛ وزش باد شدید و در برخی مناطق سیستان و بلوچستان و کرمان احتمال خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۱۴

مشهد امروز بارانی می شود
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، بارش رگبار باران با احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها را پیش‌بینی کرده است.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۳:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۱۶ فروردین/
آغاز موج جدید بارش های بهاری
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و گفت: موج جدید بارش ها در اکثر مناطق کشور از روز شنبه (۱۷ فروردین) آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۰:۰۲

پیش بینی آب و هوا ۱۴ فروردین/
ورود سامانه بارشی جدید/ آغاز بارندگی ها از ۱۶ فروردین
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و گفت: بارندگی ها از روز جمعه در کل نوار غربی، شمال خلیج فارس، استان های بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و فارس آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۷:۵۸