خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ جمادى الثانية ١٤٤١

Monday, February 17, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوا ۹ آذر/
تداوم آلودگی هوای کلانشهرها تا ۲ روز آینده/ ورود سامانه جدید بارشی از دوشنبه
ضیاییان گفت: دوشنبه ( ۱۱ آذر) با ورود سامانه بارشی از غرب کشور، بارش باران و برف و کاهش نسبی دما در استان های واقع در غرب، جنوب غرب، سواحل شمالی، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و زاگرس مرکزی آغاز می شود.

۱۳۹۸/۹/۹ - ۱۱:۲۹

پیش بینی آب و هوا ۶ آذر/
ورود سامانه بارشی به کشور/ بهبود کیفیت هوای کلانشهرها
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از عصر امروز با ورود سامانه بارشی به کشور، علاوه بر بهبود تدریجی کیفیت هوا در شمال غرب، در برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب و غرب، بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۲:۴۵

بر اساس پیش بینی اداره هواشناسی؛
دمای هوای خراسان رضوی افزایش می یاید
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد آغاز روند افزایشی دمای هوا و تداوم سرمای هوای شبانه در نواحی شمالی را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۳:۰۲

پیش بینی آب و هوا ۴ آذر/
ورود سامانه جدید بارشی از روز چهارشنبه/ تداوم آلودگی هوا تا پایان هفته
ضیاییان با اشاره به تداوم آلودگی هوا تا پایان هفته گفت: از امروز تا پنجشنبه به تدریج بر غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور، به ویژه تهران، اصفهان، کرج و اراک افزوده می شود.

۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۳:۴۴

پیش بینی آب و هوا ۳ آذر/
افزایش آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و کلانشهرها
ضیاییان با بیان اینکه از یکشنبه تا چهارشنبه جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما در اغلب مناطق کشور حاکم خواهد بود، افزود: طی این مدت انتظار می رود به تدریج بر غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور افزوده شود.

۱۳۹۸/۹/۲ - ۱۴:۳۶

پیش بینی آب و هوا ۲۹ آبان/
هوای کشور سردتر می شود/ تدام بارش برف و باران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش ۷ تا ۱۲ درجه ای دمای هوا، گفت: بارش برف و باران در اکثر شهرهای کشور تا پایان هفته ادامه دارد بنابراین از هموطنان می خواهیم تا از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۱:۰۳

پیش بینی آب و هوا ۲۷ آبان/
کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوا/ تداوم بارش برف و باران در شهرهای مختلف
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از کاهش ۷ تا ۱۲ درجه ای دمای هوا طی روزهای آینده خبر داد و گفت: بارش برف و باران تا پایان هفته در شهرهای مختلف کشور ادامه دارد.

۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۲:۰۰

پیش بینی آب و هوا ۲۵ آبان/
بارش برف در تهران/ هوای اغلب شها ۱۰ درجه سردتر شد
بارش نخستین برف پاییزی در پایتخت و بسیاری از شهرهای کشور از ساعاتی پیش آغاز شده است.

۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۰:۱۹

پیش بینی آب و هوا ۲۲ آبان/
ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه/تداوم آلودگی هوا در شهرهای بزرگ تا پایان هفته
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: پنجشنبه با شمالی شدن جریان ها در روی دریای خزر، بارش باران در سواحل غربی دریا و سپس به تدریج در سواحل مرکزی و غربی دریا آغاز می شود.

۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۵:۱۴

پیش بینی آب و هوا ۲۰ آبان/
افزایش سرعت باد در نوار شرقی کشور/ تداوم سرمای هوا در مناطق زلزله زده
ضیاییان با اشاره به افزایش سرعت باد در نوار شرقی کشور طی امروز، گفت: طی هفته جاری در نواحی زلزله زده شمال غرب کشور هوای سرد ماندگار خواهد بود و دمای کمینه برای منطقه میانه ۱- تا ۲ درجه و ناحیه سراب حدود ۷- تا ۵ درجه پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۳:۲۳

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
ادامه ناپایدار جوی احتمال بارش پراکنده باران در بوشهر را در پی خواهد داشت
مساعدی خبر داد: با عبور موج‌های ناپایدار جوی از امروز تا دوشنبه برای استان بوشهر بویژه برروی دریا احتمال بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۲۱:۰۱

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان؛
دمای هوا در خراسان رضوی به صورت تدریجی افزایش می یابد
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد افزایش تدریجی دمای هوا و برای نواحی کوهستانی و سردسیرحداقل دمای صفر درجه سانتیگراد را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۴:۰۳

پیش بینی آب و هوا ۱۳ آبان/
افزایش آلودگی هوا در شهرهای صنعتی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از چهارشنبه تا شنبه در اکثر مناطق کشور جوی آرام و پایدار خواهیم داشت و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش آلودگی هوا و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۶:۰۶

پیش بینی آب و هوا ۱۱ آبان/
ورود سامانه بارشی جدیدی از امروز/ هوا سردتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید، گفت: بارش باران در مناطق مختلف کشور و طی سه روز آینده ادامه دارد.

۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۴:۱۳

پیش بینی آب و هوا ۸ آبان/
تداوم بارندگی در شهرهای مختلف کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارندگی در شهرهای مختلف خبر داد و به هموطنان توصیه کرد: احتیاط لازم هنگام تردد و توقف در حاشیه مسیلها، رودخانه ها و مناطق کوهستانی و اقدامات پیشگیرانه انجام دهند.

۱۳۹۸/۸/۸ - ۱۴:۵۷

سامانه بارشی سرد و برف در راه است
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: سامانه بارشی سرد از روز شنبه ۱۱ آبان ماه وارد استان خواهد شد و کاهش دما و بارش برف در مناطق کوهستانی پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۸/۸ - ۱۳:۳۹

پیش بینی آب و هوا ۶ آبان/
آغاز موج جدید بارش ها از روز سه شنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از بعدازظهر سه شنبه ( ۷ آبان) با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در شمال غرب، غرب و دامنه های جنوبی البرز در قزوین، البرز و تهران افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۸/۶ - ۱۳:۴۲

پیش بینی آب و هوا ۴ آبان/
تداوم بارندگی ها/ ورود سامانه بارشی جدید از روز سه شنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: روز سه شنبه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب، عمده بارش ها در شمال غرب و غرب و در روز چهارشنبه علاوه بر مناطق فوق برای سواحل دریای خزر پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۸/۴ - ۱۵:۱۵

پیش بینی آب و هوا ۱ آبان/
پایان هفته بارانی در تهران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش باران در استان های واقع در سواحل دریای خزر طی ۵ روز آینده، گفت: طی همین مدت برای ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات شمال غرب بارش برف پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۱۵:۰۴

پیش بینی آب و هوا ۳۰ مهر/
باران تا پایان هفته مهمان شهرهای ایران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بارش باران تا پایان هفته در اکثر شهرهای کشور ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۶:۴۷