خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

الأحد ٢٨ جمادى الثانية ١٤٤١

Sunday, February 23, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
اخبار برگزیده اجتماعی ۲۵ آذر/
از موانع بر سر راه انتشار اوراق مشارکت تا بارانی شدن هوا
بدهی شهرداری مانعی بر سر راه انتشار اوراق مشارکت/یک پای ماجرای مافیای کنکور آموزش و پرورش است/بدهکاری ۱۲ هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران به پیمانکاران و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی ۲۵ آذر ۹۷ است.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۷:۱۴

پیش بینی آب و هوا در ۲۵ آذر
هوای ایران بارانی می شود/ آلودگی ها می روند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و گفت: ورود سامانه بارشی از ظهر دوشنبه ( ۲۶ آذر) باعث بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور می شود و از میزان غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کاسته می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۶:۲۷

پیش بینی آب و هوا در ۲۱ آذر/
آلودگی در شهرهای بزرگ/ برف و باران در شهرهای غربی و شمالی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پایداری جوی و افزایش آلودگی در شهرهای پرجمعیت و صنعتی خبر داد و گفت: طی دو روز آینده در استان های شمالی و غربی کشور بارش برف و باران را پیش بینی می کنیم.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۱۹ آذر/
آغاز موج جدید آلودگی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره با پایداری جوی در اغلب مناطق کشور، گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه به دلیل پایداری جوی و افزایش غلظت آلاینده ها، در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، کیفیت هوا کاهش می یابد.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۲:۰۹

پیش بینی آب و هوا در ۱۷ آذر
آسمان کشور صاف و آفتابی می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به خروج سامانه بارشی از کشور گفت: روز دوشنبه ( ۱۹ آذر) اغلب مناطق کشور جوی پایدار و آرام خواهند داشت.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۳:۳۸

پیش بینی آب و هوا ۱۶ آذر/
تداوم بارندگی ها/ تجهیزات زمستانی همراه داشته باشید
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه ( ۱۶ آذر) در مناطق کوهستانی و سردسیر شمال غرب، غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش برف، و در استان های جنوبی رعد و برق خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۱:۰۱

پیش بینی آب و هوا در ۱۴ آذر/
افزایش آلودگی هوا/ باران در راه است
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه (۱۵ آذر) به کشور گفت: با ورود سامانه بارشی از غرب و شمال غرب کشور، استان های شمال غرب، غرب و بخش هایی از جنوب غرب، تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار می گیرند.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۰:۱۰

اخبار برگزیده اجتماعی ۱۲ آذر/
از لذت پرواز در آسمان تهران تا رواج خالکوبی در سنین پایین
لذت پرواز در آسمان تهران/رواج خالکوبی در سنین پایین/ برگزاری مراسم بزرگداشت معمار موزه آبگینه / مناسب‌سازی تردد معلولان در شهر/ قانون اشتغال معلولین را در شهرداری اجرایی می کنیم و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی در ۱۲ آذر ۹۷ است.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۴:۵۷

پیش بینی آب و هوا در ۱۲ آذرماه
آلودگی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور افزایش می یابد
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز ( دوشنبه ۱۲ آذر) تا چهارشنبه در اکثر مناطق کشور جو پایدار است که به دلیل این پایداری هوا، غلظت آلاینده ها در شهرهای پرجمعیت و صنعتی افزایش یافته و کیفیت هوا کاهش می یابد.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۹:۴۸

امروز؛
هوای تهران آلوده شد
هوای تهران امروز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه است.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۰:۵۰

پیش بینی آب و هوا در ۱۰ آذر
تداوم بارندگی ها/ هموطنان تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: غرب کردستان، جنوب غرب آذربایجان غربی و شمال غرب کرمانشاه به دلیل تشدید بارندگی و بارش رگباری باران، افزایش موقت جریان رودخانه ها، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۹:۳۵

اخبار برگزیده اجتماعی ۷ آذر/
از صدور حکم حناچی تا غیرقانونی بودن اخطار قطعی آب و برق به مدارس
افزایش غلظت آلودگی در شهرهای صنعتی/ غیرقانونی بودن اخطار قطعی آب و برق به مدارس/ صدور حکم شهردار تهران و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۷ آذر ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۷:۰۸

پیش بینی آب و هوا در ۷ آذرماه
غلظت آلودگی در شهرهای صنعتی افزایش می یابد
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به پایداری جوی در اکثر شهرهای کشور، گفت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی را خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۰:۰۰

اخبار برگزیده اجتماعی ۵ آذر/
از شهردار بلاتکلیف تهران تا وزیری که فست فود نمی خورد
چرا وزیر بهداشت فست فود نمی خورد/«حناچی» روی بهشت را خواهد دید؟/برف و باران تا دو روز دیگر ادامه دارد/ اشتغال استارت آپی در مناطق روستایی/ مناقشات بی پاسخ اموزش و پرورش و صدا و سیما و... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۵ آذر است.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۵:۵۷

برف و باران تا دو روز دیگر ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به خروج سامانه بارشی از مرزهای شرقی کشور در اواخر روز سه شنبه، گفت: بارندگی ها تا دو روز آینده در مناطق مختلف کشور به صورت برف و باران ادامه دارد.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۱:۰۱

کاهش ۱۰ درجه ای دما / باران فعلا می بارد
سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران، سیلابی شدن مسیل‌ها و کاهش ۱۰ درجه‌ای دما در برخی مناطق کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۴ - ۱۶:۴۸

اخبار برگزیده اجتماعی ۳ آذر/
از تداوم برف و باران تا آغاز طرح کاهش
برف و باران ادامه دارد/طرح کاهش با هدف جلوگیری از وارونگی هوا آغاز شد/شهیدی که هم رزمش را نویسنده کرد/ سفر یک روزه معاون رییس جمهور به ترکیه و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۳ آذر ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۷:۰۳

برف و باران ادامه دارد/ زنجیر چرخ همراه داشته باشید
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور، از هموطنان خواست تا به توصیه های ایمنی توجه داشته باشند و زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی برای تردد در جاده های برفگیر و کوهستانی همراه داشته باشند.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۹:۴۴