خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نظام جمهوری اسلامی
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز:
تبلیغات رسانه ای منفی و سنگین غرب علیه ایران است
حجت الاسلام پورمحمدی، با اشاره به سیاه نمایی ها و هجمه های گسترده تبلیغاتی رسانه های غربی، گفت: سانسور خبری موفقیت های چشمگیر ایران و محدود کردن صنعت گردشگری کشورمان تلاش برای سرپوش گذاشتن بر درغگویی این رسانه ها است.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۴:۱۰

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
سپاه نماد اقتدار نظام جمهوری اسلامی است
حجت الاسلام رمضانی گفت: سپاه نماد اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و هر روز ترس و وحشت دشمنان ما به خصوص آمریکا از این اقتدار بیشتر می شود و اقدام اخیر آمریکا هم نشان از همین ترس است.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۸:۱۰

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
ایمان به علم جهت مفید می‌دهد
آیت الله عبادی گفت: دانش هرگز به تنهایی کافی نیست و اگر ایمان به علم جهت ندهد نتیجه آن وحشی‌گرهای مسلحانه‌ای می شود که امروز در دنیا می‌بینید.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۲۸

مشروح نشست خبری امام جمعه رفسنجان/ مدیران در برخورد با مردم رفتار اسلامی داشته باشند
امام جمعه رفسنجان گفت: مردم ولایی کشورمان همیشه در همه صحنه ها برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی حضور میابند و سنگ تمام می گذارند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۸

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بوی بی عدالتی به مشام می رسد/ لزوم تغذیه فکری مسئولان از مکتب اسلام
آیت الله عبادی با بیان اینکه بوی بی عدالتی به مشام می رسد، گفت: نظام جمهوری اسلامی بر اساس قانون اساسی و اسلام ناب تشکیل شده است اما در صحنه میدانی می بینیم که مظاهری از رده های فکری غیر اسلامی و وابستگی به بیگانه در جامعه وجود دارد.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۶:۱۵

رئیس شورای فرهنگی وزارت کشور:
نظام جمهوری اسلامی در ۴۰ سالگی ولادت جدیدی یافت
حجت الاسلام اکرمی با بیان اینکه محتوای نظام جمهوری اسلامی صد در صد متکی به مردم در واژه جمهوری و صد در صد متکی به اسلام به نام اسلام ناب محمدی (ص) است، گفت: نظام جمهوری اسلامی در ۴۰ سالگی ولادت جدیدی یافت.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۸:۲۶

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی:
توجیه کم و کاستی نظام حماقت و تضعیف آن جنایت است
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: توجیه کم و کاستی کشور حماقت و تضعیف نظام جنایت است، اگر هنر داریم مشکلات را برطرف و رسالت خود را در پیشرفت کشور تکمیل کنیم.

۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۹:۴۱

حماسه ۹ دی یک حرکت عظیم دفاع از ولایت و نظام بود
امام جمعه میاندوآب گفت: حماسه ۹ دی نیز یک حرکت عظیم دفاع از ولایت و نظام جمهوری اسلامی بود.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۳:۴۸

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران:
دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و نظام است
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن در جنگ اقتصادی با فشارهای اقتصادی و تحریم ها به دنبال این است بین مردم و قشر جوان و نظام فاصله ایجاد کند.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۲:۰۰

دشمن بداند ملت ایران متحد است/ ترامپ عین ناهنجاری
استاندار چهارمحال و بختیاری ترامپ را عین ناهنجاری، فساد و بی تدبیری دانست و گفت: ما استکبار جهانی را عین فساد و ظلم می دانیم و در برابر آن ایستادگی می کنیم و گوش به فرمان رهبری و در کنار مسئولان ایستاده ایم.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۲:۳۲

رئیس بنیاد بین‌المللی احیای فرهنگ خمس:
تبعات کم‌کاری مسئولین بی‌هنر با نظام نیست
رئیس بنیاد بین‌المللی احیای فرهنگ خمس گفت: هرکس با وعده کباب نماینده بی عرضه به مجلس بفرستد انقلاب مقصر است؟ دشمن امروز هجمه های زیادی را علیه حوزه و نظام وارد کرده و هر اقدامی را به نظام نسبت می‌دهد.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۴:۳۳

آغاز جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها در چهارمحال و بختیاری
بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها شب گذشته ۳ شهریور با حضور معاون امور استان های صدا و سیما و جمعی از مدیران ملی و استانی در منطقه چغاخور استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۷:۵۳

تضعیف دولت باعث دلسردی مردم از نظام می شود‌
استاندار کرمانشاه، نقشه امروز دشمن دلسرد کردن مردم از نظام دانست و گفت: برخی می خواهند دولت را جدای از نظام تلقی کنند، در حالی که دولت جزیی از نظام است.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۸:۴۵

ایجاد ارزش های دینی، اساس حرکت نظام جمهوری اسلامی است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، گفت: ایجاد ارزش های دینی و معنوی اساس حرکت نظام جمهوری اسلامی است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۸:۴۳

رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان:
رسانه ها باید دستاوردهای نظام را برای مردم تبیین کنند/ ۷۰ درصد خبرنگاران عضو بسیج رسانه هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان گفت: رسانه ها باید دستاوردهای نظام را برای مردم تبیین کنند و مشکلات مردم را به گوش مسئولان برسانند.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۲:۳۴

وزیرارشاد در نشست مدیران سازمان حج و زیارت
رمز کارآمدی نظام جمهوری اسلامی وحدت کلمه و همنوایی درونی است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه حج در دوران قبل از انقلاب با حج بعد از انقلاب قابل مقایسه نیست، گفت: امام خمینی با انقلاب اسلامی توانستند این حج را به حجی با عزت و افتخار آفرین تبدیل کنند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۷

ارشد نظامی آجا در گلستان:
نظام با وجود نیروهای مسلح از اقتدار و قدرت دفاعی بالایی در منطقه برخوردار است
خبرگزاری شبستان: ارشد نظامی آجا در گلستان گفت: ملت ما با وجود نیروهای مسلح سرافراز و مقتدر ارتش انقلابی و حزب الله، سپاه سرافراز وهمیشه در صحنه، نیروی انتظامی جان برکف و مرزبانان پرافتخار از اقتدار و بالندگی و قدرت دفاعی زیادی در منطقه برخوردار است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۹

مسئولیت ها در نظام جمهوری اسلامی آزمون الهی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: مسئولیت ها در نظام جمهوری اسلامی، آزمون و امتحان الهی است که سربلندی در آن با پیشه کردن زهد امکانپذیر است.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۳۱

داشتن آگاهی و بصیرت یکی از نیازهای همه مسئولان نظام است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و پژوهشی بنیاد شهید امور ایثارگران گلستان با بیان اینکه داشتن آگاهی و بصیرت یکی از نیازهای همه مسئولان نظام است، گفت: امروز مسئولان ما باید با بصیرت بیشتر نسبت به مسائل مربوطه اقدام و از مناسبت های مختلف فرصت سازی کنند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۴:۲۵

نگاه مسئولان باید به اقتصاد مقاومتی باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، با تأکید بر نصب العین قرار دادن فرمایشات رهبر معظم انقلاب، گفت: مسئولان باید با مدیریت و تدبیر و معطوف بودن نگاهشان به اقتصاد مقاومتی، نظام را نصرت و یاری دهند.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۲۳:۵۱