خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

الأحد ٢٨ جمادى الثانية ١٤٤١

Sunday, February 23, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوا ۴ آبان/
تداوم بارندگی ها/ ورود سامانه بارشی جدید از روز سه شنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: روز سه شنبه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب، عمده بارش ها در شمال غرب و غرب و در روز چهارشنبه علاوه بر مناطق فوق برای سواحل دریای خزر پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۸/۴ - ۱۵:۱۵

پیش بینی آب و هوا ۱ آبان/
پایان هفته بارانی در تهران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش باران در استان های واقع در سواحل دریای خزر طی ۵ روز آینده، گفت: طی همین مدت برای ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات شمال غرب بارش برف پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۱۵:۰۴

پیش بینی آب و هوا ۳۰ مهر/
باران تا پایان هفته مهمان شهرهای ایران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بارش باران تا پایان هفته در اکثر شهرهای کشور ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۶:۴۷

پیش بینی آب و هوا ۲۸ مهر/
کاهش ۸ درجه ای دمای هوا
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از امروز تا آخر هفته در سواحل شمالی کشور بارش متناوب باران و وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوا در بخش های شمالی کشور بین ۵ تا ۸ درجه کاهش می یابد.

۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۵۰

پیش بینی ب و هوا ۱۵ مهر/
تداوم بارندگی در شهرهای ایران/ کاهش دما در شهرهای شمالی
مدیر پیش بینی وهشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارندگی تا پایان هفته در شهرهای مختلف خبر داد و گفت: از امشب تا ظهر سه شنبه در استان های ساحلی خزر، کاهش نسبی دما و در استان های گیلان، غرب مازندران و شرق اردبیل بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۷:۰۷

پیش بینی آب و هوا ۱۳ مهر/
آغاز باران پاییزی/ بارندگی در ۲۰ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از بارش باران طی سه روز آینده در ۲۰ استان کشور خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۱:۴۳

پیش بینی آب و هوا ۸ مهر/
آغاز باران پاییزی در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا پایان هفته در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان، برخی مناطق کرمان، جنوب شرق فارس و برخی مناطق هرمزگان رشد ابرهای جوششی، رگبار باران همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۴:۵۳

پیش بینی آب و هوا ۳۰ شهریور/
کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوا/ آغاز بارش های پاییزی
آخرین روز تابستان در سواحل دریای خزر، بارش باران به همراه کاهش نسبی دما و در استان های اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۱:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۲۳ شهریور/
بارش باران در شهرهای شمالی و غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از بارش باران در شهرهای سواحل دریای خزر و شهرهای غربی کشور طی سه روز آینده خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۲:۰۸

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
افزایش رطوبت هوا در بوشهر
مساعدی خبر داد: از یکشنبه تا پایان هفته فرارو آینده به سبب وزش بادهای جنوبی رطوبت هوا در این استان افزایش می‌یابد.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۴:۰۲

دمای هوای خراسان رضوی کاهش می یابد
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد کاهش دمای هوا همراه با وزش باد نسبتا شدید و برای نواحی شمالی و کوهستانی رگبار باران را پیش‌بینی کرده است.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۴:۲۸

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
کاهش دمای هوا در بوشهر/ خلیج فارس طوفانی می شود
مساعدی با اشاره به کاهش دمای هوا در بوشهر، ادامه داد: از امروز تا فردا یکشنبه با وزش بادهای شمال غربی سواحل استان مواج و متلاطم است که در منطقه مطاف (سواحل جنوبی بوشهر) این تلاطم از شدت بیشتری برخوردار است.

۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۲۲:۲۲

پیش بینی آب و هوا ۱۶ شهریور/
دمای هوا ۱۰ درجه کاهش می یابد/ بارندگی در ۶ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به کاهش دمای ۶ تا ۱۰ درجه ای دما طی دو روز آینده، گفت: استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۱۲:۳۰

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
افزایش ۵ درجه ای دمای هوا در استان بوشهر
مساعدی خبرداد: از روز جمعه (۱۵ شهریور) دمای هوا در چند نقطه از استان بوشهر افزایش پیدا می کند.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۷:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۹ شهریور/
وزش باد شدید در زابل، کرمان و خراسان جنوبی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل، شرق خراسان جنوبی و شرق کرمان وزش باد شدید و در برخی ساعات گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۱۴:۰۸

پیش بینی آب و هوا ۲ شهریور/
کاهش دمای هوا در استان های شمالی/ طوفان گرد و خاک در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: برای استان های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان تا پایان هفته جاری هوای خنک پیش بینی می شود و بین ۴ تا ۶ درجه کاهش دما را در این استان ها خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۰:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۲۲ مرداد/
وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور/ وقوع طوفان خاک در زابل
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود که در منطقه زابل با طوفان گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید همراه است.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۵:۲۴

پیش بینی آب و هوا ۲۰ مرداد/
بارش باران در شهرهای شمالی و مرکزی/ پدیده گرد و خاک در شرق کشور
بارش پراکنده و وزش باد طی روز دوشنبه همزمان با عید قربان در استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و اردبیل، ارتفاعات شمال غرب، زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان و شمال خراسان رضوی ادامه می یابد.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۱۱:۲۳

پیش بینی آب و هوا ۱۶ مرداد/
پایان هفته بارانی در شمال کشور
طی سه روز آینده در سواحل دریای خزر و در استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش باران و در بخش هایی از استان اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و بخش هایی از آذربایجان شرقی به ویژه در ساعات بعدازظهر، رشد ابر و رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۱۶:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۱۲ مرداد/
وزش باد شدید در استان های مرکزی و شرقی کشور/ وقوع پدیده گرد و خاک در ۸ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بعدازظهر و اواخر وقت امروز در استان های قم، قزوین، البرز، مرکزی، شرق یزد، جنوب استان های سمنان و تهران و شمال و شرق اصفهان گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۲:۴۵