خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢

Tuesday, September 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
دمای هوا در خراسان رضوی کاهش محسوسی خواهد داشت
بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طبق تحلیل نقشه‌ های آینده‌‎ نگری و تصاویر ماهواره از امروز بعدازظهر به تدریج بر شدت ناپایداری ‎های جوی افزوده خواهد شد.

۱۳۹۹/۷/۶ - ۱۴:۳۴

براساس پیش بینی اداره کل هواشناسی؛
دمای دمای هوا در خراسان رضوی کاهش می یابد
بر اساس اطلاعات اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طبق بررسی نقشه ‌ها و مدل های هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده پدیده غالب در سطح استان وزش باد بوده که در نقاط بادخیز شدت آن بیشتر و با احتمال گردوخاک همراه است.

۱۳۹۹/۶/۱۸ - ۱۲:۱۲

بر اساس پیش بینی اداره هواشناسی؛
کاهش دمای هوا و احتمال بارش رگبار باران در خراسان رضوی وجود دارد
بر اساس اطلاعات اداره کل هواشناسی خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت آینده با نفوذ سامانه ای ناپایدار، شاهد کاهش نسبی دمای روزانه، افزایش سرعت وزش باد، افزایش ابرناکی و در نیمه شمالی استان گاهی با رگبار باران همراه با رعد و برق خواهیم بود.

۱۳۹۹/۶/۱۰ - ۱۳:۵۴

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
دمای هوا در خراسان رضوی افزایش پیدا می کند
بر اساس اطلاعات اداره کل هواشناسی و طبق تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی طی ۷۲ ساعت آینده ضمن افزایش نسبی دمای روزانه شاهد آسمانی صاف در ساعات بعدازظهر با افزایش سرعت وزش باد خواهیم بود.

۱۳۹۹/۶/۶ - ۱۶:۰۰

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی:
دمای هوا در خراسان رضوی افزایش پیدا می کند
بر اساس پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی و طبق تحلیل نقشه ها و تصاویر ماهواره هواشناسی تا اوایل هفته آینده شاهد افزایش دمای هوا و سرعت وزش باد به ویژه در ساعات بعد از ظهر خواهیم بود.

۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۱۲:۲۹

بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی:
افزایش ابر، بارش رگبار باران و رعد و برق در خراسان رضوی پیش بینی می شود
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان، ازجمله شهرستان مشهد، افزایش ابرناکی و وزش باد نسبتا شدید و برای نواحی شمالی استان بارش رگبار باران را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۱۷:۵۱

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی:
بارش رگبار باران و وقوع روان آب در استان پیش بینی می شود
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید و برای نواحی شمالی و کوهستانی بارش رگبار باران با احتمال روان آب وسیلابی شدن مسیل ها را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۵/۹ - ۰۲:۲۹

بر اساس اداره کل هواشناسی؛
دمای هوا در خراسان رضوی به صورت موقتی افزایش پیدا می کند
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد افزایش موقتی دمای هوا وهمچنین شدت وزش باد در برخی نقاط همراه با گرد و خاک را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۵/۶ - ۱۵:۴۶

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
افزایش ابر با احتمال رگبار باران و رعد و برق را در استان خواهیم داشت
بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی، تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده افزایش ابر با احتمال رگبار باران و رعد و برق را در استان خواهیم داشت.

۱۳۹۹/۵/۴ - ۱۵:۱۶

براساس پیش بینی اداره هواشناسی؛
دمای هوا در خراسان رضوی کاهش پیدا می کند
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد کاهش نسبی دمای هوا را از امروز پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۱۳:۱۴

بر اساس پیش بینی اداره هواشناسی:
وزش باد شدید همراه گرد و خاک در خراسان رضوی پیش بینی می شود
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط خراسان رضوی از جمله شهرستان مشهد، وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک را پیش بینی کرده است

۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۱۲:۰۶

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
دمای هوا در خراسان رضوی کاهش پیدا می کند
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، افزایش ابر و ادامه روند کاهشی دمای هوا را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۳/۲۹ - ۱۵:۰۲

سرپرست سازمان هواشناسی چهارمحال و بختیاری خبر داد:
کاهش محسوس دمای هوای چهارمحال و بختیاری در هفته جاری
​چراغپور از کاهش محسوس دمای هوا طی روزهای باقیمانده از هفته جاری در استان خبر داد و گفت: بر اساس تحلیل تصاویر ماهواره ای هواشناسی هوای استان در روزهای پایانی این هفته خنک تر می شود.

۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۰۹:۵۰

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
هوای گرم در خراسان رضوی ماندگار خواهد بود
بر اساس پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی، تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی نشان دهنده آن است که طی هفته آینده همچنان شاهد ماندگاری هوای گرم در سطح استان خواهیم بود.

۱۳۹۹/۳/۱۰ - ۱۳:۰۸

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
دمای هوا در خراسان رضوی به صورت محسوس کاهش می یابد
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، کاهش محسوس دمای هوا و بارش رگبار باران را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۲/۲۰ - ۱۸:۰۱

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
دمای هوا در خراسان رضوی افزایش پیدا می کند
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد آغاز روند افزایشی دمای هوا و برای نواحی شمالی بارش رگبار پراکنده باران را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۲/۱۶ - ۱۴:۳۷

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
باران و تگرگ خراسان رضوی را فرا می گیرد
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد بارش رگبار باران برخی اوقات تگرگ با احتمال آبگرفتگی مسیل ها را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۲/۹ - ۱۳:۳۹

کارشناس اداره‌ کل هواشناسی استان بوشهر:
خلیج فارس متلاطم و مواج می شود
مساعدی گفت: از روز شنبه تا اواخر روز یکشنبه آینده با وزش باد شدید جنوبی روی دریا بویژه در سواحل شمالی و مرکزی استان بوشهر، خلیج فارس متلاطم و مواج خواهد شد.

۱۳۹۹/۲/۴ - ۱۷:۳۵

بر اساس اطلاعیه هواشناسی؛
دمای هوا در خراسان رضوی افزایش می یابد
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، افزایش دمای هوا و استقرار جوی پایدار را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۱/۲۷ - ۱۵:۰۸

بر اساس پیش بینی هواشناسی؛
کاهش دما و بارش باران در خراسان رضوی ادامه دارد
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، ادامه بارش باران، تگرگ و کاهش دمای هوا را پیش بینی کرده است.

۱۳۹۹/۱/۲۴ - ۱۶:۴۵