خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸

الجمعة ٢٨ جمادى الأولى ١٤٤١

Friday, January 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوا ۳۰ دی/
باران و برف تا پایان هفته مهمان کشور است
ضیاییان با اشاره به ورود دو سامانه بارشی طی روزهای سه شنبه و جمعه به کشور، گفت: بارش برف و باران تا پایان هفته در مناطق مختلف کشور ادامه دارد و دمای هوا در این مدت کاهش محسوسی داشته و هوا سردتر می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۱

پیش بینی آب و هوا ۲۹ دی/
هوای کشور سردتر می شود
ضیاییان با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از غرب به کشور، گفت: از روز دوشنبه تا اواخر هفته جاری با نفوذ هوای سرد بر نیمه شمالی کشور و ماندگاری آن، شاهد کاهش نسبی دما در این مناطق خواهیم بود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۱

مدیرکل هواشناسی مازندران:
تلاش داریم با اعلام به‌موقع وضعیت آب‌وهوا کمک‌حال مسافران نوروزی باشیم
رضوی بابیان اینکه از هم‌اکنون نمی‌توان وضعیت آب و هوایی ایام نوروز را پیش‌بینی کرد، گفت: تلاش داریم تا پیش‌بینی‌ها را به مدت ۱۰ روز اعلام کنیم تا مسافران بر این اساس سفر خود را برنامه‌ریزی کنند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۶

عکس نوشت| پیش بینی آب و هوا

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۲

بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی خراسان رضوی؛
بارش برف و باران دمای هوای خراسان رضوی را کاهش می دهد
بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از اواخر امروز شنبه افزایش ابرناکی، افزایش شدت وزش باد همچنین بارش برف و باران را در اغلب نقاط استان به دنبال خواهد داشت.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۶

پیش بینی آب و هوا ۲۸ دی/
بارش برف در تهران/ موج جدید بارش ها ۳۰ دی آغاز می شود
ضیاییان از تداوم بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور از جمله تهران خبر داد و گفت: موج جدید بارش ها از روز دوشنبه ( ۳۰ دی) در کشور آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۴

پیش بینی آب و هوا ۲۵ دی/
سامانه جدید بارشی روز پنجشنبه وارد کشور می شود
ضیاییان گفت: از اواخر روز پنجشنبه سامانه بارشی از سمت غرب و شمال غرب وارد کشور شده و سبب بارش برف و باران و وزش باد شدید موقت می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۲۳ دی/
بارندگی ها تا روز چهارشنبه ادامه دارد
ضیاییان با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، گفت: سامانه بارشی روز سه شنبه در مناطقی از مرکز، شرق و سواحل شمالی سبب بارش برف و باران، در مناطق جنوب و جنوب شرق سبب رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید و در برخی نقاط غرب و جنوب غرب سبب بارش پراکنده می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۷

پیش بینی آب و هوا ۲۱ دی/
تداوم بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور تا پایان هفته
ضیاییان گفت: با فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور طی ۲۴ ساعت آینده استان های واقع در نیمه شرقی، جنوب، نواحی مرکزی و سواحل دریای خزر، بارش باران، در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف و در مناطق جنوبی کشور رگبار، رعد و برق پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۸

هوای۱۹ دیماه با شاخص ۶۴ در شرایط سالم قرار دارد
هوای امروز پنجشنبه ۱۹ دی ماه با قرار گرفتن در شاخص ۶۴ در شرایط سالم قرار دارد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۲

پیش بینی آب و هوا ۱۸ دی/
آغاز بارندگی ها از امشب
ضیاییان از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و گفت: استان های واقع در شمال غرب، غرب، برخی مناطق جنوب غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی را دربرگرفته و سبب بارش باران و برف، وزش باد شدید و در مناطق جنوبی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۲

پیش بینی آب و هوا ۱۵ دی/
آغاز بارندگی ها از چهارشنبه
از بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و در استان های واقع در شمال غرب، غرب، برخی نقاط جنوب غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و در اواخر وقت در استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی سبب بارش برف و باران می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۹

پیش بینی آب و هوا ۱۴ دی/
ورود سامانه بارشی جدید از سه شنبه شب/ تداوم بارش زمستانی
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از اواخر وقت سه شنبه سامانه بارشی دیگری از شمال غرب وارد کشور شده و بارش پراکنده در این منطقه آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۴

بر اساس اطلاعات اداره هواشناسی استان؛
باران و برف خراسان رضوی را در بر خواهد گرفت
بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی و با توجه به بررسی نقشه ها و مدل های هواشناسی امروز شاهد بارش هایی پراکنده و خفیف در نواحی شمالی استان خواهیم بود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۴۳

پیش بینی آب و هوا ۹ دی/
افزایش غلظت آلاینده های هوا در شهرهای صنعتی
ضیاییان گفت: با توجه به سکون نسبی هوا، کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت در حد ناسالم برای گروه های حساس پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۴:۰۷

پیش بینی آب و هوا ۷ دی/
تداوم بارندگی ها/ دوشنبه هوای شهرهای صنعتی آلوده می شود
ضیاییان گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی، روز سه شنبه بارش بخش هایی از شمال غرب و غرب کشور، سواحل دریای خزر و دامنه های البرز مرکزی را دربر می گیرد.

۱۳۹۸/۱۰/۷ - ۱۴:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۴ دی/
ورود سامانه بارشی به کشور از عصر امروز
ضیاییان گفت: از بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی از شمال غرب و غرب وارد کشور می شود و در برخی نقاط استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه و ایلام بارش باران گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۴:۳۸

پیش بینی آب و هوا ۲ دی/
ورود سامانه بارشی از پنجشنبه/ تداوم آلودگی هوا تا پایان هفته
ضیاییان گفت: طی سه روز آینده برای اغلب مناطق کشور جوی آرام پایدار پیش بینی می شود بنابراین افزایش غلظن آلاینده ها به ویژه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۸/۱۰/۲ - ۱۵:۰۹

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر؛
تداوم کاهش دمای هوا در بوشهر
مساعدی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، در برخی نقاط مه صبحگاهی و از فردا در برخی ساعت‎ها همراه با افزایش ابر پیش‎بینی شده‌است.

۱۳۹۸/۹/۳۰ - ۱۴:۵۱

پیش بینی آب و هوا ۳۰ آذر/
تداوم آلودگی هوا تا روز سه شنبه/ آغاز بارندگی ها از ۴ دی ماه
ضیاییان با بیان اینکه از روز چهارشنبه سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود، افزود: روز پنجشنبه در شمال غرب، غرب و جنوب غرب و روز جمعه در نیمه غربی کشور سبب بارش باران، وزش باد و در نقاط مرتفع سبب بارش برف خواهد شد.

۱۳۹۸/۹/۳۰ - ۱۴:۰۲