خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ جمادى الثانية ١٤٤١

Monday, February 17, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوا ۲۶ تیر/
تداوم هوای گرم تابستانی در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: شنبه تا اواسط هفته آینده آسمان صاف و تداوم هوای گرم تابستانی در کل کشور پیش بینی می شود همچنین رشد ابرهای همرفتی در جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان همچنان ادامه دارد.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۵:۵۱

پیش بینی آب و هوا ۲۴ تیر/
هوای کشور گرمتر می شود/ جوی آرام تا پایان هفته خواهیم داشت
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه در استان های گیلان، مازندران، گلستان و دامنه های البرز در استان های قزوین، زنجان و برخی مناطق استان های اردبیل در ساعات بعدازظهر رشد ابر و رگبار موقتی دور از انتظار نیست.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۶:۰۲

پیش بینی آب و هوا ۲۲ تیر/
وزش باد شدی طی دو روز آینده/ وقوع پدیده گرد و غبار در ۷ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار مرزی غرب و جنوب غرب کشور، گفت: یکشنبه و دوشنبه در جنوب استان های سمنان و تهران و یزد، اصفهان، قم و مرکزی در بعضی ساعات وزش باد شدید، وقوع پدیده گرد و غبار پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۷:۱۸

پیش بینی آب و هوا ۱۷ تیر/
وزش باد شدید در ۷ استان کشور/ بارندگی در شمال غرب کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی دو روز آینده در جنوب سمنان، شرق یزد، شمال و شرق اصفهان، قم، جنوب تهران و مرکزی و در استان خوزستان وزش باد نسبتا شدید، گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱:۵۲

پیش بینی آب و هوا ۱۵ تیر/
پدیده گرد و غبار در نوار شرقی/ وزش باد شدید در ۶ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی پنج روز آینده برای نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل تداوم وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۷:۱۳

پیش بینی آب و هوا ۱۱ تیر/
احتمال وزش باد شدید در ۸ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی دو روز آینده در استان های سمنان، قم، اصفهان، یزد، شمال استان مرکزی و جنوب استان های قزوین، البرز و تهران سرعت وزش باد تشدید می شود که در برخی مناطق باعث وقوع گرد و خاک خواهد شد.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۶:۲۱

پیش بینی آب و هوا ۹ تیر/
کاهش ۱۰ درجه ای دمای هوا/بارندگی در شمال کشور
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در شهرهای ساحلی شمال کشور، کاهش دما از دوشنبه تا سه شنبه در سواحل به ۵ تا ۱۰ درجه سلسیوس خواهد رسید.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۷:۴۷

پیش بینی آب و هوا ۵ تیر/
تداوم گرما در کشور/ وقوع گرد و خاک در پایتخت و ۶ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وزش باد شدید طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور، گفت: طی سه روز آینده برای استان های سمنان، اصفهان، یزد، قم، مرکزی و جنوب استان تهران وزش باد همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۶:۵۳

پیش بینی آب و هوا ۳ تیر/
احتمال وقوع گرد و خاک در ۷ استان/ هوای کشور گرمتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: تا پایان هفته جاری با توجه به افزایش سرعت وزش باد به تناوب در جنوب سمنان، شمال یزد، شمال و شرق اصفهان، قم، مرکزی و جنوب تهران وقوع گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۰:۴۶

پیش بینی آب و هوا ۱ تیر/
هشدار درباره آتش سوزی در جنگل ها
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به افزایش ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا، نسبت به صرفه جویی در مصرف انرژی هشدار داد.

۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۲:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۲۷ خرداد/
وقوع پدیده گرد و غبار در ۷ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: در مناطق مرکزی کشور یعنی جنوب سمنان، استان اصفهان، یزد، مرکزی، قم و جنوب تهران گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود که پدیده گرد و خاک و انتقال آن از مناطق کویری اطراف به این مناطق دور از انتظار نیست.

۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۵:۲۵

پیش بینی آب و هوا ۲۲ خرداد/
باران و طوفان در راه است
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: قسمت هایی از کشورمان شاهد بارش باران ، رعد و برق ، وزش باد شدید خواهد بود.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۱:۲۸

پیش بینی آب و هوا ۲۰ خرداد/
وزش باد شدید در برخی مناطق کشور/ وقوع گرد و خاک در ۳ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:امروز و فردا در مناطقی از شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید همراه با گردوخاک رخ خواهد داد که موجب کاهش کیفیت هوا و اختلال در تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و خراسان جنوبی می شود.

۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۴:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۱۳ خرداد/
افزایش دمای هوا تا پایان هفته/ هوای اکثر شهرهای کشور گرمتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود و پیش بینی می کنیم دمای اکثر مناطق کشور افزایش یابد.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۳۳

پیش بینی آب و هوا ۵ خرداد/
وقوع تندباد شدید در ۳ استان کشور/ سرعت باد ۶۰ تا ۷۵ کیلومتر پیش بینی شده
وظیفه با اشاره به وقوع تندباد موقتی با سرعت بین ۶۰ تا ۷۵ کیلومتر بر ساعت طی امروز و فردا به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در دامنه های جنوبی البرز و در استان های قزوین، البرز و تهران، گفت: روز دوشنبه در این مناطق تندباد همراه با گرد و خاک باشد.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۶:۱۴

افزایش دمای هوا و احتمال رگبار باران در خراسان رضوی
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد افزایش دمای هوا و احتمال رگبار باران و رعد و برق را پیش‌بینی کرده است.

۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۲:۲۳

پیش بینی آب و هوا ۱ خرداد/
تداوم باد و باران در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم وزش باد و بارش باران در اکثر مناطق کشور طی دو روز آینده، گفت: وزش باد و گرد و خاک در مناطق شرقی و استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل داریم.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۲:۵۷

پیش بینی آب و هوا ۳۰ اردیبهشت/
تداوم بارندگی در اغلب شهرهای کشور/ مراقب سیل و اصابت صاعقه باشید
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم بارندگی ها در روزهای آینده در اکثر شهرها، درخصوص سیلابی شدن رودخانه ها و احتمال اصابت صاعقه به هموطنان مان هشدار داده است.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۶:۱۸

پیش بینی آب و هوا ۲۸ اردیبهشت/
تداوم بارندگی تا روز دوشنبه/ احتمال وقوع سیل وجود دارد
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارندگی ها در اکثر مناطق کشور طی دو روز آینده، گفت: در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار باران همراه با رعد وبرق و وزش باد شدید موقت و احتمال سیلابی شدن ناگهانی و موقتی رودخانه های کوهپایه ای وجود دارد.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۲:۰۷

پیش بینی آب و هوا ۲۵ اردیبهشت/
هشدار وقوع سیل طی سه روز آینده
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور، نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و احتمال وقوع سیل در مناطق مختلف کشور طی روزهای آینده هشدار داد.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۶:۰۶